Lifestyle.Lelum.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami, Kaźmierska, Hakiel
29.04.2024 12:12 Gwiazdy wróciły na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co z Kaźmierską?

Długo wyczekiwany finał 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy przez ponad 2 miesiące wyciskali z siebie siódme poty na parkiecie, jednak w ostatecznym starciu o Kryształową Kulę weźmie udział tylko troje z nich. Pozostałe gwiazdy nie próżnują, ponieważ już rozpoczęły przygotowania do ostatniej choreografii, którą zaprezentują w “TzG”. Czy Dagmara Kaźmierska zaliczy wielki powrót do show po tym, jak gruchnęły bulwersujące wieści dot. jej kryminalnej przeszłości?

Maciej Musiał, Daria Syta, Anita Sokołowska
29.04.2024 11:33 Widzowie reagują na sytuację w "Tańcu z Gwiazdami". "Szkoda Maćka"

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Już 5 maja o Kryształową Kulę zawalczą 3 najlepsze pary. Widzowie poznali nazwiska finalistów w ostatnim odcinku show. Wiadomość o tym, kto znalazł się wśród nich, sprawiała, że w sieci rozgorzała gorączkowa dyskusja na ten temat. Odpadł faworyt internautów?

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 08:30 Polsat wprowadził zakaz w "Tańcu z Gwiazdami"? Media ujawniają

Choć Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w “Tańcu z Gwiazdami”, fakt, że pojawiła się w tanecznym show, dalej budzi kontrowersje. Wątpliwości widzów dodatkowo zwiększyły doniesienia na temat mrocznej przeszłości celebrytki. Cała Polska pilnie wyczekuje kolejnych wieści dot. Kaźmierskiej, szczególnie od produkcji stacji, w której była gwiazdą, czyli Polsatu. Ta jednak milczy jak grób. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że szefostwo stara się uciszyć sprawę.

Maffashion, Iwona Pavlović
28.04.2024 21:18 Maffashion zatańczyła jeszcze raz! Bardzo chcieli udowodnić Pavlović, że nie miała racji

Trwa dziewiąty odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Poprzeczka jest już naprawdę wysoko, bowiem jest to półfinał. Na scenie w sambie zaprezentowała się Maffashion u boku Michała Danilczuka.

Maffashion i Michał Danilczuk, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
28.04.2024 17:32 Kiedyś Cichopek z Hakielem, a teraz oni? Ekspert ocenia relację pary z TzG

Na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” nawiązano kilka intymnych relacji. W obecnie trwającej edycji widzowie dopatrują się romansu pomiędzy Maffashion a Michałem Danilczukiem. W sprawie wypowiedział się ekspert od mowy ciała.

Anita Sokołowska
28.04.2024 16:38 Co oni tam wyprawiają?! Tak Sokołowska skończyła na próbie tuż przed półfinałem TzG

Anita Sokołowska jest jedną z faworytek 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Choć już od pierwszych odcinków tanecznego show aktorka utrzymywała wysoki poziom występów na parkiecie, to w ciągu trwania programu udało jej się rozwinąć skrzydła i pokazać, że ma naprawdę wysokie szanse na zwycięstwo. Aby osiągnąć sukces, Sokołowska nie wahała się spędzać długich godzin na wycieńczających treningach, by opanować choreografię do perfekcji. Teraz sieć obiegło zaskakujące nagranie, które ujawniło kulisy jej prób przed półfinałem “TzG”. 

Iwona Pavlović, uczestnicy programu Taniec z Gwiazdami
27.04.2024 19:00 To ich Pavlović widziałaby w “Tańcu z Gwiazdami”

Choć 14. edycja programu “Taniec z Gwiazdami” wciąż trwa, Iwona Pavlović już wie, kogo chętnie zobaczyłaby w kolejnej odsłonie. Okazuje się, że są to naprawdę duże nazwiska. Być może w następnym sezonie zobaczymy zmagania zarówno kultowych postaci ze świata polskiego filmu, jak i gwiazdy muzyki młodego pokolenia.

Iwona Pavlović
25.04.2024 21:41 Pavlović o finale Tańca z Gwiazdami. Czy już wie, kto wygra?

14. edycja “Tańca z Gwiazdami” jest na bardzo wysokim tanecznym poziomie. Zdaniem Iwony Pavlović o zwycięstwie zadecyduje jeden szczegół. Jurorka ma swojego faworyta? 

Dagmara Kaźmierska, Kamil Baleja
25.04.2024 15:47 Kamil Baleja nie dowierza w informacje nt. przeszłości Kaźmierskiej

Śledztwo portalu “Goniec.pl” obnażające kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej wprawiło cały świat show-biznesu w ogromne zaskoczenie. Powszechnie wiadomo, że celebrytka w 2012 roku została skazana na karę pozbawienia wolności, jednak szczegóły dotyczące tego, jak miała wyglądać jej działalność, nie były dotąd znane. Wielu osobom wręcz ciężko uwierzyć w to, co dziennikarze znaleźli w aktach sądowych. Nasza redakcja postanowiła skontaktować się w tej sprawie m.in. z Kamilem Baleją, którego poprosiliśmy o komentarz. 

Roxie Węgiel, Taniec z Gwiazdami
25.04.2024 08:22 Finał TzG już niebawem. A tam? Wypłynęły poufne informacje. Ale emocje

Rywalizacja w “Tańcu z Gwiazdami” nabiera tempa. W programie pozostały już tylko 4 pary — w nadchodzącym odcinku jedna z nich pożegna się z programem, a w finale po raz pierwszy w historii zaprezentuje się aż 3 uczestników. Widzowie nie mogą tego przegapić, zwłaszcza że jak wynika z najnowszych, nieoficjalnych informacji, produkcja show przygotowała dla nich coś specjalnego. 

Taniec z Gwiazdami
24.04.2024 16:32 Widzowie "Tańca z Gwiazdami" dają popalić produkcji pod najnowszym zdjęciem

Ostatni odcinek “Tańca z Gwiazdami" odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko dlatego, że uczestnicy mieli okazję zaprosić do występów swoich bliskich, a ich taneczne popisy wywołały ogrom emocji w studiu. Internauci nie ukrywają, że bardzo mocno zdenerwował ich jeden szczegół.

Roxie Węgiel
24.04.2024 10:21 Roxie Węgiel pod kroplówką. Co ze zdrowiem faworytki TzG?

Fani Roxie Węgiel są zaniepokojeni stanem zdrowia wokalistki. Trafiła pod kroplówkę, co pokazała w mediach społecznościowych. Artystka jest niekwestionowaną faworytką wielu osób, które oglądają “Taniec z Gwiazdami”. Czy jej niedzielny występ jest zagrożony?

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska
23.04.2024 13:47 Roksana Węgiel mówi, co myśli o rezygnacji Kaźmierskiej

Pożegnanie Dagmary Kaźmierskiej z programem “Taniec z Gwiazdami” wywołało niemałe zaskoczenie w sieci. Królowa życia została zmuszona do zakończenia swojej przygody z show z powodu problemów zdrowotnych. Teraz głos w tej sprawie zabrała inna uczestniczka formatu — Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
23.04.2024 10:28 Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG

Niedzielny występ Roksany Węgiel, Michała Kassina i Kevina Mgleja przeszedł do historii “Tańca z Gwiazdami”. Mało kto wie, że narzeczony wokalistki zmagał się w tym czasie z ogromną tragedią. Z tego powodu musiał zrezygnować z wielu treningów.

Dagmara Kaźmierska Edzia Roxie
22.04.2024 11:36 Wspólny front połączy Edzię i Kaźmierską? To zasługa "Tańca z Gwiazdami"

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. W ubiegłym tygodniu cała Polska żyła niespodziewanym odejściem Dagmary Kaźmierskiej i poprzedzającymi to zdarzenie negatywnymi komentarzami pod adresem gwiazdy. Teraz królowa życia wyznała, komu najmocniej kibicuje w show, a na jej słowa zareagowała nawet jej dawna przyjaciółka Edzia!

Dagmara Kaźmierska Iwona Pavlović
22.04.2024 10:14 Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety"

Za nami kolejny odcinek kultowego programu “Taniec z Gwiazdami”. Krótko po zakończeniu emisji głos zabrała Iwona Pavlović, która postanowiła odnieść się do nagrania z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Czarna Mamba skomentowała nie tylko odejście królowej życia, ale również jej udział w tanecznym formacie. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Dagmara Kaźmierska
22.04.2024 08:41 Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek

Dagmara Kaźmierska zyskała ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”, gdzie pokazywała kulisy swojego wystawnego i opływającego w luksusy życia. Teraz o celebrytce ponownie jest głośno dzięki jej obecności w “Tańcu z Gwiazdami”. W ostatnim czasie musiała jednak zrezygnować ze znanego tanecznego show ze względów zdrowotnych. I choć nie powalczy już o Kryształową Kulę, będzie mogła odetchnąć po wyzwaniach na parkiecie w swoich czterech ścianach. Jak je urządziła? W mieszkaniu Kaźmierskiej nawet sedes wygląda imponująco.

Roksana Węgiel
22.04.2024 08:34 Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i emocji. Do najbardziej spektakularnych występów należała między innymi ognista rumba w wykonaniu Roksany Węgiel i Michała Kassina. Fani nie ukrywają, że trudno było rozpoznać, kto w tym duecie zawodowo zajmuje się tańcem!

Krzysztof Szczepaniak, Taniec z Gwiazdami
22.04.2024 07:56 TzG: Partnerka Szczepaniaka to kopia jego ukochanej. "Taniec z bliźniaczkami"

W ćwierćfinale “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy mieli okazję zatańczyć nie tylko u boku profesjonalnych tancerzy, ale również wybranych przez siebie osób. Krzysztof Szczepanik, który w ostatniej chwili dowiedział się, że wystąpi w show zamiast Dagmary Kaźmierskiej, zaskoczył publiczność tańcem ze swoją ukochaną. Kobiety nie sposób było odróżnić od Sary Janickiej!

Maciej Musiał w "Tańcu z gwiazdami"
21.04.2024 21:46 Musiał szykuje się do wesela. Mama odda mu drugi taniec

Niesamowite emocje towarzyszą wszystkim widzom programu “Taniec z Gwiazdami”. Na początku tanecznego show Polsatu, mogliśmy obejrzeć pożegnanie Dagmary Kaźmierskiej, która z powodu kontuzji musiała opuścić program. Ale to, co na parkiecie robił Maciej Musiał ze swoją mamą Anną, nie przebije nic.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, taniec z gwiazdami
21.04.2024 21:20 TzG: Pavlović o występie Kevina: "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"

Widzowie przez cały tydzień ze zniecierpliwieniem wyczekiwali 8. odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Dziś wieczorem uczestnicy mieli okazję zaprezentować się na parkiecie nie tylko z profesjonalnymi tancerzami u boku, ale również z bliskimi. Roksana Węgiel wraz z narzeczonym, Kevinem Mglejem, oczarowała całą publiczność. 

Justyna Żyła, Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 16:40 To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?

W “Tańcu z Gwiazdami” miało miejsce wiele zabawnych i nieprawdopodobnych sytuacji, które wierni widzowie do dziś wspominają z uśmiechem na ustach. Spośród wszystkich edycji kultowego show najwięcej emocji wywołała Dagmara Kaźmierska, której występom bliżej było do chodzenia w rytm muzyki, niż rzeczywistego tańca. Szala goryszy przelała się, gdy celebrytka otrzymała najniższą notę od jury. Tymczasem Justyna Żyła, która brała udział w 9. edycji programu, wcale nie zaprezentowała się dużo lepiej… Jej pląsy przeszły do historii!

Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 16:21 Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska to bardzo barwna postać w świecie show-biznesu. Celebrytka znana jest między innymi z programów: “Królowe życia” czy “Dagmara szuka męża”. Udział Kaźmierskiej w tanecznym show Polsatu jednak wywołał sporo kontrowersji. Teraz ujawniono, ile mogła zarobić Dagmara za każdy odcinek ”Tańca z Gwiazdami”.

Roksana Węgiel
21.04.2024 11:35 Roxie dała popis w deszczu. Wszystko w samym centrum Warszawy

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów! Spotkała się z nimi w samym centrum Warszawy na Placu Zamkowym na Starym Mieście. To co tam robiła, mogło naprawdę zapierać dech w piersiach, a entuzjaści jej działalności byli wprost wniebowzięci.

Agnieszka Kotońska
20.04.2024 15:39 Tylko u nas: Kotońska stanęła w obronie Kaźmierskiej. Ma mocne postanowienie

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana gwiazda programu “Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV. Celebrytka jest dobrą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej, która brała udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. W trakcie rozmowy z Agnieszką zapytałem, czy będzie dalej śledzić losy uczestników tanecznego show Polsatu. Jej odpowiedź mówi wszystko!

Taniec z gwiazdami
20.04.2024 12:26 Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

“Taniec z Gwiazdami” już od 19 lat zajmuje szczególne miejsca w sercach Polaków. Występy najpopularniejszych gwiazd show-biznesu w zapierających dech choreografiach wywołują wśród widzów wiele emocji. I choć podczas każdej edycji programu publiczność miała swoich faworytów, tak niektóre pary na zawsze zapisały się w historii formatu, wykonując tańce, o którym nie śniło się nawet jurorom. Przypominamy legendarne występy, których wspomnienia do dziś przyprawiają o szybsze bicie serca.

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
19.04.2024 22:50 Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. "Współczuję jej"

Dagmara Kaźmierska wstrząsnęła mediami, gdy w czwartek ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Co na to Iwona Pavlović, znana także jako Czarna Mamba?

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
19.04.2024 18:26 Szczepaniak zwrócił się wprost do Kaźmierskiej. "Czy to ustawka?"

Kiedy Dagmara Kaźmierska ogłosiła swoją rezygnację z programu “Taniec z Gwiazdami”, to właśnie oni otrzymali drugą szansę. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy zyskali ponowną okazję na sięgnięcie po Kryształową Kulę, zwrócili się do widzów programu, ale również do samej Dagmary Kaźmierskiej.