Lifestyle.Lelum.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
07.05.2024 11:34 Tak Sokołowska po zwycięstwie w TzG zwróciła się do swoich rywalek

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrali 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami”. Od ubiegłej niedzieli emocje zdążyły już opaść, co pozwoliło aktorce na podzielenie się refleksjami. W ostatniej publikacji zwróciła się do pozostałych finalistek: Roxie Węgiel i Julii Kuczyńskiej.

Dagmara Kaźmierska, Edward Miszczak
06.05.2024 17:04 Miszczak w końcu zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. "Dagmara jest chora"

Za nami wielki finał “Tańca z Gwiazdami”. Po kryształową kulę sięgnęła Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. W ostatnim odcinku zobaczyliśmy wszystkich uczestników tej edycji. Z jednym wyjątkiem. Dlaczego Dagmara Kaźmierska się nie pojawiła? Edward Miszczak mówi wprost. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin, Dagmara Kaźmierska
06.05.2024 16:35 Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: "Źle, że popierałaś"

W minioną niedzielę fani programu “Taniec z Gwiazdami” poznali zwycięzców 14. edycji formatu. Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Niektórzy jednak byli zdania, że to Roksana Węgiel i Michał Kassin powinni odebrać główną nagrodę. Pewna internautka wysunęła nawet oskarżenie, że za taki obrót spraw miałaby być odpowiedzialna Dagmara Kaźmierska.

Anita Sokołowska
06.05.2024 15:02 Dom Anity Sokołowskiej zaskakuje. Daleko jej do luksusów i złotych kranów

Anita Sokołowska cieszy się teraz olbrzymią popularnością, a to za sprawą wygrania ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami". W jakich warunkach mieszka zdobywczyni Kryształowej Kuli? Wielu może być zaskoczonych, jak aktorka urządziła swoje gniazdko.

Anita Sokołowska
06.05.2024 13:25 Partner Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego

Anita Sokołowska po wygranej w “Tańcu z Gwiazdami” jest na ustach absolutnie wszystkich! Aktorka bardzo chroni swojego życia prywatnego. Mało kto wie, kim jest jej ukochany mąż. Gwiazda poznała go, gdy była jeszcze żoną innego mężczyzny.

Roksana Węgiel Adam Kraśko
06.05.2024 12:31 Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz okazało się, że uczestnicy innych popularnych formatów również są zwolennikami tego show. Głos zabrał między innymi Adam Kraśko z “Rolnik szuka żony”, który ujawnił, na kogo głosował.

Anita Sokołowska
06.05.2024 10:37 Zapytał Sokołowską, co zrobi z nagrodą. Odpowiedzią pokazała prawdziwą twarz

Anita Sokołowska wygrała 14. edycję “Tańca z Gwiazdami”. Podczas ostatniego wywiadu aktorka podzieliła się emocjami, jakie towarzyszyły jej na parkiecie i wyznała, na co przeznaczy swoją nagrodę. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał.

Roksana Węgiel, Anita Sokołowska
06.05.2024 09:38 Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? "Nie nastawialiśmy się na wygraną"

Za nami wielki finał czternastej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Po Kryształową Kulę sięgnęli Anita Sokołowska i jej taneczny partner Jacek Jeschke, pomimo faktu, że wiele osób wróżyło ten sukces Roksanie Węgiel. W końcu 19-latka zabrała głos i skomentowała werdykt telewidzów.

Anita Sokołowska, Maffashion
06.05.2024 08:48 Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach

Za nami wyczekiwany wielki finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Po tygodniach zmagań w końcu poznaliśmy laureatów tej edycji kultowego show Polsatu — Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Teraz głos zabrała inna uczestniczka show, która znalazła się na ostatnim stopniu podium. Maffashion zwróciła się wprost do zwyciężczyni.

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke wygrali Taniec z Gwiazdami
06.05.2024 07:55 Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe

Wszystko jest już jasne. Znamy zwyciężczynię 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Konkurencja była bardzo poważna, jednak to Anita Sokołowska zasłużyła na Kryształową Kulę. Wiemy, gdzie ją postawi. To nieprzypadkowe miejsce.

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
05.05.2024 22:23 Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Za nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wiemy już, która finalistka dzierży w dłoni Kryształową Kulę. Nie każdy widz uważa jednak, że wyniki był uczciwe. W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

Rafał Maserak
05.05.2024 22:13 Taniec z Gwiazdami 2024: kto wygrał?

To było emocjonujące dziewięć tygodni. Przez ten czas byliśmy świadkami wzlotów i upadków gwiazd, które pojawiły się na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”. Jednak w niedzielę, 5 maja 2024 roku dowiedzieliśmy się, kto zwyciężył taneczne show Polsatu.

Roxie Węgiel, Michał Kassin, Maryla Rodowicz
05.05.2024 21:57 Wyszła na minutę i ryknęła na całe studio. Wzruszenie odebrało wszystkim głos

Nadszedł czas na freestyle w finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Roxie Węgiel i Michał Kassin zaprosili wyjątkową gościnię. Zaśpiewała im sama Maryla Rodowicz. Ten występ przejdzie do historii jako najbardziej wzruszający.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
05.05.2024 20:03 Kaźmierska nagle się odezwała. Zabrała głos w sprawie finału TzG

Dagmara Kaźmierska została usunięta z ramówki Polsatu po opublikowaniu reportażu przez portal “Goniec”. Nie pojawi się na dzisiejszym finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Zabrała jednak głos w tej sprawie.

Maffashion, Michał Danilczuk
05.05.2024 19:36 Maffashion i Danilczuk mają się ku sobie? Wspólne plany mówią wszystko

Romanse nawiązane w programie “Taniec z Gwiazdami” nie są nowością. Niektórzy doszukują się kolejnego związku nawiązanego w sali prób. Maffashion i Michał Danilczuk nie komentują szerzej plotek, ale nie ukrywają, że mają wspólne plany. Wakacje najpewniej spędzą razem.

Iwona Pavlović
05.05.2024 17:05 Iwona Pavlović ma zakaz od męża. Tego nie może robić w wolnych chwilach

Iwona Pavlović jest znana jako jedna z najbardziej surowych jurorek z programu “Taniec z Gwiazdami”. Okazuje się jednak, że jej mąż również ma twarde zasady. Tego zabronił jej w związku z udziałem w formacie.

Roksana Węgiel, Michał Kassin
05.05.2024 11:29 Aż nie chce się wierzyć, kto wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”. Polsat zaszalał

Już dziś wielki finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowo zobaczymy w nim nie dwie, a trzy pary. Jedną z nich będzie Roksana Węgiel i Michał Kassin. Wiemy, do czyjej piosenki wykonają taniec. Lepiej usiądźcie. 

Roxie Węgiel
04.05.2024 16:36 Płacz przed samym finałem TzG. Roxie Węgiel przekazała smutne wieści

Za finalistkami programu “Taniec z Gwiazdami” ostatnie próby do jutrzejszego odcinka. Każda z nich ambitnie podchodzi do tematu, a niedzielne zmagania mogą przejść do historii. Roxie Węgiel również opuściła salę treningową. Opowiedziała o łzach, które uroniła w związku z finałem.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
04.05.2024 15:38 Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia

Nieoficjalnie wiemy, że Dagmara Kaźmierska nie pojawi się podczas finału programu “Taniec z Gwiazdami”. Podobny los ma czekać Marcina Hakiela. Uczestnicy formatu trenują do jutrzejszych występów, tymczasem celebrytka pokazała, co jest dla niej teraz priorytetem.

Maciej Musiał, Daria Syta
04.05.2024 08:07 Taneczna partnerka Musiała przerwała milczenie. “Ja swoją miłość już mam”

Mimo że Maciej Musiał i Daria Syta odpadli z “Tańca z Gwiazdami” w półfinale, nadal cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Internauci spekulują o ich romansie. W sieci plotkowano także, że para zbytnio się ze sobą nie dogadywała. Jaka jest prawda? Daria Syta zabrała głos. 

Finaliści programu "Taniec z Gwiazdami"
03.05.2024 19:22 To oni skradli serca widzów w "Tańcu z gwiazdami". Są przecieki, że wygrają

Przed nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Fani nie mogą się doczekać, aż poznają tegorocznego zwycięzcę. Okazuje się, że jedna z par zdobyła dużą sympatię ze strony widzów. Wiadomości SMS przychodzi naprawdę wiele.

Mariusz Pudzianowski, Magdalena Soszyńska
03.05.2024 18:11 Taniec z Gwiazdami: Ten występ przeszedł do historii. To Pudzian?

Zbliżający się finał programu “Taniec z Gwiazdami” to dobra okazja na przywołanie wspomnień. W 2008 roku udział w nim wziął Mariusz Pudzianowski. Choć nie każdy w to wierzył, sportowiec dotarł aż do finału. Tam wystąpił z uszami ogra na głowie. A to, co zrobił z tancerką, jest niebywałe!

Maciej Musiał
03.05.2024 12:47 Maciej Musiał rozpalił internet zdjęciem z windy. Komentarze to hit

Maciej Musiał zaskoczył wszystkich najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jego profilu na Instagramie. W komentarzach zawrzało! Internautów naprawdę poniosło.

Roksana Węgiel
02.05.2024 10:17 "Skromna" majówka Roxie Węgiel. Tak wypoczywa prawdziwa gwiazda

Majówka trwa w pełni. Nic więc dziwnego, że mnóstwo gwiazd postanowiło wykorzystać ten czas na odpoczynek od nadmiaru obowiązków zawodowych. Przykładem może być Roxie Węgiel, która właśnie pochwaliła się fotografiami z urlopu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Maciej Musiał
30.04.2024 21:37 Zdumiewające doniesienia o Musiale i jego partnerce zza kulis TzG

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Tym razem z kultową produkcją Polsatu pożegnał się jeden z ulubieńców publiczności — Maciej Musiał. Niewiarygodne, jak na planie formatu miał zachowywać się popularny gwiazdor.

Hakiel, kaźmierska
30.04.2024 15:32 Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą

Dagmara Kaźmierska nie ukrywała swojej kryminalnej przeszłości, a mimo to media uczyniły z niej gwiazdę. Gdy jednak na światło dzienne wyszły szczegółowe informacje związane ze sprawą, w której została skazana na karę pozbawienia wolności, opinia publiczna nie kryła oburzenia. Wybuch skandal, a stacje telewizyjne zaczęły w popłochu usuwać programy z jej udziałem. Doszło do tego, że występ celebrytki w 'Tańcu z Gwiazdami", gdzie jeszcze do niedawna brylowała, stanął pod znakiem zapytania. Co o tym wszystkim sądzi jej partner z programu, Marcin Hakiel? Osoba z otoczenia tancerza zdradziła kilka nieznanych dotąd faktów.

Roksana Węgiel
30.04.2024 15:05 1 w nocy, a Roxie Węgiel śpiewa do tłuczka. Ale ma towarzystwo

Już 5 maja Roksana Węgiel wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”, gdzie zawalczy o prestiżową statuetkę Kryształowej Kuli. W kilku ostatnich epizodach gwiazda udowodniła, że w pełni zasłużyła, by zaprezentować się na finiszu tanecznego programu. Choreografie, które wykonywała do tej pory, stały na bardzo wysokim poziomie. By go utrzymać, artystka już zaczęła pracować nad kolejnymi układami. W międzyczasie znalazła jednak czas na chwilę rozrywki. Sieć obiegł nieprawdopodobny filmik.

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 11:17 Całkowity ban na Kaźmierską w TzG? Rzecznik Polsatu stawia warunki

Temat dotyczący szczegółów kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej już od niemal tygodnia nie schodzi z ust Polaków. Fakt, że jeszcze do niedawna występowała w “Tańcu z Gwiazdami”, od początku budził kontrowersje, jednak teraz zarówno dziennikarze, jak i widzowie stanowczo domagają się komentarza produkcji w tej sprawie. Teraz rzecznik Polsatu w końcu przerwał milczenie. Te słowa wprawiają w zdumienie!