Lifestyle.Lelum.pl > Taniec Z Gwiazdami Uczestnicy

Taniec Z Gwiazdami Uczestnicy

Uczestnicy Taniec z Gwiazdami
23.05.2024 21:02 Te gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami? Pojawiają się wielkie nazwiska

Finał 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami” obejrzeliśmy niecały miesiąc temu, a tymczasem już pojawiły się pierwsze plotki o uczestnikach kolejnej odsłony. Wszystko wskazuje na to, że produkcja stawia na celebrytów młodego pokolenia. Spekuluje się o kilku dużych nazwiskach.

Rafał Maserak, Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
05.05.2024 14:18 Sceny na próbach przed finałem TzG. Jak Maffashion to zrobi, Maserak wystrzeli z fotela

Finaliści obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami” przygotowują się do swoich występów. Urywki ich tańców pojawiły się na Instagramie. Szczególnie zmysłowo zaprezentowali się Maffashion i Michał Danilczuk. Ich występ spodoba się widzom i jury? Przekonamy się już wieczorem. 

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"
04.04.2024 12:35 Uczestniczka TzG poczuje ulgę jak odpadnie? Jest uważa za faworytkę

Niewiarygodne informacje dochodzą do fanów Tańca z Gwiazdami. Jedna z uczestniczek chce opuścić program na własne życzenie? Celebrytka zdradziła to w trakcie ostatniej rozmowy z mediami. Kto ma już dość treningów i nie chce wygrać Kryształowej Kuli?

Nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami"
04.04.2024 07:50 Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?

Widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania swoich faworytów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wieści. Emisja kolejnego odcinka jest zagrożona? Poznaliśmy już decyzję stacji w tej kwestii.

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
31.03.2024 20:21 Taniec z Gwiazdami: wyszli na parkiet i zaszaleli, to pierwsza para w tym odcinku

Program „Taniec z Gwiazdami” cieszy się dużą popularnością, mimo że gości na antenie od prawie dwóch dekad. W tym czasie format doczekał się 27 edycji. Najnowszą z nich można śledzić od 6 marca. Wraz z kolejnymi odcinkami rywalizacja o Kryształową Kulę przybiera na sile. Wiemy już, kto otworzył 5. odcinek najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. 

Pavlović, Kasprzyk, Wygoda
29.03.2024 16:20 Poważne oskarżenia pod adresem jury “Tańca z Gwiazdami”

Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek programu „Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka, która zdobyła popularność dzięki formatowi „Królowe życia”, wysunęła poważne oskarżenia przeciwko członkom jury, które ocenia taneczne występy gwiazd.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
18.03.2024 16:02 "Taniec z Gwiazdami:" wieści po eliminacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Najnowsza edycja programu „Taniec gwiazdami” zbiera kolejne żniwo. Wraz z końcem 3. odcinka z programem pożegnała się kolejna para. Tym razem padło na gwiazdę, która zasłynęła swoją rolą w serialu „Klan”. Jak się okazuje, odpadnięcie z programu może mieć dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej spore konsekwencje. 

Ewa Kasprzyk, Taniec z Gwiazdami
12.03.2024 09:32 Oszustwo w “Tańcu z Gwiazdami”? Uczestnik już się odniósł

Najnowsza edycja “Tańca z Gwiazdami” wywołuje lawinę emocji wśród widzów. W tym roku sławy, które pojawiły się na parkiecie, prezentują szczególnie wysoki poziom. Uwadze fanów nie uszło, jak świetnie radzi sobie m.in. Aleks Mackiewicz. Aktor wcale nie wydaje się w tańcu nowicjuszem. Tymczasem na jego temat właśnie wypłynęły szokujące doniesienia. Czy to możliwe, że doszło do oszustwa? Sprawa nabrała takiego rozgłosu, że Mackiewicz musiał gęsto się tłumaczyć.

„Taniec z Gwiazdami”
11.03.2024 08:24 "Taniec z Gwiazdami": tak widzowie przyjęli wyniki. W sieci zawrzało

Najnowsza edycja programu „Taniec z Gwiazdami” przyciągnęła przed ekrany tłumy wiernych fanów. Format jak zawsze gwarantuje swoim widzom i uczestnikom ogrom emocji, a zakończenie 2. odcinka przyniosło także pierwszą ofiarę obecnej edycji. Wynik nie przypadł do gustu każdemu, co zostało głośno wyartykułowane w mediach społecznościowych formatu. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
05.03.2024 08:18 Dagmara Kaźmierska o pierwszym odc. „Tańca z Gwiazdami”. Smutne?

Fani formatu „Taniec z gwiazdami” mają już za sobą premierowy odcinek najnowszej edycji. O Kryształową Kulę walczy 12 par. Ku wielkiemu zaskoczeniu, w pierwszym odcinku nikt nie odpadł, dlatego w najbliższą niedzielę na parkiecie ponownie pojawią się wszyscy uczestnicy. Wśród nich między innymi Dagmara Kaźmierska, która w pierwszym odcinku odstała słabe noty od jurorów. Jak na nie zareagowała?