Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Te gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami? Pojawiają się wielkie nazwiska
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.05.2024 21:02

Te gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami? Pojawiają się wielkie nazwiska

Uczestnicy Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPiF

Finał 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami” obejrzeliśmy niecały miesiąc temu, a tymczasem już pojawiły się pierwsze plotki o uczestnikach kolejnej odsłony. Wszystko wskazuje na to, że produkcja stawia na celebrytów młodego pokolenia. Spekuluje się o kilku dużych nazwiskach.

Za nami 14. edycja programu "Taniec z Gwiazdami"

W pierwszym tygodniu maja obejrzeliśmy ostatni, finałowy odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji Polsat. Na parkiecie zaprezentowały się trzy pary - Roxie Węgiel i Michał Kassin, Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Każda z tych osób walczyła o Kryształową Kulę i nagrodę finansową, jednak zwyciężczyni mogła być tylko jedna.

KAPIF_oryginal_K1201692F (1).jpg
Fot. KAPiF

Ostatecznie okazało się, że największą liczbę głosów otrzymała aktorka znana z serialu “Przyjaciółki”. Anita Sokołowska przyznawała już wcześniej w mediach społecznościowych, że udział w programie “Taniec z Gwiazdami” bardzo wiele jej dał i pomógł przełamać wstyd względem własnego ciała. Łącznie w wiosennej odsłonie formatu wzięło udział dwanaście par.

 • Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz
 • Kamil Baleja i Magdalena Perlińska
 • Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski
 • Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska
 • Roksana Węgiel i Michał Kassin
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
 • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
 • Adam Kszczot i Kasia Vu Manh
 • Maciej Musiał i Daria Syta
 • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
 • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
 • Maffashion i Michał Danilczuk
Co z Beatą Tyszkiewicz? Niepokojące doniesienia Taniec z Gwiazdami: Doda i Lewandowska będą walczyć o kryształową kulę?

Kto wystąpi w jesiennej odsłonie programu "Taniec z Gwiazdami"?

Choć do kolejnego sezonu znanego formatu zostało jeszcze sporo czasu, w sieci już zaczynają się spekulacje na temat przyszłych uczestników. Przypomnijmy, że “Taniec z Gwiazdami” jest zazwyczaj emitowany dwa razy w roku — wiosną oraz jesienią. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny odwiedzimy popularny parkiet we wrześniu 2024 roku. Więcej szczegółów poznamy podczas prezentacji jesiennej ramówki, co odbywa się zazwyczaj w sierpniu.

W sieci pojawiają się już pierwsze informacje na temat celebrytów, którzy rzekomo mają zasilić skład w zbliżającej się odsłonie programu. Te doniesienia nie są jednak w żaden sposób potwierdzone przez stację Polsat, a na oficjalne wieści będziemy musieli nieco poczekać. Już teraz portal “ShowNews” dotarł jednak do informatora, który zdradził, że jesienią w formacie “Taniec z Gwiazdami” ma wystąpić Karolina Gilon. Potwierdzać ma to fakt, że modelka zasiadała na widowni w studiu u boku Edwarda Miszczaka.

KAPIF_oryginal_K1202303F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Anita Sokołowska poinformowała o wyjeździe. Po TzG zapadła decyzja

O tych nazwiskach się mówi. Czy pojawią się w programie "Taniec z Gwiazdami"?

O ile potencjalny udział Karoliny Gilon może nie być dużym zaskoczeniem dla widzów, bowiem modelka od dłuższego czasu współpracuje ze stacją Polsat przy okazji takich programów jak “Love Island. Wyspa miłości” czy “Ninja Warrior”, to pozostałe nazwiska, które przekazał informator portalu “ShowNews”, są już o wiele większą niespodzianką. Okazuje się, że poszukiwana jest między innymi następczyni Dagmary Kaźmierskiej, która wywołała największe kontrowersje w minionej edycji formatu “Taniec z Gwiazdami”.

Karolina Gilon jest jedną z pierwszych osób, które załatwiły sobie uczestnictwo w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Była modelka ma przerwę w "Love Island", ale stacja teraz stawia na nią. Do tego dostała miejsce w nowej śniadaniówce. W TzG mają być też Blanka Stajkow [wykonawczyni "Solo"] i Viki Gabor. Będzie też więcej postaci znanych z internetu. Rolę kontrowersyjnej bohaterki, takiej jak była Dagmara Kaźmierska, ma odegrać Fagata, czyli Agata Fąk, znana z obscenicznych piosenek - przekazano portalowi “ShowNews”.

Czy te informacje się potwierdzą? Na to będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. Według doniesień stacja Polsat ma postawić przede wszystkim na młodych celebrytów, którzy trafią do widowni reprezentującej generację Z.