Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sceny na próbach przed finałem TzG. Jak Maffashion to zrobi, Maserak wystrzeli z fotela
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 05.05.2024 14:18

Sceny na próbach przed finałem TzG. Jak Maffashion to zrobi, Maserak wystrzeli z fotela

Rafał Maserak, Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
Fot. KAPiF

Finaliści obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami” przygotowują się do swoich występów. Urywki ich tańców pojawiły się na Instagramie. Szczególnie zmysłowo zaprezentowali się Maffashion i Michał Danilczuk. Ich występ spodoba się widzom i jury? Przekonamy się już wieczorem. 

Przed nami finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

Powoli nadchodzi finał obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Już dziś dowiemy się, kto sięgnie po kryształową kulę. Czy będzie to Maffashion? A może Anita Sokołowska bądź Roxie Węgiel? Wszystko rozstrzygnie się wieczorem. 

Jakiś czas temu jeden z tabloidów postanowił zapytać Iwonę Pavlović o to, kto jej zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo. Odpowiedź jurorki była niejednoznaczna. 

Teraz się wydarzyło coś takiego, że praktycznie każdy może pójść dalej. Każda gwiazda, która tańczy w tym programie, może ten program wygrać, więc wydaje mi się, że ta rywalizacja zrobiła się naprawdę sympatyczna, ale też bardzo różna i sprawiedliwa - powiedziała Pavlović w rozmowie z Faktem. 

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović  Fot. KAPiF
Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską Aż nie chce się wierzyć, kto wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”. Polsat zaszalał

Ten finał będzie inny niż wszystkie

Finał tej edycji będzie inny niż wszystkie, które do tej pory mogliśmy oglądać. W ostatnim odcinku tego sezonu zobaczymy bowiem nie dwie, a trzy pary. Przypomnijmy, że w tej edycji spotkały się znane nazwiska ze świata mediów, telewizji i radia. 

W pierwszym odcinku obecnego sezonu “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie zobaczyliśmy 12 par. Byli to: Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Maffashion i Michał Danilczuk, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta. 

"Taniec z Gwiazdami" Fot. KAPiF

Maffashion i Michał Danilczuk przygotowali wyjątkowo zmysłowy taniec

Na oficjalnym instagramowym koncie Polsatu i “Tańca z Gwiazdami” pojawiła się krótka zapowiedź dzisiejszych tańców. Szczególnie wzrok przykuwa układ przygotowany przez Julię “Maffashion” Kuczyńską i Michała Danilczuka. Uwagę zwracają ich zmysłowe ruchy. 

Zastanawiamy się, jak to oceni jury, a szczególnie Rafał Maserak, którego oko zawsze wypatrzy takie niuanse. Juror już kilka razy w tym sezonie zwracał uwagę na to, że atmosfera zrobiła się gorąca, gdy panie popisywały się swoimi wdziękami. Wszak zmysłowość jest w tańcu bardzo ważna. Czy zaważy na zwycięstwie? Czekamy na godzinę 20:00.