Lifestyle.Lelum.pl > Rodzice

Rodzice

Patrycja Markowska
05.03.2022 08:27 Patrycja Markowska właśnie przekazała przykre wieści o rodzicach, zwłaszcza o mamie

Patrycja Markowska jest córką Grzegorza Markowskiego, wokalisty zespołu Perfect. W najnowszym wywiadzie artystka opowiedziała, o co ma żal do rodziców, pomimo szczęśliwego dzieciństwa. Grzegorz Markowski w 1973 roku ożenił się z Krystyną, tancerką. Patrycja przyszła na świat w 1979, na rok przed powstaniem zespołu Perfect. W wywiadzie dla „Żurnalisty” opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo.

Dziewczynka
07.07.2021 16:47 Rodzice zgłosili zaginięcie 4-latki. Policja właśnie ogłosiła koniec poszukiwań

Rodzice zgłosili we wtorek zaginięcie córki – 4-letniej dziewczynki na plaży w Mielnie. Policja właśnie ogłosiła koniec poszukiwań. Dziewczynka odnalazła się. –Rodzice 4-letniej dziewczynki wypoczywali z nią we wtorek na plaży w Mielnie, gdy ta niezauważanie oddaliła się od nich. Policjanci odnaleźli 4-latkę kilometr dalej – przekazał w środę st. asp. Rafał Skoczylas z zespołu prasowego policji w Koszalinie.

Rodzice
06.06.2021 14:45 Pobita przez rodziców Monika potrzebuje pilnej pomocy

Lata temu, gdy Monika była jeszcze malutka, rodzice wyrządzili jej ogromną krzywdę. Para dotkliwie pobiła swoje niespełna trzyletnie dziecko, w wyniku czego dziewczynka doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu. Monika do dziś potrzebuje specjalistycznej opieki medyków. Monika miała zaledwie 2,5 roku, kiedy rodzice podnieśli na swą córkę rękę. Do tego czasu dziewczynka wychowywała się w towarzystwie siostry bliźniaczki. Brutalne zachowanie dorosłych odmieniło jednak życie Moniki na zawsze – w wyniku pobicia dziewczynka trafiła do szpitala nieprzytomna.

Sebastian z Katowic
01.06.2021 09:28 Rodzice Sebastiana przerwali milczenie podczas pogrzebu. ,,Prosimy pamiętać o naszym małym, wesołym synku”

Rodzice 11-letniego Sebastiana zaapelowali w trakcie pogrzebu. Ich przemówienie ściska za serce. Pogrążeni w żałobie poprosili o pamięć i modlitwę w intencji synka. – Z głębi serca prosimy o modlitwę za naszego Sebastianka. Prosimy pamiętać o naszym małym, wesołym synku, który swoje kaskaderskie wyczyny będzie ćwiczył teraz w niebie – brzmiał list rodziców zamordowanego chłopca odczytany przez proboszcza parafii pw. Św. Antoniego ks. Andrzeja Norasa.

31.05.2021 21:52 Rodzice znęcali się nad 3-latką. Z wieloodłamowymi złamaniami kości i masywnym obrzękiem mózgu trafiła do szpitala

Niespełna 3-letnie dziecko trafiło do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, które zagrażały jego życiu. Prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko rodzicom dziewczynki. W pierwszych latach swojego życia dziecko jest w pełni zależne od swoich rodziców. Wprost nie miesi się w głowie, jak dwie dorosłe osoby, mogą się znęcać fizycznie, nad tak niewinną istotą. Niestety właśnie do takich wydarzeń doszło w Toruniu. Według informacji podawanych przez prasę koszmar dziecka miał trwać przynajmniej od kwietnia tego roku. Mimo pomocy ze strony lekarzy dziewczynka nadal nie wybudziła się ze śpiączki. Co więcej, jej rokowania wciąż są niepewne.

rodzice
28.04.2021 00:15 Rodzice przedszkolaków oszukiwali w konkursie dla dzieci

W przedszkolu mieszczącym się w miejscowości Górzno w woj. mazowieckim doszło do wielkiego skandalu. Rodzice oszukiwali podczas zorganizowanego przez wychowawców konkursu na najlepszy strój ekologiczny. Zwyciężyć miała kreacja, która otrzyma najwięcej polubień na Facebooku. Okazało się, że polubienia były kupowane. Wszyscy rodzice chcą dla swoich dzieci najlepiej, dlatego poświęcają dla nich wszystko, czasami nawet reputację. Tak stało się w przedszkolu w Górznie, gdzie wychowawcy zakończyli przedwcześnie konkurs z powodu oszustwa dorosłych.

Nazwisko 15-latki
22.04.2021 15:44 Przykre, nastolatka jest wyśmiewana z powodu nietypowego nazwiska

15-latka podzieliła się w internecie swoimi przykrymi doświadczeniami. Nastolatka stała się ofiarą licznych wyzwisk, a wszystko przez jej nietypowe nazwisko. Na pewno każdy z nas zna kogoś z nietypowym nazwiskiem. Oczywiście są nazwiska mniej lub bardziej nietypowe i może mieć to wpływ na kontakty z innymi ludźmi. Pewna 15-latka postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami, które niestety nie należą do przyjemnych, a wszystko właśnie przez jej nazwisko. Co więcej, nastolatka nie może liczyć w tej sprawie na wsparcie ze strony swojego taty, który uważa, że dziewczyna chce się odciąć od swoich przodków.

Babcia plus
22.04.2021 10:06 Minister rodziny planuje wprowadzić program babcia plus. Chodzi o zasiłki dla dziadków za opiekę nad wnukami

W Ministerstwie Rodziny trwają rozmowy na temat nowego zasiłku, który mogliby otrzymywać dziadkowie. Jak na razie nazywany jest programem babcia plus. Wyjaśniamy, na czym może polegać. Program babcia plus nie jest autorskim projektem polskich polityków. Tego typu rozwiązanie jest już wprowadzone np. na Węgrzech. Polscy politycy przyglądają się rozwiązaniom, które tam wprowadzono i rozmyśla nad wprowadzeniem podobnego projektu również u nas. Jednak warto już na wstępie zaznaczyć, że nie polega on na tym, że babcie i dziadkowie otrzymywaliby dodatek za to, że mają wnuki i pomagają rodzicom w ich wychowywaniu. W przypadku węgierskiego projektu ma on zastosowanie w konkretnym przypadku.

Imię dla dziewczynki
18.04.2021 14:57 Znamy najpopularniejsze imię dla dziewczynki w Polsce. Jest najczęściej wybierane od 3 lat

Wybierając imię dla dziewczynki, niektórzy rodzice kierują się najpopularniejszymi imionami z ostatnich lat. Wiemy, które wybierali najczęściej. Można się zdziwić. Wśród imion dla dziewczynek, już od kilku lat panują podobne trendy. Wielu rodziców wybierając imię dla dziewczynki, posiłkuje się właśnie takimi listami. Inni natomiast sami wybierają takie imiona, które im najbardziej się podobają. Tego typu mody zazwyczaj trwają kilka lat i nie raz zdarzało się, że do łask wracały, zdawałoby się starodawne imiona. Innym razem rodzice stawiają na imiona kojarzące się bardziej z zachodnią kulturą.

przedszkola
24.03.2021 14:17 Pojawiły się nieoficjalne informacje. Chodzi o żłobki i przedszkola

Jak poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki jutro, tj. 25 marca zostaną ogłoszone nowe restrykcje w związku z trzecią falą koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o nowych i potwierdzonych 29 978 przypadkach zakażeń COVID-19. Tymczasem Wirtualna Polska podała nieoficjalne informacje dotyczące żłobków i przedszkoli. Rząd rozważa ich zamknięcie. Rodzice powinni się zapoznać z przekazywanymi informacjami. Wirtualna Polska nieoficjalnie informuje, że w związku z narastającą liczbą przypadków zakażenia koronawirusem żłobki i przedszkola zostaną zamknięte. Rodzice nie będą usatysfakcjonowani takim przebiegiem zdarzeń.

The Voice Kids
05.03.2021 18:23 Uczestnik programu „The Voice Kids” porzucony przez rodziców. Tragiczna historia utalentowanego 14-latka

Jeden z uczestników czwartej edycji programu The Voice Kids, Adam Adamczuk ma za sobą bardzo smutną i poruszającą historię. 14-latek został w przeszłości porzucony przez własnych rodziców i jedynie opieka starszej siostry uchroniła go przed domem dziecka. Dzięki temu może spełniać największe marzenia, a udział w show TVP, jest jednym z nich. Do tego momentu mało kto zdawał sobie sprawę z tego, że Adam Adamczuk z The Voice Kids przeżył tak wiele przykrych chwil w swoim życiu. Na szczęście to już przeszłość, a dziś życie może mu oddać wiele dobrego za wszystkie przeżyte przykrości.

niemowlę
02.03.2021 09:13 Prześwietlili głowę 2-latka. Lekarze musieli usunąć z niej wtyczkę

Rodzice byli przerażeni tym, co zobaczyli. Ich 2-letni syn podczas skakania po łóżku w pewnym momencie spadł. Okazało się, że sprawa było o wiele poważniejsza. W czaszce dziecka znajdowała się… wtyczka. Rodzina chciała ostrzec innych przed podobnymi wypadkami. Choć w Polsce taki może się nie zdarzyć, to warto uważać – pozostawione bez nadzoru kable mogą być niebezpieczne dla naszych pociech.

rodzice
31.01.2021 20:04 Przejmujące słowa rodziców Pawła Adamowicza. 2 lata po śmierci syna wyznali wstrząsającą prawdę

Dwa lata temu Paweł Adamowicz zginął podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wzruszającym wywiadzie jego rodzice zdradzili, że ich wnuczka nadal nie otrząsnęła się po śmierci ojca. Mieli do przekazania również ważny apel, ich słowa są poruszające. Przez wiele lat Paweł Adamowicz pełnił funkcję prezydenta Gdańska. Był samorządowcem, który chętnie wychodził do swoich mieszkańców i z nimi rozmawiał. Brał udział w mniejszych i większych wydarzeniach lokalnej społeczności. Nie inaczej było w 2019 roku podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

dziecko
18.01.2021 21:24 Rodzice Kacpra zauważyli, że z domu zniknął jeden przedmiot. Zrozpaczona mama: ,,To jest dla nas niezrozumiałe”

Rodzice Kacpra cały czas nie mogą uwierzyć w to, co zrobił ich syn. Zrozpaczona mama w rozmowie z Faktem powiedziała: To jest dla nas niezrozumiałe, on nigdy nie palił, nie pił, nie przebywał w dziwnym towarzystwie. A teraz dowiadujemy się, że zabił…. To straszne. Na jaw wyszło, że na krótko przed tragedią z domu rodziny zniknął nóż. Rodzice 15-latka nie mogą pogodzić się z tym, że ich syn dokonał morderstwa. Zastanawiają się, dlaczego syn nie powiedział im o ciąży Patrycji. Dziewczyna zginęła od ciosu zadanego nożem.

BENEDYKT XVI
15.01.2021 19:16 Mama 15-letniego Kacpra przemówiła. Nie może zrozumieć czynów swojego syna

Dzisiaj mijają trzy dni odkąd 15-letni Kacper zamordował 13-letnią Patrycję, która była w ciąży. Przez jakiś czas chłopiec wskazywał policjantom fałszywe tropy, jednak po zeznaniu świadka przyznał się gdzie ukrył jej zwłoki. Teraz głos zabrali rodzice chłopca, którzy w rozmowie z Faktem przyznali, że nie mogą zrozumieć tej sytuacji. 15-letni Kacper zamordował ciężarną 13-latkę 12 stycznia w Piekarach Śląskich. Jego rodzice przyznali, że nie chcą, by rodzice zamordowanej Patrycji ich znienawidzili. Nie wiedzą, dlaczego ich syn dopuścił się tak bestialskiej zbrodni.

Agnieszka Włodarczyk
15.01.2021 16:50 Ważne informacje dla rodziców. W 2021 roku powstanie dodatkowe 25 tys. miejsc opieki dla dzieci

Według przekazywanych informacji przez minister Marlenę Maląg, w 2021 roku powstanie prawie 25 tys. miejsc opieki dla dzieci do lat 3 w ramach programu Maluch plus. Dzięki ogromnemu zastrzykowi pieniędzy, jaki wpłynął na jego rozwój, taka opcja jest jak najbardziej możliwa. Program Maluch plus został zaopatrzony w budżet wysokości do 450 mln zł. Dzięki ogromnemu dofinansowaniu mnóstwo dzieci z całej Polski będą mogły mieć zapewnione miejsca opieki. Każdy rodzic dzieci do lat 3 powinien zapoznać się z przekazywanymi informacjami.

szpital
06.01.2021 23:15 Głuche niemowlę po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy. Reakcja jest nie do przewidzenia

Niemowlę, ku smutkowi rodziców przyszło na świat głuche. Dziewczynka nie była w stanie zareagować na głos kochających mamy i taty. Na szczęście, już w pierwszych tygodniach życia dziecko udało się wyposażyć w aparat słuchowy, dzięki czemu mogło nadrobić zaległości w poznawaniu świata i rodziców. Reakcja niemowlęcia na głos mamy jest po prostu niemożliwa! Już w pierwszych dniach życia małej Georginy jej rodzice usłyszeli złą wiadomość. Okazało się, że dziewczynka przyszła na świat zupełnie niesłysząca. Dla jej rodziców było to bardzo ciężkie, ale od początku starali się skupiać na pragmatycznych kwestiach. Kiedy niemowlę po raz pierwszy zostało wyposażone w aparat słuchowy i zareagowało na głos mamy, od razu poczuli spływającą na nich radość.

poród
01.01.2021 13:58 Zmiany w 500 plus, nowe urlopy. Rewolucja dla rodziców, zasady wchodzą w życie lada moment

Rodzice będą musieli przygotować się na rewolucyjne zmiany. Jedno z podstawowych świadczeń socjalnych, czyli 500 plus, czekają reformy. Resort rozważa również wprowadzenie premii za urodzenie drugiego dziecka i nowych urlopów rodzicielskich. Co trzeba wiedzieć o świadczeniach socjalnych w 2021 roku? Z tego artykułu dowiesz się: Jakie zmiany czekają 500 plus w 2021 roku Czy rząd ma zamiar wprowadzić dłuższe urlopy rodzicielskie Na czym miałaby polegać premia za szybkie urodzenie drugiego dziecka W styczniu rodzice mogą wnioskować jeszcze o dodatkowy zasiłek opiekuńczy, nazywany niekiedy „koronawirusowym”. Z kolei już od lutego można spodziewać się zmian w kluczowym programie rządu, jakim jest niewątpliwie 500 plus. Jakie reformy go czekają?

Biedronka
28.12.2020 19:14 Miejsce dla dziecka w żłobku tylko pod jednym warunkiem, w przedszkolach zmiany. Projekt już przegłosowany, rodzice nie będą mieli wyjścia

Od nowego roku zmienią się zasady przyjęć do publicznych przedszkoli i żłobków. Rodzice będą musieli zaszczepić dzieci, aby ubiegać się o miejsce w placówkach. Projekt autorstwa senatorów Koalicji Obywatelskiej w tej sprawie został przegłosowany w Senacie i skierowany do Sejmu. Poparli go senatorowie wszystkich opcji politycznych. Z tego artykułu dowiesz się: Jaki projekt zaproponowali senatorowie Koalicji Obywatelskiej Jakie będą nowe zasady przyjęć do żłobków publicznych Jakiej zmianie ulegną kryteria przyjęć do przedszkoli publicznych – Chcemy, żeby ta ustawa weszła w życie jak najszybciej – powiedziała Faktowi senator Magdalena Kochan z Koalicji Obywatelskiej. Za proponowanymi zmianami głosowali niemal wszyscy senatorowie, tylko jeden z nich wstrzymał się od głosu.

jacek poniedziałek
12.12.2020 18:26 Jacek Poniedziałek przeżył w przeszłości koszmar. „Wstydziłem się rodziców, a właściwie mamy”

Jacek Poniedziałek przeżył prawdziwy koszmar w przeszłości. Aktor przyznał, że wychowywał się w skrajnej biedzie. Gdy zaczął dorastać, zauważył, że jego ubogie otoczenie mu przeszkadza, – Wstydziłem się rodziców, a właściwie mamy – przyznał w wywiadzie z Onetem. Jacek Poniedziałek to niezwykle utalentowany aktor teatralny i filmowy. Każdy jego występ jest szeroko komentowany w artystycznym środowisku. Blichtr, jaki otacza aktora to przeciwieństwo otoczenia, w jakim dorastał. Zobacz także: Wierzyć się nie chce, co spotkało 6-letniego Sebastianka. Teraz jest o krok, by spełniły się jego marzenia

żona
27.11.2020 20:35 Niemal 45% młodych Polaków mieszka z rodzicami. Czy uważasz, że ceny mieszkań są przesadzone?

Polacy, przede wszystkim młodzi wciąż decydują się na pozostanie pod dachem rodziców. Aż 45 % naszych obywateli nie chce bądź nie może wyprowadzić się od rodziny. Często powodem tych decyzji jest brak możliwości kupienia swojego mieszkania. Młodzi mają teraz nawet kłopot, by coś wynająć, bo ceny tak poszybowały w górę. Pytanie, czy jest to rzeczywisty powód takich decyzji młodych i czy ceny mieszkań faktycznie są za wysokie? Każda osoba, szczególnie już po studiach, dumnie wchodząca w poważne życie zawodowe marzy, by mieć swoje cztery kąty. Choć mieszkanie z rodzicami ma mnóstwo zalet, większość z nas pragnie się usamodzielnić i rozpocząć życie na własny rachunek. Jednak kupno mieszkania to nie lada problem. Polacy wciąż decydują się na mieszkanie u rodziców.

the voice of poland
15.11.2020 23:31 5 zdań, które może zniszczyć życie twojemu dziecku. Lepiej nigdy ich nie wypowiadaj, możesz potem żałować

Rodzice potrafią skrzywdzić na całe życie. Często robią to nieświadomie. Starają się wychowywać dziecko na dobrego człowieka, ale popełniają masę błędów. Dzisiaj przyglądamy się zdaniom, które mogą zrujnować dziecięcą psychikę. Wiele z nich pewnie sama słyszałaś: „Ustąp młodszemu”, czy „zrobię to za Ciebie”. „Zrobię to za Ciebie”, „jesteś zdolny, ale leniwy”, słyszałaś w dzieciństwie te zdania? Być może do tej pory trapią Cię one po nocach. Oto lista 5 zdań, które mogą wywołać niemałą krzywdę w późniejszej dorosłości. Lepiej ich unikaj.

rodzice
24.10.2020 14:03 Rodzice zamarli, kiedy zobaczyli, co ksiądz robi z ich dzieckiem. Błagali by przestał, słychać tylko krzyki i płacz

Rodzice dosłownie zdębieli, gdy zobaczyli, co duchowny wyprawia z ich dzieckiem. Właśnie trwały chrzciny, gdy ksiądz zaczął dziwnie się zachowywać. Obecni zaczęli krzyczeć i prosić, by przestał. Wszystko zostało nagrane. Wideo szybko podłapały media, a duchowny musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania. Będzie „trzecia fala” koronawirusa? Słowa wirusologa nie napawają optymizmem, sytuacja jest bardzo poważna Zacznie się dziś w nocy, część Polaków zostanie bez dostępu do własnych pieniędzy. Ważny komunikat banków Wiadomość sprzed chwili: Andrzej Duda miał test na koronawirusa. Znamy wynik Chrzest, jaki odbył się kilka dni temu, wstrząsnął wszystkimi. Przede wszystkim zaś rodzice nie wiedzieli jak zareagować na zaskakujące zachowanie księdza. Niemowlę zanosiło się rozdzierającym płaczem, rodzice i obecni na chrzcinach zaczęli krzyczeć i prosich duchownego, by przestał.Rodzice byli załamani, gdy zobaczyli, że zazwyczaj bardzo uroczyste i wesołe wydarzenie, jakim są chrzciny, przemienia się w traumatyczne, szczególnie dla niemowlaka wydarzenia. Nagranie szybko obiegło internet. Do zdarzenia doszło na Cyprze, w stolicy kraju Limassol. Chrzciny odbywały się w kościele prawosławnym i zgodnie z prawosławną tradycją. Nagie niemowlę należy zanurzyć w wodzie trzy razy. W tym przypadku ksiądz dokonał sakramentu w sposób, który zmroził uczestnikom krew w żyłach.Nagranie, które trafiło do internetu, zaskoczyło wszystkich. Ksiądz teoretycznie robi to, co powinien, jednak w sposób, który pozostawia wiele do życzenia. Zebrani na chrzcinach nie wiedzieli, co zrobić.Rodzice nie wiedzieli jak zareagować – zaskakujące chrzciny

niemowlę
20.10.2020 23:10 Tragiczna wiadomość dla rodziców niemowlaków. Nikt nie spodziewał się wstrząsającej prawdy

Niemowlak, jak twierdzą naukowcy z międzynarodowego zespołu badawczego, przez jedną rzecz, codziennie styka się z ogromnym ryzykiem. Niestety, wyniki badań, które zostały opublikowane na łamach portalu Polsatnews.pl, nie pozostawiają złudzeń. Eksperci nie kryją zaskoczenia i szukają rozwiązań, dla niewyobrażalnego problemu. Miliony rodziców na całym świecie nie zdawały sobie z tego sprawy.Najnowsze wyniki badań naukowców, które zostały opublikowane na łamach polskich i zagranicznych mediów, ukazują porażające dane. Eksperci wykazali, co codziennie i w jakich ilościach przyjmuje niemowlak. Niestety, może być to bardzo szkodliwe. Wszystko przez jedną rzecz, jaką każdego dnia podajemy naszym najmłodszym pociechom.

rodzice
08.10.2020 18:31 Ogrom sprawdzianów i kartkówek, dzieci nie mają się kiedy uczyć. Rodzice mówią dość

Rodzice zwracają uwagę, że ich dzieci coraz częściej nie wyrabiają się z nauką na wszystkie przedmioty. Wiedza dzieci w szkołach regularnie jest sprawdzana poprzez liczne kartkówki czy sprawdziany. Ludzie żyją w stresie przed ponownym zamknięciem szkół i powrotu do nauki zdalnej, a ogrom testów tylko to podkręca.Rodzice coraz częściej zastanawiają się nad problemem ogromu sprawdzianów i kartkówek w szkole. W dzisiejszych czasach dzieci mają mnóstwo materiału do nauki, co spotyka się z niezadowoleniem rodziców, ale też samych nauczycieli. Wielu z nich uważa, że to wina programu nauczania. Uważacie, że powinno być ich mniej, czy wręcz przeciwnie?

rodzice
06.10.2020 10:49 Szwecja: „Na dzieci czeka tablet, obiad, książki. Rodzice nic nie płacą”. Czy w Polsce powinno być tak samo?

Rodzice uczniów, którzy uczęszczają do szkół w Szwecji, nie mają, na co narzekać. Na dzieci czeka tablet, obiad, książki. Rodzice nic nie płacą – zdradził w rozmowie z portalem Edziecko.pl, Tomasz Góral, nauczyciel, który pracuje i mieszka od 15 lat w Sztokholmie. Jak się okazuje, sprawa wygląda również zupełnie inaczej z ocenami czy zdaniem do kolejnej klasy. Czy w Polsce powinno być tak samo?Co kraj to obyczaj, ale jak widać, co kraj to również i inne szkolnictwo. W Szwecji sprawa ma się zupełnie inaczej niż w Polsce, ale czy lepiej? Czy powinniśmy brać z nich przykład? Jak się okazuje, rola rodzica w tamtejszej szkole, jest zupełnie inna.

zdjęcie
02.10.2020 11:37 Wygląda, jak zwykłe zdjęcia. Po chwili na jaw wychodzi porażający szczegół

Rodzinne zdjęcie jest bardzo urocze. Troje dzieci, uśmiechnięci rodzice, kadr łapie nawet zadowoloną minę psa. Co może być nie tak? Cóż, wystarczy poświęcić chwilę, by się dokładnie przyjrzeć. Jeden, bardzo drobny szczegół budzi mnóstwo emocji. Zdjęcie rodziny wydaje się być zupełnie zwyczajne. Dopiero po chwili, gdy dokładnie się przyjrzymy, możemy dostrzec, że coś jest nie tak. Najpierw odczujemy zdumienie, a może nawet rozbawienie, jednak po chwili przeszyje nas dreszcz przerażenia. Jak to możliwe? Aż robi się słabo.

Trend
29.09.2020 21:26 Skandaliczny trend na w sieci. Rodzice rzucają swoimi dziećmi, powód ich działań jest wstrząsający

Internet codziennie zaskakuje nas czymś nowym, jednak tym razem doszło do czegoś wyjątkowo skandalicznego. Na jednym z popularnych mediów społecznościowych pojawił się trend, polegający na tym, że rodzice rzucają swoimi dziećmi. Powód, dla którego to robią, jest oburzający. Internauci nie pozostają obojętni i krytykują nową modę.Trend, który pojawił się niedawno w sieci, ociera się o granice absurdu. Rodzice biorą swoje dzieci na ręce i nimi rzucają. Reakcje internautów na ich zachowanie są jednoznaczne. Wszyscy wyrażają swoje oburzenie i uważają, że nowa moda jest skandaliczna. Jeszcze bardziej skandaliczny jest powód, dla którego to robią.