Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Głuche niemowlę po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy. Reakcja jest nie do przewidzenia
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 06.01.2021 23:15

Głuche niemowlę po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy. Reakcja jest nie do przewidzenia

szpital
fot. Thorsten Frenzel, pixabay.com

Niemowlę, ku smutkowi rodziców przyszło na świat głuche. Dziewczynka nie była w stanie zareagować na głos kochających mamy i taty. Na szczęście, już w pierwszych tygodniach życia dziecko udało się wyposażyć w aparat słuchowy, dzięki czemu mogło nadrobić zaległości w poznawaniu świata i rodziców. Reakcja niemowlęcia na głos mamy jest po prostu niemożliwa!

Już w pierwszych dniach życia małej Georginy jej rodzice usłyszeli złą wiadomość. Okazało się, że dziewczynka przyszła na świat zupełnie niesłysząca. Dla jej rodziców było to bardzo ciężkie, ale od początku starali się skupiać na pragmatycznych kwestiach. Kiedy niemowlę po raz pierwszy zostało wyposażone w aparat słuchowy i zareagowało na głos mamy, od razu poczuli spływającą na nich radość.

Niemowlę pierwszy raz słyszy mamę

Dziewczynka po raz pierwszy usłyszała głosy rodziców, mając kilka tygodni. Jej reakcja była naprawdę niezwykła.

Jej tata nie mógł oprzeć się temu uroczemu widokowi i postanowił podzielić się nim z całym światem, nagrywając wideo, na którym mała reaguje na słowa, które wypowiada do niej jego żona.

Na wideo widzimy, jak tata włącza aparat słuchowy malutkiej. Już pierwsze słowa, które wypowiada do niej mama, powodują u niej uroczą reakcję.

Najpierw niemowlę bierze zdumiony wdech, a później wydaje z siebie radosny pisk.

Głuche niemowlę słyszy rodziców

Jak opowiedział portalowi ladbible.com tata dziewczynki, mała ma aparat słuchowy już od kilku miesięcy, ale codziennie gdy rodzice rano go włączają, jej reakcja jest dokładnie taka sama.

To nigdy nie stanie się nudne — powiedział mężczyzna. — Za każdym razem, kiedy włączamy jej aparat, od razu cała się rozpromienia. To dla nas ogromna radość.

Chociaż niepełnosprawność dziecka nigdy nie jest dla rodziców łatwym przeżyciem, na całe szczęście dzisiejsza technologia pozwala na takie radosne momenty. Georgina nigdy nie będzie słyszeć bez pomocy aparatu, ale będzie szczęśliwym, kochanym dzieckiem.

Pierwsze razy bardzo często mogą nas zaskoczyć. Tak było w przypadku dziadka, który po raz pierwszy zobaczył swoją wnuczkę, nie możecie tego przegapić, zapraszamy >tutaj<.

Zobacz wideo:

Dziewczynka reaguje w przeuroczy sposób na głos mamy!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:


źródło: ladbible.com

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?