Lifestyle.Lelum.pl > Oświadczenie

Oświadczenie

Księżna Kate
14.06.2024 21:12 Kate osobiście zdradziła, jak przebiega jej leczenie. “Są złe i dobre dni”

Księżna Kate otrzymała diagnozę nowotworu. Żona księcia Williama od tej pory była nieobecna w życiu publicznym brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś, po kilku miesiącach milczenia, ponownie zabrała głos. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z tego roku.

Maciej Dowbor
12.06.2024 22:21 Z ostatniej chwili: Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. To już oficjalne

Maciej Dowbor był jednym z czołowych dziennikarzy telewizji Polsat. Był związany ze stacją nawet po tym, jak zapadła kontrowersyjna decyzja Edwarda Miszczaka dotycząca zwolnienia jego matki, Katarzyny Dowbor. Niespodziewanie prezenter ogłosił, że jego kariera w stacji dobiegła końca. W oświadczeniu na ten temat ujawnił zarówno powody swojej decyzji, jak i co zamierza robić dalej.

Viki Gabor
11.06.2024 19:06 Oficjalne oświadczenie ws. napaści na Viki Gabor i jej ojca. "Przebywają pod opieką specjalistów"

Kiedy 11 czerwca Viki Gabor i jej tata przemierzali autem warszawskie ulice, doszło do skandalicznego zdarzenia. Teraz artystka wydała oświadczenie. 

Bracia Golec
02.06.2024 12:58 Bracia Golec wydali pilne oświadczenie, a po chwili je skasowali. Mamy treść

Paweł Golec zabrał głos w sprawie koni przewożących turystów nad Morskie Oko. Internauci szybko podchwycili temat i skrytykowali muzyka za jego podejście do tematu. Wypowiedziały się również osoby publiczne. Teraz bracia wydali oświadczenie, które chwilę później zniknęło z ich profilu.

Dagmara Kaźmierska
26.05.2024 20:18 Kaźmierska wydała pilne oświadczenie. "Nigdy nie byłam zwyrodnialcem"

Dagmara Kaźmierska długo nie komentowała szeroko afery, która wybuchła w związku z reportażem portalu “Goniec”. Ostatecznie zebrała się w sobie i w mocnych słowach wypowiedziała się o zeznaniach swoich pracownic. To nie jest ostatnie oświadczenie?

Katarzyna Dowbor, Pytanie na Śniadanie
01.05.2024 13:11 Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie. Co dalej z "Pytaniem na śniadanie"?

Katarzyna Dowbor rozpoczęła swoją medialną przygodę w Telewizji Publicznej. Po latach przerwy powróciła na łono swojej “rodzimej” stacji, by poprowadzić “Pytanie na Śniadanie” razem z Filipem Antonowiczem. Pomimo początkowych kontrowersji, para szybko zaskarbiła sobie sympatię publiczności. Jednak w ostatnich dniach nieoficjalnie zaczęło się mówić o odejściu Dowbor ze śniadaniówki. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać w tej sprawie głos, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Polski muzyk zabrał głos po zatrzymaniu. Poważne zarzuty, fot. Facebook/Polska Policja, KAPiF
01.03.2024 09:07 Polski muzyk zabrał głos po zatrzymaniu. Poważne zarzuty

29 lutego media obiegła informacja o zatrzymaniu, którego dokonali policjanci ze Śródmieścia. Mundurowi najpierw aresztowali 37-letniego Alexa K., który wpadł na lotnisku, a tego samego dnia doszło także do zatrzymania jego ojca 63-letniego Piotra M. oraz jego partnerki Marty H-Z. Jeden z podejrzanych jest członkiem zespołu Kult. Muzyk wydał oświadczenie w sprawie.

oświadczenie
16.11.2021 20:28 Durczok przed śmiercią ogłosił mocne oświadczenie o sytuacji w Polsce

Dziś nagle zmarł Kamil Durczok. Do końca był jednak aktywny w swoich publicystycznych działaniach. Na kilka dni przed śmiercią wydał oświadczenie dotyczące Polski. Dziennikarz poruszył w nim temat ciągle powiększającej się inflacji. Ostrzegł Polaków, a także wyśmiał działania polityków w tej sprawie.

13.09.2021 15:18 Prawnik ogłosił komunikat ws. kary dla Kozidrak

Beata Kozidrak została ostatnio zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Teraz prawnik wokalistki Bajmu wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Kozidrak jeszcze niedawno brała udział w niezliczonych koncertach i spotkaniach z fanami. Teraz organizatorzy festiwali odwołują wydarzenia, w których miała brać udział (więcej TUTAJ). Wygląda na to, że to nie jedyne konsekwencje, które spotkają artystkę.

Kukiz
17.08.2021 14:22 Paweł Kukiz nagle przerwał milczenie. Jego oficjalny komunikat poraża, nie mógł już wytrzymać, trudno uwierzyć, do czego się posunął

Paweł Kukiz, po tym jak poparł projekt PIS i zagłosował za ustawą Lex TVN, spotyka się z powszechną krytyką. Polityk postanowił odnieść się do sytuacji, publikując na swoim profilu na Facebooku specjalne oświadczenie. Lider partii Kukiz’15 ma już dość presji środowiska i krytycznych głosów, jakie na niego spadły. Wydał właśnie emocjonalne oświadczenie. Ogłosił w nim, że wysłał już przedprocesowe pisma do mediów, które publikowały fałszywe wiadomości!

Małgorzata Rozenek
26.02.2021 20:00 Małgorzata Rozenek wydała oświadczenie dotyczące swojej marki odzieżowej

Małgorzata Rozenek od kilku dni jest na językach wszystkich, a to za sprawą swojej marki odzieżowej, która od niedawna jest dostępna. Niestety, chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem i zaraz po premierze rozpoczęły się schody. Właścicielka jednej ze znanych marek zarzuciła perfekcyjnej, że wzorowała się na jej pomysłach. Prezenterka napisała oświadczenie w tej sprawie. Małgorzata Rozenek postanowiła ruszyć z nowym biznesem, ale chyba nie spodziewała się tak wielkiego szumu w związku z tym. Niedługo po premierze swojej marki prezenterka została posądzona o kopiowanie pomysłów innego brandu.

ofiara na tacę
04.02.2021 18:28 41 księży wydało oświadczenie ws. WOŚP. Padły zdumiewające słowa, „Ze smutkiem stwierdzamy…”

41 księży wydało specjalne oświadczenie ws. WOŚP, na którym padły zdumiewające dla niektórych słowa. Duchowni wyrazili swoje ubolewanie i wstyd z powodu niewłaściwego traktowania wolontariuszy Fundacji. Ich deklaracja pojawiła się na stronie Więź.pl. Ze smutkiem stwierdzamy, że również w tej sprawie Polacy zostali podzieleni na wrogie sobie grupy – można było przeczytać. 31 stycznia miał miejsce 29. finał WOŚP. W trakcie zbierania pieniędzy doszło do mało przyjemnego incydentu, podczas którego jeden z krakowskich księży przegonił wolontariuszkę z puszką spod terenu kościoła. Teraz duchowni wydali oświadczenie w tej sprawie.

29.09.2020 15:32 Była żona Daniela Martyniuka nie wytrzymała. Wydała oficjalne oświadczenie, wszystkich zamurowało

Była żona Daniela Martyniuka Ewelina zaskoczyła wszystkich swoim nagłym przerwaniem milczenia. Postanowiła w końcu zabrać głos, jej słowa zaskoczyły wszystkich, którzy obserwują poczynania rodziny Martyniuków. Czyżby kobieta pokazała klasę? Znamy treść wydanego przez nią oświadczenia. Internautów zamurowało. Treść nie pozostawia więcej pytań.Od niedawna wiadomo już na pewno, że syn Zenka Martyniuka Daniel rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną. Młody Martyniuk na forum publicznym prał brudy rodzinne. Była synowa gwiazdora disco polo, w końcu postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos w sprawie.

Agnieszka Włodarczyk
04.05.2020 10:26 Pilne oświadczenie Prezydenta Andrzeja Dudy. Relacja na żywo

Prezydent w poniedziałek rano wygłosił oświadczenie skierowane do Polaków. Czy podał się do dymisji? Tak sugerowały przecieki Onetu. Po godzinie 8 rano wszystko stało się jasne. Poniżej relacja.Prezydent wygłosił oświadczenie-Jest rzeczywiście bardzo dobra wiadomość dla Polski i to nie tylko na najbliższy czas, ale wierzę głęboko w to, że na dziesięciolecia […] Rozpoczyna się […] Budowa Baltic Pipe, czyli tego słynnego gazociągu, który biegnie najpierw z szelfu norweskiego do Danii, a następnie właśnie poprzez Danię i z Danii do Polski, na nasze wybrzeże, do Trzęsacza.Konferencja prasowa prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczęła się o godzinie 8:15, 4 maja. Przekazujemy najświeższe informacje.Oświadczenie Andrzeja Dudy dotyczy gazociągu Baltic Pipe. Na początku prezydent przekazał wiadomość o dywersyfikacji dostaw gazu.

Twoja twarz brzmi znajomo
07.03.2020 22:36 Oświadczenie Polsatu w sprawie Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej poruszają do głębi

Oświadczenie w sprawie 1. odcinka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zostało wydane tuż przed jego sobotnią emisją. Katarzyna Skrzynecka jako członek zespołu oceniającego TTBZ, poczuła się zobowiązana do tego, aby napisać kilka słów w związku ze śmiercią ich kolegi. Do tej pory Paweł Królikowski także zasiadał w jury programu. Słowa jurorki wzruszyły internautów. 27 lutego zmarł Paweł Królikowski. Aktor, prezenter, a także juror programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odszedł do wieczności i w związku z jego brakiem w programie, opublikowano oświadczenie napisane przez Katarzynę Skrzynecką. Jurorka w kilku słowach tłumaczy treść nowego odcinka, który nagrywany był 3 tygodnie temu, przed śmiercią aktora. Co znajduje się w jego treści?

Dzień dobry TVN
29.01.2020 18:22 TVN wydało oświadczenie. Przeprasza za zachowanie prowadzących. Będą konsekwencje

TVN wydało pilne oświadczenie. Stacja przeprasza za zachowanie prowadzących Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika na antenie Dzień Dobry TVN. Zwołano specjalną komisję, będą konsekwencje? Choć mogłoby się wydawać, że to Filip Chajzer stoi za najczęstszymi wpadki w historii słynnej stacji telewizyjnej, okazało się, że jego koledzy postanowili dorównać mu kroku. Wczoraj informowaliśmy was, o brzydkiej wpadce, która wydarzyła się we wtorek na wizji śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN. Dziś stacja postanowiła oficjalnie przeprosić za zachowanie Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika. Czy to wystarczy?