Lifestyle.Lelum.pl > Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik
22.08.2022 22:48 Monika Olejnik zapędziła się pod okna papieża. Jej ubiór mógł wzbudzać zdziwienie w Watykanie

Monika Olejnik podczas zagranicznego urlopu postanowiła połączyć zwiedzanie z aktywnością fizyczną. Mieszkańcy Watykanu mogli przeżyć szok. Dziennikarka pojawiła się w specyficznym stroju na placu papieskim. Sportowym zamiłowaniem od dawna dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie mogli oni oglądać jej relacje z długich biegów. Tym razem Monika Olejnik postanowiła zrobić sobie maraton po Rzymie. Na jej trasie znalazły się niespodziewane punkty.

Monika Olejnik
27.07.2022 11:07 66-letnia Monika Olejnik zrzuciła ubrania na plaży. Można pomylić ją z 20-latką w tym obcisłym stroju

Monika Olejnik przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach. Gwiazda programu „Kropka nad i” na swoich social mediach pochwaliła się zdjęciami znad morza. Fani nie kryją zachwytu nad zgrabną sylwetką prezenterki. Gwiazda TVN24 znana jest ze swojej pięknej figury, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Dziennikarka kolejny raz potwierdziła słuszność tej teorii i zaprezentowała się w obcisłym stroju kąpielowym.

Monika Olejnik EA
11.07.2022 22:29 Partner Moniki Olejnik jest od niej dużo młodszy. Niewiele par może się jednak pochwalić takim stażem

Partner Moniki Olejnik, Tomasz Ziółkowskim związał się z dziennikarką, mając 23 lata. Spora różnica wieku sprawiła, że niewielu wróżyło im powodzenie. Ich historia przeczy popularnym stereotypom. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Monika Olejnik, pracując w radiowej Trójce, poznała dużo młodszego mężczyznę, który skradł jej serce, i z którym trwa do dziś.

Monika Olejnik
05.07.2022 22:18 Nagłe wieści o chorobie Moniki Olejnik. Wiemy, jak czuje się gwiazda TVN

Ostatni odcinek „Kropki nad I” stacji TVN24 nie został wyemitowany. Okazało się, że przyczyną była choroba prowadzącej. Monika Olejnik zaraziła się wirusem COVID-19 i nie mogła pojawić się w studiu. O wszystkim opowiedziała na Instagramie. Monika Olejnik podziękowała obserwatorom za pytania dotyczące jej nieobecności w „Kropce nad I”. Wyjaśniła, że ostatnio pojawił się u niej lekki katar, który skłonił ją do wykonania testu na koronawirusa. Wynik zrujnował jej wszystkie plany na najbliższe dni.

Monika Olejnik
27.05.2022 12:17 Radość Moniki Olejnik i Muńka Staszczyka. „Moja dzisiejsza randka z Monią”, wspólnym zdjęciem zachwycili fanów

„Moja dzisiejsza randka z Monią” — mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu T.Love. Wraz z liderem zespołu na zdjęciu pozowała Monika Olejnik, a fani grupy natychmiast przesłali pod adresem dziennikarki i muzyka liczne komentarze. Niektórzy zapewne pamiętają, jak skończyło się słynne spotkanie w „Kropce nad i”, kiedy Monika Olejnik gościła w studio Muńka Staszczyka oraz Pawła Kukiza. Z okazji rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku obaj muzycy zostali zapytani, jak wspominali tamten dzień. Widzów nie tyle zainteresowały wówczas odpowiedzi, ile zachowanie lidera T.Love, który przez całą rozmowę żuł gumę, według niektórych wręcz ostentacyjnie, a publiczność podzieliła się na tych, którzy mocno krytykowali piosenkarza za brak kultury oraz tych, którzy stanęli w jego obronie.

Monika Olejnik
03.05.2022 13:47 65-letnia Monika Olejnik wybiegła na ulice Krakowa. Pokazała nogi, figura 20-latki

Monika Olejnik ma już 65 lat, co zwykle dziwi ludzi, którzy się o tym dowiadują, bo dziennikarka absolutnie na swój wiek nie wygląda. Zawdzięcza to pewnie nie tylko dobrym genom, ale również odpowiedniej pielęgnacji i aktywności fizycznej. Właśnie pochwaliła się tym, jak dba o swoją figurę. Pomimo wczesnych godzin porannych wyskoczyła na miasto pobiegać.

Monika Olejnik
27.02.2022 08:52 Kuriozalna wpadka Moniki Olejnik w programie na żywo. Jej słowa o Ukrainie wywołują zdziwienie

Monika Olejnik przez wiele lat swojej pracy dała się poznać jako niezwykle rzetelna i przygotowana do rozmów dziennikarka. W trakcie ostatniej dyskusji w sprawie Ukrainy zaliczyła jednak wyraźną gafę. Przy okazji wyszło, że prowadząca nie za bardzo ma pojęcie o tym, jak działa wojna.

monika olejnik
14.02.2022 16:59 Monika Olejnik zaskoczyła fanów w Walentynki. Pokazała światu miłość swojego życia, para spędziła razem już 26 lat

Monika Olejnik, choć jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek, bardzo chroni swoje życie prywatne. W Walentynki zrobiła jednak wyjątek i pokazała swojego partnera. Przy okazji wspomniała też o kilku bardzo ważnych dla niej sprawach. Olejnik od 1996 roku jest w związku z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. Tworzą zgodny, trwały związek. Teraz prowadząca „Kropki nad i” pokazała go całemu światu na Instagramie.

Monika Olejnik
02.02.2022 09:05 Monika Olejnik pokazała zdjęcie z młodości. Wyglądała jak Mandaryna

Bezkompromisowa dziennikarka, Monika Olejnik, za sprawą książki cofnęła się wspomnieniami do swojej młodości. Obdarowała obserwatorów na Instagramie zdjęciem sprzed lat. Monika Olejnik jest słynną dziennikarką prasową, radiową oraz telewizyjną. Trafne spostrzeżenia oraz pytania felietonistki często wprawiają jej gości w zakłopotanie. Nieustannie dąży do prawdy podczas prowadzenia swoich programów publicystycznych takich jak: „Kropka nad i” czy „Prosto w oczy”. Wielokrotnie nagradzana dziennikarka, Monika Olejnik, w wolnej chwili lubi spędzić czas z książką. Ostatnio do refleksji skłoniła ją pozycja Łukasza Barysa „Kości, które nosisz w kieszeni”.

Monika Olejnik Danuta Holecka
27.01.2022 20:24 Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP

Monika Olejnik odniosła spektakularne zwycięstwo. Głos internautów jednoznacznie wskazał, że to właśnie gwiazda TVN jest prawdziwą królową mediów. Danuta Holecka musi się pogodzić z przegraną. Monika Olejnik i Danuta Holecka już od lat znajdują się na zupełnie przeciwnych medialnych biegunach. Teraz głos internautów jednoznacznie wskazał, która z pań ma cieszy się większym posłuchem i popularnością w mediach.

13.01.2022 12:34 Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Dziennikarka dodała wymowny wpis. „Pamiętam, jak opowiadałeś mi…”

Monika Olejnik i Jurek Owsiak znają i przyjaźnią się od lat, co wielokrotnie mogli obserwować między innymi widzowie prowadzonych przez dziennikarkę programów. Tym razem gwiazda TVN24 postanowiła ujawnić w mediach społecznościowych więcej szczegółów na temat łączącej ich relacji.

danuta holecka
10.01.2022 09:49 Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik triumfuje

Danuta Holecka i Monika Olejnik to jedne z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Tabloid „Super Express” postanowił zapytać swoich czytelników, która z pań jest prawdziwą królową telewizji. „Super Express” zrobił internetowe głosowanie, którego wyniki miały wskazać, która z dziennikarek lepiej sprawdza się w swojej roli. W konkursie wzięła udział gospodyni „Wiadomości” TVP Danuta Holecka oraz prowadząca „Kropkę nad i” TVN Monika Olejnik.

Krystyna Pawłowicz
21.12.2021 12:54 Przeszła metamorfozę, teraz kpi z wyglądu i wieku Olejnik. Krystyna Pawłowicz opublikowała koszmarny wpis

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych wpisów w social mediach. Tym razem była posłanka Prawa i Sprawiedliwości w prześmiewczy sposób nawiązała na swoim Twitterze do Moniki Olejnik. Krystyna Pawłowicz często zamieszcza kontrowersyjne wpisy na swoim profilu na Twitterze. Teraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego zwróciła się do dziennikarki Moniki Olejnik i nawiązując do jej wyglądu, wytknęła jej wiek.

Monika Olejnik
20.12.2021 08:40 Monika Olejnik rozmawiała z Donaldem Tuskiem. Show skradły buty dziennikarki

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Cechą charakterystyczną gwiazdy są długie blond włosy i rzucające się w oczy wysokie szpilki. Nie inaczej było podczas ostatniej rozmowy prowadzącej program „Kropka nad i” z Donaldem Tuskiem, kiedy całą uwagę publiczności zdobyły właśnie buty Moniki Olejnik. Prezenterka znana jest z zakładania butów na wysokim obcasie, którymi zachwyca podczas swoich występów w telewizji. Tym razem Monika Olejnik zdecydowała się na niezwykle drogie szpilki. Ich cena może niejednego zaskoczyć.

Monika Olejnik
13.12.2021 22:50 Na wizji TVP Jacek Kurski wbił Monice Olejnik mocną szpilę

Nie mieści się w głowie, co przed chwilą na wizji TVP powiedział Jacek Kurski, podczas przemówienia w 40. rocznicę stanu wojennego. Monika Olejnik będzie oburzona. W rocznicę stanu wojennego Telewizja Polska transmitowała na żywo koncert, zorganizowany przez IPN „Po co nam Wolność”. Przed transmisją przemówienie wygłosił Jacek Kurski. To, co powiedział o Monice Olejnik, może wywołać szok.

Piotr Kraśko
20.08.2021 13:51 Kraśko zakpił z Elżbiety Witek na scenie w Sopocie

Ostatniego dnia festiwalu Top of the Top świętowano dwie ważne rocznice: 60-lecie istnienia festiwali muzycznych w Sopocie i 20-lecie nadawania stacji TVN24. Te drugie obchody zmotywowały dziennikarzy i gwiazdy do odważnych wystąpień. Jedno z nich należy do Piotra Kraśko i Moniki Olejnik. Słynni dziennikarze postanowili zakpić z zachowania marszałkini Sejmu Elżbiety Witek i jej wypowiedzi podczas reasumpcji głosowania nad nowelizacją ustawy Lex TVN. Jak wiadomo, niedawno w Sejmie ważyły się losy nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Nowa wersja ustawy, zwana potocznie „Lex TVN„, została tak nazwana ze względu na zmianę przepisów, skierowaną właśnie przeciwko tej stacji. Niestety, nowelizacja przeszła za sprawą głosów PIS i… Pawła Kukiza (oraz kilku innych posłów z jego partii), który postanowił poprzeć projekt ustawy. Podczas koncertu na cześć 20-lecia istnienia kanału TVN24 na scenie wypowiadało się wielu dziennikarzy i artystów, związanych ze stacją. Nie zabrakło szczerych deklaracji i mocnych słów. Publiczności zapadła w pamięć wymiana zdań między Piotrem Kraśko a Małgorzatą Olejnik.

Monika Olejnik
18.08.2021 00:31 Monika Olejnik we wzruszających słowach o synu. Wspomina historię z przeszłości

Jakiś czas temu Monika Olejnik udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym opowiedziała o sytuacji z przeszłości, która dotyczyła jej jedynego syna Jerzego. Dziennikarka przyznała, że przez swoją pracę często nie uczestniczyła w ważnych chwilach jego życia. Przytoczyła również jeden moment, który wydarzył się kiedy jej syn chodził do przedszkola. Prezenterka TVN24 słynie ze swojego mocnego języka, a przed jej pytaniami drży niejeden polski polityk. Nie można zapominać, że jest także żoną i mamą. Jak przyznała, ta druga rola nie zawsze wychodziła jej idealnie.

córka
13.08.2021 23:47 Monika Olejnik nie mogła już dłużej wytrzymać. Wszystko trafiło do sieci, fala komentarzy pojawiła się momentalnie

Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVN (oraz TVN24). W stacji pracuje bowiem od 1997 roku. Nic więc dziwnego, że przepchnięta przez Sejm ustawa medialna (przypomnijmy – w wyniku zakulisowych działań partii rządzącej została ona finalnie przyjęta dzięki głosom Kukiz’15) wywołała u niej spore emocje. Co napisała?

Monika Olejnik
11.07.2021 22:15 Poznajecie? Dziś obchodzi 65. urodziny, a ma ciało 20 latki. Gwiazda polskiej telewizji wypiła eliksir młodości?

Monika Olejnik obchodzi dzisiaj 65. urodziny – niewielu widzów było świadomych ile lat ma dziennikarka. Przybliżamy historię jej imponującej kariery. Monika Olejnik kończy dzisiaj 65 lat Nie zawsze pracowała w telewizji – powoli pracowała na własny program Od 50 lat jest związana z jednym mężczyzną Dziennikarka TVN od lat zdaje się nie starzeć, a jednak dziś obchodzi 65 urodziny. Udało jej się zbudować imponującą karierę oraz ustabilizowane życie prywatne.

Ola Kwaśniewska zachwyciła zdjęciem
01.05.2021 14:54 Piękne zdjęcie Oli Kwaśniewskiej trafiło do internetu. Kalczyńska i Olejnik zachwycone

Ola Kwaśniewska zachwyciła wszystkich swoim ostatnim zdjęciem. Wśród licznych odpowiedzi ze strony internautów znalazły się też te od Kalczyńskiej i Olejnik. Ola Kwaśniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Córce byłego prezydenta udało się zebrać naprawdę pokaźną liczbę fanów, którzy głównie skupili się wokół jej konta na Instagramie. Co ciekawe, Kwaśniewska w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek bardzo pilnuje swojej prywatności, przez co trudno znaleźć tam zdjęcia ukazujące, chociażby jej dom. Mimo to wciąż udaje się jej zachwycać internautów kolejnymi fotografiami.

monika olenik
22.03.2021 19:24 Monika Olejnik żegna Adama Zagajewskiego. Poruszający wpis

Monika Olejnik w poruszającym wpisie pożegnała Adama Zagajewskiego – poeta i pisarz zmarł w wieku 75 lat. Tak trudno jest mi napisać… żegnaj Adamie -czytamy na facebookowym profilu dziennikarki. Adam Zagajewski zmarł 21 marca 2021 w Światowy Dzień Poezji. Informacja błyskawicznie obiegła polskie i zagraniczne media. Wiele znanych osób pożegnało wybitnego Polaka, zrobiła to także Monika Olejnik, dla której był przyjacielem.

Monika Olejnik
20.02.2021 11:01 Związek Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego był zaskoczeniem dla wielu osób. Do dziś są szczęśliwi

Związek Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego swego czasu w mediach stał się sensacją. Kontrowersję wzbudzała przede wszystkim różnica wieku między partnerami. Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Swoją sympatię u widzów zyskała dzięki dużej szczerości i dzięki temu, że nie boi się poruszać trudnych tematów politycznych. Jak natomiast wygląda życie prywatne dziennikarki?

Monika Olejnik
11.02.2021 10:38 Nieprawdopodobne, kim z wykształcenia jest Monika Olejnik. Dziennikarka skończyła aż dwa kierunki

Monika Olejnik od lat znajduje się na szczycie sław polskiego dziennikarstwa. Znana jest ze swojego bardzo odważnego podejścia do wielu spraw, co tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Dziennika przyznała, że skończyła dwa kierunki studiów. Pierwszym z nich jest Zootechinka na SGGW, z kolei dziennikarstwo ukończyła dopiero podyplomowo. Monika Olejnik w wielu swoich wywiadach wywoływała mnóstwo kontrowersji, głównie przez zadawane przez siebie pytania. Dziennikarka potrafi zadawać takie, na które ciężko odpowiedzieć nawet najmądrzejszym ludziom w kraju. Chociaż większość swojego życia poświęciła dziennikarstwu, to z wykształcenia jest również zootechnikiem.

Monika Olejnik
06.02.2021 17:40 Monika Olejnik żegna mamę. Pokazała zdjęcie z prywatnego archiwum

Monika Olejnik podała na swoim Facebooku smutną wiadomość. Nie żyje jej ukochana mama. Na kilka minut przed godziną 16 opublikowała archiwalne zdjęcie, którym pożegnała swoją rodzicielkę. Pod zdjęciem dodała podpis – Żegnaj mamo. Posypało się wiele kondolencji i serdecznych słów współczucia. Na ten moment przyczyna śmierci mamy dziennikarki nie jest znana. Monika Olejnik poinformowała o śmieci swojej mamy. Dziennikarka nie podała żadnych szczegółów w tej sprawie. To kolejna fatalna wiadomość, która dziś trafiła do mediów. Kilka godzin temu kraj dowiedział się o śmierci wybitnego aktora Krzysztofa Kowalewskiego.

Monika Olejnik
28.01.2021 19:22 Monika Olejnik nie wytrzymała na wizji, gość wyprowadził ją z równowagi

W środę 27 stycznia Trybunał Konstytucyjny opublikował uzasadnienie do wyroku, który zapadł 22 października ws. zakazu aborcji eugenicznych. W Kropce nad i doszło do ostrej wymiany zdań. Monika Olejnik nie wytrzymała na wizji, zaproszony gość wyprowadził ja z równowagi. Zrobiła dość jednoznaczny gest, nikt nie spodziewał się takiej reakcji. Monika Olejnik od lat prowadzi program Kropka nad i, w którym porusza bieżące tematy społeczno-polityczne. Tym razem jej goście dyskutowali na temat wyroku TK, który w nocy z 27 na 28 grudnia pojawił się w Dzienniku Ustaw. Wcześniej na stronie internetowej TK pojawiło się jego uzasadnienie, co wywołało kolejne fale protestów kobiet.

Monika Olejnik
12.01.2021 18:01 Monika Olejnik jest wściekła. Zwróciła się do tysięcy Polek i Polaków „Jest to oszustwo”

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek Monika Olejnik postanowiła zabrać głos po oszustwie, którego padła ofiarą. Okazuje się, że ktoś bezprawnie wykorzystał jej wizerunek oraz imię i nazwisko do reklamowania nieznanego preparatu – Jest to oszustwo – napisała na swoim Facebooku. Dodatkowo umieszczony został fałszywy wywiad z dziennikarką. Gwiazda TVN podjęła kroki prawne. Monika Olejnik w ostatnim czasie zmaga się z poważnym problemem, jakim jest rozwiązanie sprawy dotyczącej oszustwa, w którym wykorzystano jej wizerunek. Sprawa trafiła na drogę prawną. Co ciekawe, to druga taka sytuacja na przestrzeni niecałego miesiąca, kiedy dziennikarka postanowiła zawalczyć w tej sprawie.

kim są rodzice moniki olejnik
30.12.2020 20:14 Wpadka w programie Moniki Olejnik. Dziennikarka chciała zapaść się pod ziemię, było już za późno

Monika Olejnik, delikatnie mówiąc, przeżyła zdziwienie, kiedy w jej programie Kropka nad i doszło do nieoczekiwanej i ciężko wytłumaczalnej wpadki. Podczas emisji programu jej gośćmi online byli ekonomista prof. Ryszard Bugaj oraz politolog prof. Waldemar Paruch. W pewnym momencie, gdy dziennikarka zadawała pytanie, drugiemu z wymienionych gości zniknął obraz, a w jego miejscu pojawiła się nieoczekiwana osoba. Czołowa polska dziennikarka Monika Olejnik była bardzo zdziwiona zaistniałą sytuacją, ponieważ nigdy wcześniej coś takiego nie miało miejsca. Zdziwienie jest o tyle wielkie, gdyż stało się to podczas transmisji na żywo w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce. W miejscu prof. Parucha pojawił się młody mężczyzna.

monika olejnik
17.07.2020 13:12 Monika Olejnik pokazała prawdziwą twarz. Nikt nie miał pojęcia, w telewizji jest kompletnie inna

Dziennikarka przez wiele lat pracowała na pozycję tak chłodnej i ostrej osoby. Z pewnością ta postawa jest obroną przed trudem zawodu, jaki wybrała. Jej bezdyskusyjność skutecznie hamuje demagogiczne zapędy gości. Dziennik „Fakt” w ostatnim czasie zrobił dziennikarce zdjęcia, które sugerują, że ma ona drugą twarz, kompletnie nieznaną jej widzom.Monika Olejnik to dziennikarka znana przede wszystkim z ostrego języka i niezłomnego charakteru. Możemy się tylko domyślać, jak bardzo stresują się politycy udający się na wywiad z dziennikarką TVN-u. Tymczasem okazuje się, że ma ona jeszcze drugą twarz, w ogóle niepodobną do tej, którą tak dobrze znamy.