Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Dziennikarka dodała wymowny wpis. „Pamiętam, jak opowiadałeś mi…”
Kamil Olek
Kamil Olek 13.01.2022 12:34

Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Dziennikarka dodała wymowny wpis. „Pamiętam, jak opowiadałeś mi…”

Monika Olejnik i Jurek Owsiak znają i przyjaźnią się od lat, co wielokrotnie mogli obserwować między innymi widzowie prowadzonych przez dziennikarkę programów. Tym razem gwiazda TVN24 postanowiła ujawnić w mediach społecznościowych więcej szczegółów na temat łączącej ich relacji.

Monika Olejnik o Jurku Owsiaku. „Przekraczasz granice…”

Olejnik, w związku ze zbliżającym się jubileuszowym XXX Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, opublikowała na Instagramie wpis poświęcony między innymi Owsiakowi i jego inicjatywie.

– Między nami rockendrolowcami. Jurek, szalony rockendrolowcu, dziękuję. Przekraczasz granice naszej wyobraźni w inspirowaniu do dzielenia się dobrem, do solidarności – napisała, uzupełniając post hashtagiem „#pomagajmysobie”.

Dziennikarka postanowiła także wrócić wspomnieniami do wydarzeń sprzed trzech dekad.

Pamiętam, jak opowiadałeś mi kiedyś o swoim pomyśle na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To było… 30 lat temu! Kochany, wielkie dzięki za serduszkowanie. My, rockendrolowcy, musimy się trzymać – dodała.

Do wpisu dołączyła także fragment nagrania z prezentacją obrazu, który „ma symbolizować wolne media” (co jest nawiązaniem do tradycyjnego już powitania Moniki na antenie TVN24 – „Witam Państwa w wolnych mediach”). Wszystko wskazuje na to, że Monika Olejnik po raz kolejny włączy się do akcji Jurka Owsiaka, tym razem wystawiając na aukcję wskazany projekt.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem