Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kraśce podczas choroby pomaga Monika Olejnik. Może na nią liczyć w najgorszych chwilach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.10.2022 22:48

Kraśce podczas choroby pomaga Monika Olejnik. Może na nią liczyć w najgorszych chwilach

Monika Olejnik Piotr Kraśko
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko ma za sobą niezwykle ciężki czas. Dziennikarz programu „Fakty” długo zmagał się z depresją spowodowaną swoimi ostatnimi problemami. Okazało się, że jedną z osób, która nie odwróciła się od dziennikarza, była jego koleżanka po fachu Monika Olejnik.

Prezenter w ostatnim czasie przeżył wiele zawirowań i problemów. Teraz wyszło na jaw, że oprócz rodziny, wsparciem dla prezentera była w tym okresie prowadząca program „Kropka nad i” Monika Olejnik.

Piotr Kraśko szczerze o swoich problemach prywatnych

Piotr Kraśko nie ma za sobą łatwego okresu. Gwiazdor programu „Fakty” został oskarżony o prowadzenie samochodu bez uprawnień, a później na jaw wyszły jego problemy z urzędem skarbowym sprzed lat. W związku z wieloma kłopotami osobistymi dziennikarza wiele osób zastanawia się, czy możliwy jest jego powrót do prowadzenia kultowego serwisu informacyjnego TVN-u.

Przez liczne zawirowania prezenter bardzo podupadł na zdrowiu psychicznym i udał się na zwolnienie lekarskie. Niedawno gościł nawet w programie „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiadał o swoich problemach i przepraszał widzów za nieodpowiedzialne zachowanie.

Popełniłem bardzo wiele błędów, ale mam wrażenie, że za wszystkie płacę – przyznał w śniadaniówce Piotr Kraśko.

Podczas rozmowy w porannym show stacji, prezenter zdradził, że bardzo odizolował się od innych ludzi i zamknął w czterech ścianach własnego mieszkania. Okazało się jednak, że mimo wszystko Piotr Kraśko mógł liczyć na wsparcie swojej dobrej koleżanki – Moniki Olejnik.

Monika Olejnik wspiera Piotra Kraśkę w jego problemach osobistych

Gwiazdor zdradził, że w czasie najgorszego okresu mógł liczyć na wsparcie najbliższych, którzy mimo jego złego samopoczucia nie odwrócili się od niego i okazali mu niezbędną pomoc.

Myślałem, że jak ja pójdę po leki antydepresyjne do apteki, to zaraz to się wyda. Nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz, który gniecie i nie wiesz, o co chodzi. Przez dwa miesiące rozmawiałem z sześcioma osobami, nie byłem w stanie wyjść z domu, nie widziałem sensu życia w ogóle, nie widziałem sensu swojego istnienia – opowiedział w „Dzień Dobry TVN” Piotr Kraśko.

Wydawać by się mogło, że w gronie sześciu osób, o których wspomniał dziennikarz, z pewnością znalazła się Monika Olejnik. Prowadząca program”Kropka nad i” pozostawała w stałym kontakcie z kolegą po fachu.

Niedawno tabloid „Super Express” przyłapał dziennikarzy na wspólnym spacerze ulicami stolicy. Jak twierdzą fotoreporterzy, obydwoje wyglądali na bardzo zadowolonych ze spotkania, a Monika Olejnik poświęcała prowadzącemu „Fakty” wiele uwagi i troski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krystyna Pawłowicz znów dała popis, ostro uderzyła w Monikę Olejnik. Później było jeszcze gorzej
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: Super Express