Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 16.08.2019 17:27

Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem

rozwód
Fot.facebook.com

Rozwód nie musi oznaczać jedynie zakończenia pewnego etapu. Dla Amandy Jones, rozstanie z mężem okazało się początkiem czegoś naprawdę pięknego. Porzucona kobieta, która po latach skontaktowała się ze swoją pierwszą miłością, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu!

Gdy Amanda i Karl spojrzeli sobie w oczy po raz pierwszy, poczuli przeszywające ich dreszcze. Kobieta wyznała, że choć ich drogi rozeszły się na wiele lat, ona nigdy nie przestała o nim myśleć. Ta historia to najlepszy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje!

Młodzieńcze zauroczenie

49-latka poznała Karla, gdy chodziła jeszcze do szkoły. Amanda nie kryła, że chłopak od razu wpadł jej w oko. Wysoki, przystojny, zabawny sprawiał, że miała przysłowiowe motylki w brzuchu. Niestety, dzieląca ich różnica wieku oraz fakt, iż 26- latek miał już syna, ostatecznie doprowadziły do zakończenia ich trwającego osiem miesięcy związku.

Rozwód był dla kobiety ciosem

Kilka lat później Amanda związała się z mężczyzną, który z czasem został jej mężem. Choć para doczekała się dwóch cudownych córek — Tyler i Jaydy — ich relacja nie należała do najbardziej udanych. W 2004 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Kobieta, która samotnie wychowywała dziewczynki, zdecydowała się także na powrót do domu swoich rodziców. Przeglądając pamiątki, które znajdowały się na strychu, odnalazła coś bardzo cennego.

Stara miłość nie rdzewieje

Pośród dokumentów Amanda spostrzegła numer telefonu do swojej starej miłości — Karla. Pomimo wielu wątpliwości, zdecydowała się do niego zatelefonować. Para umówiła się na spotkanie.

Amanda dowiedziała się wielu zaskakujących faktów na temat mężczyzny. Karl również miał za sobą rozwód. Jego była żona odeszła od niego, mówiąc, że nie czuje się szczęśliwa. On zaakceptował jej decyzję.

Amanda i Karl ponownie zaczęli się spotykać. Jak przyznała 49-latka, w obecności mężczyzny czuła się, jakby znowu była w liceum. Kobieta wyznała, że tak naprawdę nigdy nie przestała myśleć o swojej pierwszej miłości. Nawet podczas swojego ślubu

Para, która zakochała się w sobie na nowo, sformalizowała swój związek w styczniu tego roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rozwód

Amanda i Karl poznali się prawie 30 lat temu, gdy ta chodziła jeszcze do szkoły. Różnica wieku i zobowiązania mężczyzny sprawiły, że ich młodzieńcza relacja nie miała szans przetrwać.

rozwód

Po wielu latach para spotkała się ponownie. Od tego czasu stali się nierozłączni, a ich uczucia odżyły na nowo.

Rozwód

W styczniu tego roku zdecydowali się na ślub. Młoda para podkreśla, że jest ze sobą naprawdę szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Dziewczyna pomalowała i uczesała mamę chorą na raka. Wygląda jak inna osoba
  3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat. Młoda para nie spodziewała się tego, co znajdzie w środku
  4. Magda: „Mój chłopak pobił mnie w szale. Teraz przeprasza, czy powinnam mu wybaczyć?
  5. Ślubny makijaż, który całkowicie zmienia wygląd panny młodej. Efekt „przed” i „po”
  6. Agnieszka od lat kąpie się ze swoimi synami „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”

Źródło: thesun.co.uk

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji