Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brie Larson przyłapana z nowym facetem. Nie mogli oderwać od siebie rąk
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 01.08.2019 17:24

Brie Larson przyłapana z nowym facetem. Nie mogli oderwać od siebie rąk

znana aktorka
Fot. instagram.com/brielarson/

Słynna aktorka i jej nowy partner zostali przyłapani na gorących pocałunkach w sklepie spożywczym! Para zupełnie nie przejmowała się obecnością fotoreportera, który, korzystając z okazji, zrobił zakochanym kilka zdjęć!

Brie Larson, wcielająca się w filmową Kapitan Marvel, jest obecnie na fali popularności! To właśnie dzięki tej roli blondwłosa piękność stała się obiektem zainteresowań mediów. Zdjęcia z nowym partnerem to gratka dla wszystkich fanów tej hollywoodzkiej piękności!

Zerwane zaręczyny

Amerykańska gwiazda przez sześć lat tworzyła szczęśliwą parę z muzykiem i aktorem, Alexem Greenwaldem. Zakochani byli nawet zaręczeni, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Po kilku miesiącach Brie oznajmiła, że znowu jest wolna. Mimo to zdjęcia, które właśnie obiegły zagraniczne media, wzbudziły u fanów niemałe zaskoczenie.

Brie Larson: partner

Piękna aktorka i tajemniczy mężczyzna zostali sfotografowani w jednym ze sklepów spożywczych. Słynna aktorka, cała rozpromieniona, wprost nie mogła się oderwać od ukochanego, gdy ten tonął w jej oczach.

Jak udało się dowiedzieć mediom, wybrankiem Larson jest mało znany aktor i reżyser, Elijah Allan-Woods. Mężczyzna obejmował swoją wybrankę, a z każdą kolejną alejką ich buziaki stawały się coraz bardziej namiętne.

Słynna aktorka nie czuła skrępowania

Brie Larson, gwiazda filmu Kapitan Marvel, została przyłapana w supermarkecie z nowym partnerem. Po wyjściu z supermarketu młodzi i piękni oddawali się czułościom, pozostawiając odciski na masce samochodu. Zakochani zupełnie nie zwracali uwagi na przechodzących obok gapiów. Czy to oznacza, że wkrótce oficjalnie ogłoszą, że są parą? Mamy nadzieję, że para nie zapomniała kupić tego, po co przyszła do sklepu… Trzymamy za nich kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znana aktorka

Wybrankiem gwiazdy jest amerykański aktor i reżyser, Elijah Allan-Woods. Para oddawała się czułościom między sklepowymi półkami. Obecność paparazzi zupełnie im nie przeszkadzała!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę
  2. Ewa Minge myślała o samobójstwie. Szokujące słowa gwiazdy: „Ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy”
  3. Tatiana Mindewicz-Puacz w młodości. Dziś nie przypomina dawnej siebie
  4. Stres u kobiet w największym stopniu wywołują… ich partnerzy. Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości
  5. Magda Gessler padła ofiarą oszustwa! Gwiazda jest zdruzgotana, zgłosiła sprawę do organów ścigania

Źródło: pomponik.pl