Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Która z tych trzech kobiet najbardziej podoba się mężczyźnie? Tylko najinteligentniejsze osoby wiedzą
Karina Sulich
Karina Sulich 02.05.2021 09:30

Która z tych trzech kobiet najbardziej podoba się mężczyźnie? Tylko najinteligentniejsze osoby wiedzą

kobieta
Fot. brainum.ru

Kobieta w rozkloszowanej sukience, rybaczkach czy może niebieskiej spódnicy? Która z pań jest wybranką serca mężczyzny z ilustracji? Jak się okazuje powyższy obrazek to zagadka, na którą odpowiedź znają najinteligentniejsze osoby. Aby ją rozwiązać, trzeba wykazać się ponadprzeciętną spostrzegawczością lub niebywałą intuicją.

Mowa ciała i nasze gesty potrafią wiele zdradzić, a potwierdza to, chociażby obrazek, na którym widzimy mężczyznę i trzy kobiety. Jak się okazuje, jedną z nich łączy go coś więcej, co możemy dostrzec, zwracając uwagę na kilka, drobnych szczegółów. Która kobieta z obrazka spodoba mu się najbardziej?

Która kobieta podoba się mężczyźnie z obrazka?

Mężczyźnie z obrazka podoba się tylko jedna z trzech kobiet. Która? Zalotnie odgarniająca włosy brunetka na obcasach, roześmiana szatynka czy może zalotnie zerkająca kobieta numer trzy? Tylko osoby o ponadprzeciętnej intuicji lub eksperci od mowy ciała znają odpowiedź na to pytanie. Jesteś jedną z nich?

Jak się okazuje, by znaleźć poprawną odpowiedź na ten zagadkowy obrazek, trzeba się trochę nagłowić. Szczegóły, które mają nam w tym pomóc, są doskonale ukryte. Spójrz jeszcze raz na obrazek i sprawdź, co podpowiada ci twoja intuicja. Odpowiedź znajduje się poniżej.

Test na intuicję

Jedną z kobiet mężczyzna jest o wiele bardziej zainteresowany. Którą? Jak się okazuje, wybranką jego serca jest kobieta numer… 3! Odpowiedziałaś poprawnie? Jeżeli tak, twoje intuicja cię nie zawodzi i wyróżniasz się ponadprzeciętną spostrzegawczością i inteligencję.

O tym, która z kobiet jest wybranką mężczyzny z obrazka, świadczy jego postawa. Zwróć uwagę na jego ustawienie stóp i sylwetki, które kieruje w stronę postaci numer 3.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta

Która kobieta podoba się mężczyźnie na obrazku? Zwróć uwagę na jego postawę. Stopy i ciało wyraźnie są skierowane w stronę postaci numer trzy. To ona jest jego wybranką.

źródło: kobieta.onet.pl

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16