Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wrzucił do oceanu list w butelce. Po 38 latach otrzymał dziwny telefon, takiego finału nie mógł przewidzieć
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.01.2023 23:57

Wrzucił do oceanu list w butelce. Po 38 latach otrzymał dziwny telefon, takiego finału nie mógł przewidzieć

mężczyzna
Fot. facebook.com/kt.car.1

Pewien mężczyzna, kiedy był 10-letnim chłopcem, wrzucił do wody list w butelce. Prosił w nim znalazcę o kontakt. To, czego się nie spodziewał, to telefon po długich 38 latach.

Życie potrafi być przewrotne i zaskakujące. Przekonał się o tym Troy Heller. W pewne wakacje, kiedy przebywał u dziadków, postanowił wrzucić do oceanu list w butelce. Zakończenie tej historii jest niezwykłe.

Pewien mężczyzna wrzucił do wody list w butelce. Dostał odpowiedź po 38 latach

10-letni Troy Heller 38 lat temu napisał list, po czym ukrył go w butelce i wrzucił do Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu plaży Vero. 38 lat później otrzymał niezwykły telefon.

Huragan, jaki już jakiś czas temu szalał na Florydzie, wyrzucił na brzeg przeróżne przedmioty. Jeden z nich trafił w ręce Katie i Annie Carrmax. Była to butelka z listem. Zafascynowane kobiety postanowiły dotrzeć do jego nadawcy.

Podany w przesyłce adres okazał się już oczywiście nieaktualny, ale to nie zniechęciło znalazczyń. Ich koleżanka znalazła numer telefonu, pod który zadzwoniły. Nikt nie odpowiadał, więc wysłały SMS-a ze zdjęciem butelki z listem, pytając, czy należy ona do właściciela numeru.

Troy nie mógł uwierzyć, że naprawdę znaleźliśmy tę butelkę! Był zdumiony i wdzięczny, że próbowaliśmy go znaleźć. […] To niesamowite, że butelka tak długo przetrwała bez pęknięcia! – relacjonuje tę niezwykłą sytuację kobieta.

Katie i Annie wysłały Hellerowi z powrotem jego list, a on wysłał im zdjęcie siebie, stojącego z promiennym uśmiechem, z wiadomością oprawioną w ozdobną ramkę. Wszystkie fotografie, relacjonujące tę przygodę, znalazły się w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania