Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcelina Zawadzka pokazała się w pełnej okazałości. Wszyscy zwracają uwagę na jej nos, nowa moda?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.11.2022 15:09

Marcelina Zawadzka pokazała się w pełnej okazałości. Wszyscy zwracają uwagę na jej nos, nowa moda?

Marcelina Zawadzka
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka/

Korzystająca z uroków egzotyki Marcelina Zawadzka pokazała się fanom na Instagramie, jednak takiego odbioru chyba się nie spodziewała. Natychmiast spłynęły komentarze, wszyscy zwrócili uwagę na jej nos. Gwiazda odpowiada z przekorą. 

Była Miss Polonia słynie z tego, że wszystkie zdjęcia, które udostępnia na Instagramie są pełne słońca i energii. Nawet zwykłe, warszawskie osiedle w jej obiektywie wygląda niczym raj na ziemi. Teraz jednak celebrytka trafiła do prawdziwie niebiańskiego miejsca, a jedna fotografia wywołała falę komentarzy.

Wszyscy patrzyli tylko na jej nos. Marcelina Zawadzka odpowiada na zaczepne komentarze

Zdaje się, że 33-letnia modelka nie potrafi zbyt długo usiedzieć w coraz zimniejszej i bardziej pochmurnej Polsce. I kto by ją za to winił! W ciągu zaledwie kilku miesięcy Marcelina Zawadzka odwiedziła m.in. Dubaj i Tajlandię, a teraz wylądowała na Bali.

Można tylko pozazdrościć, patrząc na zdjęcia, które od kilku dni pojawiają się na jej Instagramie. Podczas gdy w Polsce szczelnie owijamy się płaszczem lub kocem, Miss Polonia 2011 spaceruje pod palmami i egzotycznymi kwiatami w bikini i pięknych, zwiewnych kreacjach.

Nic dziwnego, że pod ostatnimi kadrami pojawiły się setki reakcji i dziesiątki komentarzy. Widokami zachwyciły się m.in. Oliwia Bieniuk, Sonia i Maja Bohosiewicz, Wersow, Małgorzata Socha, czy Natalia Siwiec. Fani także zasypali wpis wyrazami podziwu i zazdrości. Niektórzy jednak nie mogli się opanować, by nie zapytać o specyficzną ozdobę na twarzy celebrytki.

Jeżeli Marcelina Zawadzka chciała zwrócić szczególną uwagę internautów, to z pewnością jej się udało. Złoty łańcuszek z delikatnymi kulkami i ozdobną blaszką na grzbiecie nosa zdecydowanie rzucał się w oczy. Nie wszyscy jednak zrozumieli jego zasadność w tej stylizacji.

– O co chodzi z tym łańcuszkiem na twarzy? – dopytywał jeden z fanów.

– A czemu masz ten łańcuszek na nosku? Taka tam moda? – dodał ktoś inny.

Pod tym komentarzem padła z resztą krótka, nieco przekorna odpowiedź.

Tak – odparła modelka, dodając rozbawioną do łez „buźkę”.

Co sądzicie o tej „modzie”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi