Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcelina Zawadzka rozprawia o wysokich ratach kredytu. Zdecydowała się podjąć radykalne kroki
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 08:11

Marcelina Zawadzka rozprawia o wysokich ratach kredytu. Zdecydowała się podjąć radykalne kroki

Marcelina Zawadzka
fot. KAPiF

Marcelina Zawadzka szerszej publiczności dała się poznać przeszło 10 lat temu, gdy wygrała prestiżowy konkurs Miss Polonia. Od tamtej pory gwiazda nie narzeka na brak zainteresowania ze strony stacji telewizyjnych. Pomimo zapewne niemałych zarobków modelkę męczą problemy, które ma każdy z nas. Ostatnio zdecydowała się podjąć ważne kroki.

Prezenterkę dosięgnęły skutki inflacji, przez co w jej życiu dojdzie do sporych zmian. Musi pożegnać się z ważną dla niej rzeczą materialną.

Marcelina Zawadzka o szalejącej inflacji

- Jest to szokująca kwota, ja się zastanawiam, jak sobie w tym wszystkim my będziemy radzić - nie wchodzę do nikogo do portfela, ale to jest trudna sytuacja w kraju - mówiła w jednym z wywiadów Marcelina Zawadzka o tym, co od miesięcy dzieje się w naszym kraju.

Przyznała, że liczyła na to, że inflacja się zatrzyma, ale niestety wzrost cen cały czas ma miejsce. W niedawnym wywiadzie opowiedziała o tym, jakie ma plany na najbliższy czas.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Marcelina Zawadzka planuje przeprowadzkę

- Planuję zmiany. Planuję, chociażby walizkę wnieść do szafy. Marzyło mi się, aby mieć dużą garderobę, ale nie doszło to do skutku, bo chcę to mieszkanie sprzedać i może przenieść się do Trójmiasta - powiedziała dla “Jastrząb Post” Marcelina Zawadzka.

Dodała, że ma mieszkanie w Warszawie, ale cały czas jej w nim nie ma i myśli nad jego sprzedażą i przeprowadzką nad morze. Modelka ma 2 lokale, ale oba kupione na kredyt. W obliczu wzrastających rat myśli właśnie o takich krokach.

Marcelina Zawadzka chce sprzedać mieszkanie

- Mam dwa mieszkania na kredycie, więc ta cena się podwyższyła, stąd ta moja decyzja, że jedno chciałabym sprzedać - mówi prezenterka.

Marcelina Zawadzka ma świadomość tego, że zdolność kredytowa jest ciężka. Duży zastrzyk gotówki na pewno pomógłby jej ze spłatą drugiego lokum.

Jak widać, nawet gwiazdy pracujące w wielu programach telewizyjnych i mające wiele współprac reklamowych w mediach społecznościowych mają kłopoty w trudnych czasach.

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram/@marcelina_zawadzka
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem