Lifestyle.Lelum.pl > Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Agnieszka Kotlarska Małgorzata Kożuchowska
03.05.2024 08:18 Nie dożyła 44. urodzin. Kożuchowska rzuciła się na pomoc dzieciom Kotlarskiej

Agnieszka Kotlarska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Od niespodziewanej śmierci gwiazdy minęło już prawie dziesięć lat. Artystka odeszła tydzień przed swoimi 44. urodzinami. Pomimo ciężkiej choroby do końca nie zwalniała tempa i zadziwiała innych.

Rodzinka.pl
23.04.2024 22:08 "Rodzinka.pl" wraca?! Agentka Kożuchowskiej przerwała milczenie

Serial “Rodzinka.pl” był ulubioną produkcją wielu Polaków i niekwestionowanym hitem Telewizji Polskiej. Zakończył się w dość niekonwencjonalny sposób. Akcja została po prostu urwana… o co wielu widzów ma żal do tej pory. Były doniesienia, że hit ma wrócić na antenę już niebawem. Do tych rewelacji odniosła się agentka Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Natalii Boskiej. 

Małgorzata Kożuchowska
07.03.2024 16:07 Kożuchowska przeszła traumę: "Próbowali wciągnąć mnie do samochodu"

Atak na 25-letnią Lizę w centrum Warszawy poruszył serca wielu Polaków. Kobieta po kilku dniach od doświadczenia brutalnego aktu przemocy zmarła w szpitalu. Na jej cześć zorganizowano marsz sprzeciwiający się tego typu zdarzeniom. Wiele gwiazd poruszyło ten temat w swoich mediach społecznościowych. Małgorzata Kożuchowska przywołała również swoje własne wspomnienia.

Małgorzata Kożuchowska
11.01.2024 17:51 Przeszklone oczy i ten wymowny uśmiech. “Coś tu się chyba nowego zaczyna”. Małgorzata Kożuchowska właśnie przekazała radosne wieści

Małgorzata Kożuchowska może onieśmielać swoją bogatą karierą. Aktorka wystąpiła w dziesiątkach filmów i seriali, udzielała również głosu w filmach animowanych. Została odznaczona wieloma nagrodami. Jak od lat podkreśla, życie zawodowe zawsze było dla niej ważne. To jeden z powodów, dlaczego zdecydowała się na późne macierzyństwo. Dziś jest mamą 9-letniego Jana Franciszka. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych jego zdjęcie. Jednak coś jeszcze przykuło oczy fanów.

Małgorzata Kożuchowska
31.12.2023 19:02 “Tęsknię”. Małgorzata Kożuchowska wspomniała członka rodziny. Miał 12 lat. Zdjęcie wyciska łzy

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej ten rok nie był łaskawy. Kilka miesięcy temu aktorkę dotknęła ogromna strata, odszedł ukochany członek jej rodziny. O tej tragedii artystka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś, w ostatni dzień roku, naszły ją łamiące wspomnienia. Opublikowała zdjęcie członka rodziny z poruszającym dopiskiem…

Małgorzata Kożuchowska zaskakuje swoją figurą
25.11.2023 20:21 ONA ma 52-lata? Małgorzata Kożuchowska jak nastolatka! Wymowne nagranie nie pozostawia złudzeń

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich swoim najnowszym nagraniem. Utalentowana aktorka urzekła fanów nie tylko swoją spektakularną figurą, ale też nowym talentem. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Małgorzata Kożuchowska
30.10.2023 12:47 Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry i mamę. Fani nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli

Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie nie należy do tej grupy gwiazd, które przesadnie obnażają swoją prywatność w sieci. Wciąż skrupulatnie chroni wizerunek swojego syna, ale już fotkami innych członków rodziny czasem się pochwali. Teraz pokazała się z siostrami i mamą. Jeden szczegół wręcz szokuje.

Buty Małgorzaty Kożuchowskiej wywołały burzę w komentarzach, fot. Instagram/malgorzatakozuchowska_, KAPiF
16.10.2023 21:37 Małgorzata Kożuchowska poszła do urny, wszyscy spojrzeli na jej... NOGI. W komentarzach wojna

15 października Polacy tłumnie ruszyli do lokali wyborczych, by tam oddać głos na wybranego kandydata do sejmu i senatu. Wśród głosujących nie zabrakło także gwiazd i celebrytów. 

Małgorzata Kożuchowska
05.10.2023 19:15 TAK będzie wyglądać Małgorzata Kożuchowska za 30 lat? Właśnie pokazała mamę. Ich widok odbiera mowę!

Małgorzata Kożuchowska funkcjonuje w show-biznesie już od kilkudziesięciu lat i przez cały ten czas niezmiennie uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet, choć przecież zmieniają się trendy i ona sama. Teraz już wiadomo, po kim odziedziczyła ponadczasową urodę.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w skąpym bikini
09.08.2023 10:43 Małgorzata Kożuchowska pokazała się w skąpym bikini. Nie spodziewała się, jak zostanie nazwana

Małgorzata Kożuchowska korzysta z upalnej pogody, jaka towarzyszy jej na wakacjach w Grecji. Aktorka poinformowała o swoim wyjeździe jakiś czas temu, zapowiadając, że po intensywnym czasie w pierwszej połowie roku wreszcie spędzi nieco czasu z rodziną i bliskimi. 

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy pokazała męża, fot. KAPIF
20.07.2023 12:12 Niewiarygodnie rzadki widok. Kożuchowska pokazała swojego męża, dzieli ich spora różnica wieku

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Małgorzata Kożuchowska jak ognia broni swojej prywatności i życia rodzinnego. Na jej social mediach trudno znaleźć codzienne nagrania z bliskimi, a ona sama niechętnie opowiada o tym w wywiadach. Teraz jednak zrobiła wyjątek i postanowiła po raz pierwszy pokazać swojego męża.

Małgorzata Kożuchowska
28.11.2022 02:00 Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret swojej figury. Zaskakujące, że to nie siłownia przynosi spektakularny efekt

Małgorzata Kożuchowska wygląda oszałamiająco w każdej kreacji i doskonale wie, jak wyeksponować swoją figurę. Teraz zdradziła jej sekret. I nie jest nim wylewanie siódmych potów na siłowni. Aktorka ujawnia, jakim cudem zachowuje sylwetkę, nie będąc maniaczką sportu. Nie sposób uwierzyć, że serialowa Hanka Mostowiak przekroczyła magiczną „pięćdziesiątkę”. Właściwie niewiele się zmieniła od czasu „M jak miłość” i wciąż… zachwyca figurą. Siłownia ją nudzi, każda próba regularnych wysiłków pali na panewce. Można spytać: jakim cudem na czerwonym dywanie wygląda jak milion dolarów?

Małgorzata Kożuchowska
06.11.2022 21:18 Małgorzata Kożuchowska potrzebowała odpoczynku. „Odciąć się i nie myśleć”, zdjęcie z rajskich wakacji trafiło do sieci

Małgorzata Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najbardziej wziętych, polskich aktorek w XXI wieku. Pracowała przy wielu popularnych serialach oraz filmach. Pojawiały się wręcz sugestie, że bierze zbyt wiele na swoje barki. Okazuje się, że odpoczynek faktycznie był jej potrzebny. W swoich mediach społecznościowych opublikowała bowiem post z egzotycznych wakacji, na które właśnie się udała. Opis zdjęć jednoznacznie wskazuje na to, że ma za sobą bardzo intensywny i męczący okres zawodowy.

Małgorzata Kożuchowska
06.11.2022 13:10 Niekompletnie ubrana Małgorzata Kożuchowska zachwyca urodą na egzotycznych wakacjach

Małgorzata Kożuchowska opuściła Polskę i teraz wypoczywa w małym raju na Ziemi. Zrobiła sobie prawdziwe wakacje marzeń. Gwiazda odsłoniła brzuch i ramiona, a fani nie mogli oderwać wzroku. Najnowsze relacje na profilu aktorki mogą przyprawić fanów o rumieńce. Małgorzata Kożuchowska zabrała syna i razem uciekli z ogarniętej mokrą, listopadową aurą Polski do „ciepłych krajów”. Gwiazda w pełni zasłużyła na te wakacje.

Małgorzata Kożuchowska
24.10.2022 00:15 Małgorzatę Kożuchowską bulwersują nierówności w zarobkach kobiet i mężczyzn. Karolak zapytał ją, ile zarabia w „Rodzince.pl”

Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Kożuchowska jest jedną najbardziej wziętych aktorek XXI wieku. To z pewnością przekłada się także na jej niemałe zarobki. Mimo to zdaje sobie sprawę z dysproporcji finansowych branży między kobietami a mężczyznami. Całkiem niedawno rozmawiała z serwisem „Party” i udzieliła stanowczej wypowiedzi na wspomniany wyżej temat. Przy okazji przytoczyła też słowa Tomasza Karolaka, który kiedyś wprost zapytał ją o pieniądze.

Małgorzata Kożuchowska
25.09.2022 00:54 51-letnia Małgorzata Kożuchowska chciałaby raz jeszcze zostać matką. „Ocknęłam się w ostatniej chwili”

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek XXI wieku. Niemniej, artystce udało się znaleźć miejsce w grafiku na macierzyństwo. Jak się okazuje, rola mamy bardzo jej się podoba. Mało tego, spełnia się w niej do tego stopnia, że żałuje, że nie zdecydowała się na dziecko wcześniej. Opowiedziała o tym w rozmowie z Magdą Mołek.

Małgorzata Kożuchowska
21.08.2022 14:29 Małgorzata Kożuchowska przekazała wyczekiwaną wiadomość. To dla niej wielki sukces zawodowy

Małgorzata Kożuchowska jest utalentowaną aktorką, której umiejętności zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Artystka postanowiła sprawdzić się w nowej roli, o której poinformowała w sieci. Ta informacja rozgrzała fanów do czerwoności. Małgosia od ponad dwóch dekad aktywnie działa w branży kinematograficznej. Swoje ogromne doświadczenie postanowiła wykorzystać do produkcji własnego filmu.

Małgorzata Kożuchowska
13.08.2022 18:09 „Dół się od garderoby zgubił?”. Fanka wytknęła Małgorzacie Kożuchowskiej odważny ubiór

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie wypoczywała nad wodą. Była też na Mazurach. Teraz jednak, jak sama twierdzi, znów wpadła w wir pracy. Przy okazji opublikowała zdjęcie, które nie wszystkim obserwującym przypadło do gustu. Choć oczywiście spora część fanów zachwyciła się widokiem aktorki i jej wyeksponowanymi, zgrabnymi nogami, pojawiły się komentarze, które taki stan rzeczy krytykowały.

Małgorzata Kożuchowska
11.08.2022 12:14 Smutne, co spotkało Małgorzatę Kożuchowską. Nie tak miały wyglądać te wakacje, została prawie z niczym

Obecny czas to prawdziwy raj dla fanów gwiazd i wymarzonych wakacji. Wiele osób z polskiego show-biznesu zdecydowało się wypocząć i wyjechać w jakieś tropikalne miejsce. Podobną decyzję podjęła Małgorzata Kożuchowska, którą po drodze spotkała przykra sytuacja. Aktorka znana między innymi z serialu „Rodzinka.pl” wraz z ukochanym udała się ana zasłużony urlop. Gwiazda zdążyła już pochwalić się fotografiami, na których widzi, jak z ogromnym uśmiechem skacze po morskich falach. Po dodaniu wakacyjnego posta wiele osób chwaliło artystkę za jej pogodę ducha i pozytywnego nastawienie do życia. Teraz okazało się, że wyjazd aktorki wcale nie obfitował w radosne wydarzenia. Małgorzata Kożuchowska przekazała smutne informacje.

Małgorzata Kożuchowska
09.08.2022 20:17 Skąpo ubrana Małgorzata Kożuchowska wyłoniła się z wody. Wrzuciła zdjęcie z wakacji

W ostatnim czasie wiele gwiazd publikuje swoje zdjęcia z wakacji. Małgorzata Kożuchowska widocznie nie chciała być gorsza od kolegów i koleżanek z branży, dlatego również takowe wrzuciła. Zrobiła to jednak na swój sposób, czym zachwyciła fanów. Aktorka na wspomnianej wyżej fotce co prawda prezentuje się w bikini, ale nie jest to typowe plażowe zdjęcie, na jakie decyduje się większość celebrytek. Artystka absolutnie nie pręży się na nim, eksponując wdzięki. Wręcz przeciwnie, daje się ponieść chwili i jest bardzo naturalna.

Małgorzata Kożuchowska
01.08.2022 11:08 Wyjątkowe zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej obiegło sieć. Wyznała, kto stał za obiektywem

Małgorzata Kożuchowska raczej nie zarzuca swoich obserwujących masą zdjęć. Raz na jakiś czas opublikuje za to estetyczną fotkę z jakiejś sesji lub wyjątkową z prywatnego archiwum. Właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, które może być dla niej ważne ze względu na fotografa. W samym zdjęciu nie ma bowiem nic nadzwyczajnego, choć aktorka jak zwykle prezentuje się świetnie i zachwyca kobiecością. Dla niej istotne jest jednak to, kto stoi za obiektywem, a nie przed nim.

Małgorzata Kożuchowska
27.07.2022 22:19 Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony

Małgorzata Kożuchowska udostępniła w mediach społecznościowych efekty najnowszej sesji zdjęciowej. Aktorka zachwycała w szykownej stylizacji, a internauci nie żałowali komplementów. Aktorka od wielu lat jest jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu. Ochoczo zjawia się na ściankach, odpowiada na pytania reporterów, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych. Efekty jednej z nich pojawiły się na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych.

Małgorzata Kożuchowska
25.07.2022 18:16 Małgorzata Kożuchowska pokazała swoją rodzinę. Pochwaliła się, jak całą gromadą spędzają wakacje

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie należy do tych gwiazd, które relacjonują każdą swoją wolną chwilę na Instagramie. Niemniej, zdarza jej się publikować materiały z życia prywatnego. Ostatni wprost zachwycił jej obserwujących. Aktorka wrzuciła bowiem kolejne selfie. Tych ma na profilu całkiem sporo, jedno z nich publikowała choćby w ramach życzeń imieninowych dla wszystkich Małgorzat. Na tym ostatnim nie jest jednak sama, a wraz ze swoimi najbliższymi.

Małgorzata Kożuchowska
18.07.2022 00:48 Piękny komunikat Małgorzaty Kożuchowskiej o Lipowskiej. „Wciąż jest tak młoda i piękna energii”

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat związana była z produkcją serialu „M jak miłość”. Niedawno przekazała piękne słowa na temat Teresy Lipowskiej, która obchodziła urodziny. Gwiazda ciepło wspomina współpracę z aktorką. Popularny serial TVP od ponad dwudziesty lat trzyma w napięciu odbiorców. Losy rodu Mostowiaków z każdym kolejnym odcinkiem zaskakują coraz bardziej, a aktorzy wcielający się w ulubieńców zyskują szeroką rozpoznawalność. Przez plan zdjęciowy przeszło wiele polskich gwiazd, a wśród nich również Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wspomniała o seniorce serialowego rodu, Teresie Lipowskiej, z okazji jej 85. urodzin.

Małgorzata Kożuchowska Andrzej Duda EA
09.07.2022 10:18 Buty Małgorzaty Kożuchowskiej zwróciły uwagę fanów. Sam Andrzej Duda zareagował na widok stylizacji

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci elegancką zieloną stylizacją z butami na wysokim obcasie. Gust aktorki natychmiast docenili internauci, którzy zaczęli komplementować strój w komentarzach. Co ciekawe, uwagę na zdjęcia zwrócił nawet Andrzej Duda. Czyżby prezydentowi Polski wpadła w oko kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej? W reakcjach na wpis aktorki można znaleźć jedną należącą do Andrzeja Dudy. Dla naszej rodzimej gwiazdy mogło to być duże zaskoczenie.

Małgorzata Kożuchowska
11.06.2022 10:45 W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Na Instagramie trudno odnaleźć rodzinne zdjęcia gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”, jednak Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie podkreślała, że ma świetny kontakt z bliskimi. Teraz gwiazda podjęła wzruszającą decyzję. Chciała zrobić to dla ukochanego taty. Małgorzata Kożuchowska pokazała się nam, jako kochająca, choć dość charakterna matka i córka — w serialu „Rodzinka.pl”. Jak jednak wyglądają jej relacje w domowym zaciszu — tego możemy się tylko domyślać. W listopadzie ubiegłego roku gwiazda zrobiła jednak wyjątek od swojej powściągliwości i udostępniła zdjęcie z tatą. Leszek Kożuchowski obchodził bowiem swoje 80. urodziny. Wspólne zdjęcie ojca i córki wzbudziło niemałe poruszenie na Instagramie. Fani natychmiast zwrócili uwagę podobieństwo i dziękowali jubilatowi „za Małgośkę”.

Małgorzata Kożuchowska
07.06.2022 23:47 Małgorzata Kożuchowska była nagrywana, gdy nagle otworzyła torebkę. Teraz wszyscy wiedzą, co ze sobą nosi

Małgorzata Kożuchowska udzielała wywiadu podczas plebiscytu „Serce dla zwierząt”, kiedy nagle otworzyła torebkę. Dzięki temu wszyscy dowiedzieli się, co stanowi „niezbędnik” dla gwiazdy. Jeden element zawartości może zaskoczyć nawet największych fanów. Małgorzata Kożuchowska na dobre zagościła na ekranach już w latach 90., występując w takich kultowych produkcjach, jak „Młode wilki”, czy „Killer”, a jeszcze większą sławę przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w „M jak miłość”. Gwiazda już niemal od 30 lat zachwyca urodą i stylem i cały czas cieszy się zainteresowaniem mediów. Aktorka z pewnością nie narzeka na brak zajęć. Dopiero co premierę miał film „Gierek”, a także komedia „Krime story. Love story”, która zebrała przyzwoite recenzje. Do tego celebrytka nieustannie bierze udział w galach, koncertach i innych eventach. Można więc założyć, że znaczną część swojego czasu spędza w biegu.

Małgorzata Kożuchowska
28.05.2022 18:46 Gwiazdy błyszczą dodatkami za tysiące. Małgorzata Kożuchowska zwróciła uwagę torebką za 99 zł

Małgorzata Kożuchowska nie należy do tej grupy celebrytek, które chętnie pokazują się jedynie w ciuchach ekskluzywnych, a przy tym bardzo drogich marek. Aktorka zawsze prezentowała elegancki, choć minimalistyczny styl i znów nim zachwyciła. Na Instagrama wrzuciła bowiem fotografie, które zostały jednoznacznie pozytywnie ocenione przez fanów. Jeden szczegół przykuł ich szczególną uwagę.