Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ONA ma 52-lata? Małgorzata Kożuchowska jak nastolatka! Wymowne nagranie nie pozostawia złudzeń
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.11.2023 20:21

ONA ma 52-lata? Małgorzata Kożuchowska jak nastolatka! Wymowne nagranie nie pozostawia złudzeń

Małgorzata Kożuchowska zaskakuje swoją figurą
Małgorzata Kożuchowska zaskakuje swoją figurą, fot.KAPiF; Instagram/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich swoim najnowszym nagraniem. Utalentowana aktorka urzekła fanów nie tylko swoją spektakularną figurą, ale też nowym talentem. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła Internautów

Popularna aktorka od samego początku swojej kariery zachwyca fanów nie tylko swoim talentem aktorskim, ale również wrodzoną elegancją i pięknym wyglądem. Małgorzata Kożuchowska znana jest ze swojego stylu i zaskakujących kreacji, które stale urzekają internautów.

Dodatkowo obserwujący social media gwiazdy, zwracają uwagę na jej wiecznie młody wygląd i naturalność, którą z chęcią pokazuje na swoim profilu. Tym razem serialowa Natalia Boska po raz kolejny urzekła wszystkich fanów swoim najnowszym nagraniem.

Małgorzata Kożuchowska poszła do urny, wszyscy spojrzeli na jej... NOGI. W komentarzach wojna TAK będzie wyglądać Małgorzata Kożuchowska za 30 lat? Właśnie pokazała mamę. Ich widok odbiera mowę!

Małgorzata Kożuchowska chwali się niesamowitą sylwetką

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że 52-letnia aktorka może pochwalić się nie tylko pięknym młodym wyglądem, ale również niesamowicie zgrabną sylwetką, którą z dumą eksponuje na swoim profilu na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie pozowała na zdjęciach w social mediach w odważnych kreacjach lub też odsłaniających ciało strojach kąpielowych. Wszystkie jej posty zawsze budziły podziw internautów, a także stawały się powodem niezliczonej liczby komplementów. Tym razem gwiazda znów pokazała swoje wdzięki.

  • Pani Małgosiu, ale z pani petarda
  • Wygląda Pani jak nastolatka
  • Pani Małgosia ma świetną figurę - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pokazała swojego męża. Ukochany aktorki jest od niej sporo młodszy.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała szokujące nagranie

Tym razem na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się nagranie, wynikające ze współpracy reklamowej z pewną firmą ubezpieczeniową. Na filmiku widzimy, jak Małgorzata Kożuchowska w towarzystwie specjalistki namawia internautów do regularnych ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Co więcej, artystka ma na sobie dopasowany strój treningowy w cielistym odcieniu, który pięknie eksponuje jej zgrabną sylwetkę.

Chwilę po wartościowym wstępie aktorka przechodzi do części praktycznej, w której wraz z ekspertką prezentuje fanom kilka elementów jogi. Internauci są zachwyceni i zgodnie chwalą serialową Hankę Mostowiak za jej zaangażowanie i propagowanie aktywności fizycznej.

Źródło: Party.pl