Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.06.2022 10:45

W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Małgorzata Kożuchowska
TRICOLORS/East News

Na Instagramie trudno odnaleźć rodzinne zdjęcia gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”, jednak Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie podkreślała, że ma świetny kontakt z bliskimi. Teraz gwiazda podjęła wzruszającą decyzję. Chciała zrobić to dla ukochanego taty.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się nam, jako kochająca, choć dość charakterna matka i córka — w serialu „Rodzinka.pl”. Jak jednak wyglądają jej relacje w domowym zaciszu — tego możemy się tylko domyślać. W listopadzie ubiegłego roku gwiazda zrobiła jednak wyjątek od swojej powściągliwości i udostępniła zdjęcie z tatą.

Leszek Kożuchowski obchodził bowiem swoje 80. urodziny. Wspólne zdjęcie ojca i córki wzbudziło niemałe poruszenie na Instagramie. Fani natychmiast zwrócili uwagę podobieństwo i dziękowali jubilatowi „za Małgośkę”.

Zapadła rodzinna decyzja. Małgorzata Kożuchowska zrobiła to dla taty

– Nauczył mnie szacunku do ludzi i miłości do przyrody. Przemierzyliśmy rowerami chyba z pół Polski, drugie pół „z buta” i „wpław”. To dzięki niemu mam takie „sportowe” nogi! Idealista, pasjonat, wrażliwiec, chodząca encyklopedia – pisała aktorka o swoim tacie.

Tata Małgorzaty Kożuchowskiej przez lata mieszkał w Toruniu, gdzie prowadził w Radio Maryja cotygodniową audycję „Porady ekologa”. Był także wykładowcą ekologii i pedagogiki w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Kiedy jednak urodził się Jan Franciszek, upragniony syn sławnej córki, wraz z żoną, Jadwigą, przeprowadził się do Warszawy, aby być bliżej powiększającej się rodziny.

Nietrudno się domyślić, że dla wielkiego miłośnika natury mieszkanie w stolicy nie jest najszczęśliwszym miejscem do życia, a w rozmowie z „Na żywo” jedna z bliskich osób miała wyznać, że senior marzy, aby móc zarażać uwielbieniem dla przyrody także 8-letniego Janka. Małgorzata Kożuchowska postanowiła jakoś temu zaradzić.

Podczas pobytu w Paryżu wspólnie z mamą i siostrą podjęła decyzję i po powrocie do Polski znalazła dla taty działkę. Senior otrzymał kawałek ziemi do zagospodarowania i, jak informuje tabloid, zareagował z niemałym zachwytem, już snując plany na temat upraw i przetworów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Pomponik, Plotek