Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rodzinka.pl" wraca?! Agentka Kożuchowskiej przerwała milczenie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.04.2024 22:08

"Rodzinka.pl" wraca?! Agentka Kożuchowskiej przerwała milczenie

Rodzinka.pl
Fot. AKPA, KAPiF

Serial “Rodzinka.pl” był ulubioną produkcją wielu Polaków i niekwestionowanym hitem Telewizji Polskiej. Zakończył się w dość niekonwencjonalny sposób. Akcja została po prostu urwana… o co wielu widzów ma żal do tej pory. Były doniesienia, że hit ma wrócić na antenę już niebawem. Do tych rewelacji odniosła się agentka Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Natalii Boskiej. 

"Rodzinka.pl" została zakończona, ale się nie zakończyła

Wierni fani “Rodzinki.pl” doskonale pamiętają, że akcja serialu została praktycznie urwana w pewnym momencie. Mają o to żal do produkcji i co jakiś czas domagają się wznowienia prac na planie hitu TVP. Rodzina Boskich zniknęła z anteny prawie cztery lat temu po szesnastu sezonach. 

Przypomnijmy, że w serialu Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak wcielali się w Natalię i Ludwika Boskich - rodziców trzech chłopców. Oprócz nich w hicie Telewizji Polskiej grali także Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski oraz Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska. 

Skandaliczne komentarze pod zdjęciem Wiktorii Gąsiewskiej. Dotyczą jej wagi Takie pytanie padło w "Milionerach" w pierwszym odcinku w historii. Jak wyglądał Urbański?

Doniesienia o wznowieniu "Rodzinki.pl" zelektryzowały media

Jakiś czas temu polskie media zelektryzowała wiadomość o tym, że serial “Rodzinka.pl” miałby zostać wznowiony. 

Wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię "Rodzinki.pl", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić - mówił odtwórca głównej roli Tomasz Karolak.

Głos zabrała także producentka serialu, a jej słowa rozpaliły nadzieję w sercach wielu fanów. 

Czekam na to, by go wskrzesić. Wielokrotnie próbowałam doprowadzić do rozmów z poprzednimi władzami telewizji na temat reaktywacji, by zakończyć tę produkcję ciekawie i kreatywnie, w sposób satysfakcjonujący wieloletnich fanów. Niestety nie było zainteresowania. Bardzo chętnie podejmę tę próbę z nowymi władzami - wyjaśniła Dorota Kosmicka-Gacke.

Co więcej, jeden z portali donosił, że wznowienie serialu jest tylko kwestią czasu, a prace nad scenariuszem mają już trwać. Co w tym temacie miała do powiedzenia agentka Małgorzaty Kożuchowskiej? 

Agentka Małgorzaty Kożuchowskiej komentuje domniemany powrót "Rodzinki.pl"

Portal ShowNews postanowił sprawdzić doniesienia o wznowieniu serialu u źródła. W tym celu skierował zapytanie do agentki Małgorzaty Kożuchowskiej dotyczące tego, czy dostała propozycję powrotu do serialu. 

Nie wiemy, skąd się wzięła informacja, że "Rodzinka.pl" wraca i że Małgosia w niej zagra. Może telewizja ma jakieś plany, ale my nic o tym nie wiemy. Nie dostaliśmy żadnej oficjalnej wiadomości - przekazała mediom agentka aktorki, Milena Cielemęcka. 

 

Rodzinka.pl
Rodzinka.pl Fot. KAPiF