Lifestyle.Lelum.pl > Kwarantanna

Kwarantanna

taniec z gwiazdami
09.10.2020 20:09 Właśnie wydano oficjalne oświadczenie, chodzi o „Taniec z gwiazdami”. Fani są zdruzgotani, wszystko przez koronawirusa

Taniec z gwiazdami od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów. Roztańczeni celebryci sprawiają, że oglądalność programu za każdym razem jest bardzo duża. Niestety, ale w najbliższym odcinku nie ujrzymy jednej z par. Powód został podany w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.Taniec z gwiazdami co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów szerokie grono telewidzów. Ludzie uwielbiają patrzeć na pląsy par, które swoim entuzjazmem wywołują uśmiech na twarzy publiczności. Niestety dziś nie ujrzymy jednego z najbardziej lubianych duetów. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oficjalne oświadczenie.

anna dymna
05.07.2020 10:31 Smutne wieści o Annie Dymnej. Przez stres przegrała nierówną walkę

Anna Dymna musi wykazać się ogromną cierpliwością i silną wolą. Jak mówiła aktorka w wywiadzie z Rewią, przez kwarantannę, obowiązkowy pobyt w domu i wstrzymane prace nad rozwojem fundacji — wróciła do nałogu palenia papierosów.Anna Dymna to bez wątpienia jedna z aktorek, która budzi ogromną sympatię widzów w całym kraju. Niestety, gwiazda potwierdziła smutne wiadomości – podczas kwarantanny przegrała nierówną walkę. Wywiad, którego udzieliła zaniepokoił wielu fanów. Znamy szczegóły tej przykrej historii.

witaminy
02.05.2020 18:41 Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny

Czas izolacji już niemal wszystkim daje się we znaki. Brak możliwości spotkania się ze znajomymi, pójścia do restauracji czy na zakupy odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Zamknięci w domu tylko marzymy, aby w końcu móc spędzić trochę czasu na łonie natury. Pewna kobieta niestety podczas takiej wyprawy tragicznie zginęła.Kobieta po długim czasie spędzonym w domu chciała uczcić koniec kwarantanny. Niestety, wyprawa mająca uczcić koniec zamknięcia w czterech ścianach nie przebiegła pomyślnie. Jedno piękne zdjęcie na łonie natury sprawiło, że spacer skończył się tragicznie.

dzieci
25.04.2020 14:45 „Nie mogę już znieść moich dzieci. Wrzeszczą i biegają, modlę się, żeby kwarantanna jak najszybciej się skończyła”

Dzieci potrafią jak mało kto dać popalić – wie o tym każdy rodzic, który posiada jedna lub więcej pociech. Jedna z naszych czytelniczek przysłała do nas wiadomość, w których opowiada o trudnościach rodzicielskich w trakcie kwarantanny: Nie mogę znieść już moich dzieci – przyznaje kobieta.Dzieci, jak zwykło się mówić, to najwspanialszy skarb. Oczywiście, że tak, ale jesteśmy tylko ludźmi i czasem mamy po prostu dość wybryków naszego potomstwa. Do redakcji napisała mama, która przyznaje się, że ma dość swoich pociech: Wrzeszczą i biegają, modlę się, żeby kwarantanna jak najszybciej się skończyła – żali się kobieta.

wicepremier
19.04.2020 22:05 Po internecie krąży lista osób przebywających na kwarantannie. Ludzie są wściekli, wyciekły ich adresy

Lista osób będących na kwarantannie spowodowanej koronawirusem wyciekła do sieci. Osoby będące na izolacji boją się o swoje życie. Ich adresy trafiły do Internetu. Każdy może to zobaczyć, jak do tego doszło?Lista osób przebywających w izolacji z powodu podejrzenia zakażenia się COVID-19 w powiecie gnieźnieńskim, trafiła niedawno do sieci. O całej sytuacji lokalne media dowiedziały się dzięki jednej z internautek, która poinformowała lokalny sanepid.

Katarzyna Cichopek
18.04.2020 09:36 Katarzyna Cichopek zarobiła z mężem na kwarantannie. Wymyśliła, jak to zrobić w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek i jej mąż jak zwykle zaradni. Pomimo trudnych czasów, nadchodzącego kryzysu gospodarczego i panującej groźnej pandemii, para znalazła sposób na wyjście z problemów finansowych. Jak udało im się zarobić w czasach izolacji?Katarzyna Cichopek i jej taneczna historia miłosna podbiły niegdyś serca telewidzów. Z Marcinem Hakielem, obecnym mężem, wygrała 2. edycję programu Taniec z gwiazdami. Między tancerzami zrodziło się wówczas niemal filmowe uczucie, które zaowocowało małżeństwem i dwójką dzieci. Para do tej pory świetnie się dogaduje i wspólnie prowadzi szkołę tańca.

ograniczenia
14.04.2020 12:06 Rzecznik rządu podał, które ograniczenia mogą zostać złagodzone w pierwszej kolejności. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni

Ograniczenia z powodu epidemii koronawirusa dają się nam mocno we znaki. Wychodzenie z domu jest możliwe tylko w ostateczności. Rzecznik rządu Piotr Müller podaje, które z ograniczeń będą złagodzone jako pierwsze. Ograniczenia związane z kwarantanną są bardzo duże, usprawiedliwieniem wyjścia z domu są tylko poważne potrzeby. Rzecznik rządu Piotr Müller podał, które z nich mogą zostać w najbliższych dniach złagodzone lub zniesione. Dodatkowo poinformował, że decyzje w tej sprawie zostaną podjęte w ciągu najbliższych dni.

kobiety
10.04.2020 23:44 Sekretarz generalny ONZ alarmuje władze. Kobiety i dziewczynki są w szczególnym niebezpieczeństwie na kwarantannie

Od momentu wybuchu epidemii koronawirusa minęło już sporo czasu. Większość z nas już od miesiąca nie przekracza progu własnego mieszkania. Jak się okazuje kobiety i dziewczynki są narażone na szczególne niebezpieczeństwo podczas kwarantanny. Sekretarz generalny ONZ zaalarmował władze.Kobiety i dziewczynki są narażone na niebezpieczeństwo podczas kwarantanny. Dyrektor ONZ apeluje, aby rozpocząć działania, które zwiększyłyby bezpieczeństwo kobiet, w trakcie przymusowej izolacji. Antonio Guterres zwrócił się do innych państw, aby zainterweniowały w tej sprawie.

majówka
10.04.2020 12:30 Czy można pójść z dzieckiem na spacer? Odpowiedź rzecznika GIS-u jest jednoznaczna

Dziecko nie bardzo umie i nie bardzo chce cały czas siedzieć w domu. Pogoda się cały czas polepsza, dni są słoneczne i ciepłe. Wielu rodziców stoi przed dylematem: czy mogę wyjść z dzieckiem na spacer? Czy złamię kwarantannę? Rzecznik GIS-u odpowiada na to pytanie.Dziecko i spacer to nieodłączne elementy. Maluchy wprost uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu, co też niewątpliwie służy ich zdrowiu. Ale czy teraz, w czasie epidemii to bezpieczne? Czy w ogóle możemy wychodzić z dziećmi na spacer? Odpowiada rzecznik GIS-u.

daniel Martyniuk
10.04.2020 11:15 Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany. Policja miała już dość łamania kwarantanny

Syn Zenka Martyniuka za bardzo zadarł z podlaską policją. Myślał, że jest absolutnie bezkarny. Łamał zasady kwarantanny, odmówił przyjęcia mandatu. Na jego koncie znalazło się jeszcze jedno przewinienie, przez które policja straciła cierpliwość i aresztowała mężczyznę.Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany przez policję. Mimo że był zobowiązany do ścisłej kwarantanny, ponieważ wrócił niedawno z zagranicy, nie respektował jej. Jak twierdzi Fakt, policjanci wiele razy przyłapali go na gorącym uczynku. W końcu Daniel Martyniuk sprowokował ich do podjęcia konkretnych kroków.

para
09.04.2020 23:07 Para staruszków znalazła sposób na spotkania mimo kwarantanny. Aż ciężko się nie wzruszyć

Para staruszków postanowiła, że panująca kwarantanna nie odbierze im możliwości spotykania się i celebrowania ich miłości. Wymyślili więc sposób, w jaki mogą się widywać, nie łamiąc zasad bezpieczeństwa i… prawa. Ich pomysł jest bardzo wzruszający!Para staruszków jest w sobie bardzo zakochana. Emeryci uważają, że szkoda marnować czas na kwarantannę. Postanowili więc nie przerywać rytuału wspólnych spotkań. Wystarczyło je odrobinę zmodyfikować, by pozostali bezpieczni!

kwarantanna
07.04.2020 13:54 Czy można widywać się z dalszą rodziną? Nowe przepisy rodza masę pytań, odpowiada ekspert

ZOBACZ ZDJĘCIA:-Dozwolone są też spotkania z rodziną, do której należy małżonek, wstępny, zstępny, rodzeństwo, powinowaty w tej samej linii lub stopniu, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu, czyli także teściowie. Dotyczy to także ew. rodziców partnera, pozostającego we wspólnym pożyciu, choć bez ślubu – podaje Gazeta Wyborcza.ZOBACZ TEŻ:

listonosze
06.04.2020 18:38 Rzecznik rządu wyjaśnia, w jakich sytuacjach Poczta Polska może otworzyć Twoją przesyłkę. Ważne zmiany

Poczta Polska, a także wszyscy kurierzy, stoją przed niełatwym zadaniem dostarczenia mnóstwa listów i przesyłek. W czasach pandemii i wobec ograniczeń wychodzenia z domu także dla nas wyjście na pocztę bądź zakupy wiąże się z pewnym ryzykiem, a na pewno koniecznością uzbrojenia się w cierpliwość. Ludzie jednak wciąż dostają pisma urzędowe oraz robią zakupy przez Internet na zdecydowanie szerszą skalę. Niełatwo jest za tym nadążyć.Poczta Polska w pewnych sytuacjach może otworzyć Twoją korespondencję. W jakich? Z pomocą wyjaśnień rzecznika rządu tłumaczymy, kiedy może to nastąpić. Są to ważne zmiany, z którymi każdy powinien się zapoznać.

04.04.2020 22:42 Chciał odwiedzić mamę nie naruszając kwarantanny. Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co zrobił

Mama była odizolowana od dzieci z uwagi na panującą kwarantannę. Jej rodzina bardzo martwiła się o to, że kobieta czuje się samotna. Syn postanowił więc odwiedzić mamę w taki sposób, by nie naruszyć zasad kwarantanny. Metoda, jaką wybrał, prawdziwie zszokowała kobietę!Mama przebywa w ośrodku, w którym zakazano odwiedzin z uwagi na pandemię. Jej syn odkrył doskonały sposób, by się z nią spotkać. Jego metoda wprawiła kobietę w niemałe osłupienie!

04.04.2020 21:25 15-latek chciał tylko pomóc swojej babci. Teraz może mieć spore kłopoty

Babcia wysłała swojego 15-letniego wnuczka do sklepu, wbrew wprowadzonym od 1 kwietnia obostrzeniom. Teraz chłopiec z Łodzi i jego opiekunowie mogą mieć naprawdę spore kłopoty. Za złamanie panujących zasad kwarantanny można ponieść poważne konsekwencje.Babcia postanowiła poprosić swojego niepełnoletniego wnuczka o pomoc. Chłopiec miał tylko pójść do sklepu po drobne zakupy. Niestety, tym sposobem złamał zasady panującej kwarantanny i może mieć kłopoty.

Morawiecki
03.04.2020 18:21 Co grozi za wyjście z domu z mężem? Nawet małżeństwa muszą uważać, wyjaśniamy

Małżeństwo także może naruszyć zarządzenia związane z kwarantanną? Okazuje się, że tak. Na co trzeba uważać? Wszelkie wątpliwości rozwiał ekspert.Małżeństwo też musi uważać w czasie pandemii. Przepisy nie mają litości, a ich naruszenie może mocno nadużyć nasz domowy budżet. Rzecznik Komendanta Głównego Policji, inspektor Mariusz Ciarka w rozmowie z TVN24 opowiedział, na co uważać podczas rozszerzonej kwarantanny.

piłkarz
03.04.2020 16:09 Para nastolatków zatrzymana przez policję. Nie tylko złamali nakaz kwarantanny, będą mieli duże kłopoty

Nastolatek złamał zasady kwarantanny razem ze swoją koleżanką. Spotkanie miało mieć charakter towarzyski. Młodzi ludzie nie unikną kary za nieostrożne postępowanie – nie tylko złamali kwarantannę, mogą mieś poważne kłopoty.Nastolatek postanowił spotkać się ze swoją rówieśniczką. Niestety, romantyczną randkę przerwali funkcjonariusze policji, którzy zdecydowali się niemądre i nieostrożne zachowanie pary ukarać. Jak się okazuje, nie tylko z powodu naruszenia kwarantanny.

dzieci
31.03.2020 15:37 Dzieci i młodzież nie wyjdą na dwór bez dorosłego. Nowe, surowe ograniczenia w Polsce

Dzieci i młodzież nie wyjdą na dwór bez dorosłego. Takie rozporządzenie ma wejść w życie, jak zapowiedział dziś premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej. Wprowadzono nowe, surowe obostrzenia dotyczące walki z koronawirusem. Dzieci i młodzież pod opieką dorosłym, to najnowszy pomysł władz w walce z pandemią koronawirusa. Młodzież nie może się już spotykać w grupach, a dzieci bez opieki dorosłego nie będą bawić się na dworze. Z czego wynikają te ograniczenia?

nowotwór
28.03.2020 17:37 Małżeństwo straciło małe dziecko. Tata nie mógł się z nim nawet pożegnać, łamiący serce widok

Małżeństwo straciło małe dziecko. Niestety, nie miało szansy, by pożegnać swojego potomka wspólnie. Przez te trudne chwile byli zmuszeni przejść osobno. Zdjęcie ojca w trakcie tej strasznej tragedii łamie serce na kawałki.Małżeństwo nie mogło pożegnać swojego zmarłego dziecka razem. Do internetu trafiło zdjęcie ojca, który nie może uczestniczyć w pożegnaniu. Łamiący serce widok okrążył sieć.

nauczyciel
26.03.2020 22:41 Nauczyciel wpadł na świetny pomysł na lekcję online. Nagranie podbija sieć, uczniowie są zachwyceni

Użytkownicy zgodnie twierdzą, że tak powinny wyglądać prawdziwe lekcje online. Nie ulega wątpliwości, że nauczyciel dosłownie zaczarował swoich podopiecznych nietypową formą. Dopracował każdy detal, a lekcją zachwyceni są nie tylko uczniowie, ale rodzice i inni nauczyciele. Tysiące użytkowników udostępnia to niesamowite wideo.Nauczyciel w obliczu pandemii koronawirusa ma niełatwe zadanie. Prowadzenie zdalnych lekcji to coś zupełnie nowego. Jak zaciekawić swoich uczniów i skupić ich uwagę? Wpadł na genialny pomysł zajęć online. Uczniowie są pod wrażeniem, a nagranie podbija Internet.

Jedzenie
24.03.2020 14:15 Termin przydatność do spożycia. Które produkty możemy jeść po jego upływie? Duże zaskoczenie

Głównym z powodów pozbywania się zdatnej do użycia żywności, jest przekroczenie widocznego na opakowaniu terminu ważności. Tymczasem nie we wszystkich przypadkach należy tak ściśle się go trzymać. To, że minęła północ, nie oznacza wcale, że jedzenie nadaje się wyłącznie do kosza. W jakich przypadkach ma znaczenie konkretny termin przydatności?Termin przydatności produktów warunkuje to, na jak długo wystarczy Polakom ich spożywczych zapasów. Czas kwarantanny skutkuje piętrzącymi się na półkach paczkami makaronów, kasz, mąki czy sosów. Niektóre produkty możemy spożywać nawet po określonej na opakowaniu dacie. Które się do nich zaliczają?