Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Para staruszków znalazła sposób na spotkania mimo kwarantanny. Aż ciężko się nie wzruszyć
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 09.04.2020 23:07

Para staruszków znalazła sposób na spotkania mimo kwarantanny. Aż ciężko się nie wzruszyć

para
fot. unsplash.com/Jack Finnigan

Para staruszków postanowiła, że panująca kwarantanna nie odbierze im możliwości spotykania się i celebrowania ich miłości. Wymyślili więc sposób, w jaki mogą się widywać, nie łamiąc zasad bezpieczeństwa i… prawa. Ich pomysł jest bardzo wzruszający!

Para staruszków jest w sobie bardzo zakochana. Emeryci uważają, że szkoda marnować czas na kwarantannę. Postanowili więc nie przerywać rytuału wspólnych spotkań. Wystarczyło je odrobinę zmodyfikować, by pozostali bezpieczni!

Para staruszków wzrusza do łez

Zakochani to osoby w sędziwym wieku. Dlatego wiadomość o kwarantannie i zamknięciu granic bardzo ich zasmuciła. Do tej pory spotykali się regularnie u siebie w domach. Kłopot w tym, że mieszkają w dwóch innych krajach! Panujące obostrzenia są niestety bezdyskusyjne. Ale para znalazła na to sposób.

89-letni Duńczyk – Karsten Tuechsen Hansen i jego ukochana 85-letnia Niemka – Inga Rasmussen postanowili nie przerywać swoich rytuałów. Tym bardziej że każdy dzień jest dla nich bardzo ważny – mają już swoje lata. Codziennie mężczyzna wsiada na swój elektryczny rower, a kobieta pokonuje 13 km pieszo od swojego domu i w ten sposób staruszkowie spotykają się na granicy. Ale to nie wszystko!

  1. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  2. Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód
  3. Ogromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce

Rozmowy przy kawie i nalewce

Między parą znajduje się szlaban granicy. Oboje siadają przy nim na turystycznych fotelach i dobywają kawę z termosu lub rozlewają sobie nalewkę. Siedzą przed sobą w wymaganej odległości dwóch metrów i prowadzą żywe dyskusje i intymne rozmowy. Zakochani piją toasty za zdrowie i wspólną przyszłość, liczą, że gdy tylko sytuacja się zmieni, będą mogli odbyć wspólne podróże.

Zdjęcie spotykającej się pary udostępnił na Facebooku burmistrz miasta Tonder (w południowej Danii), który spotkał jadącego na randkę staruszka. Opowiedział mu wówczas o powodzie swojej wycieczki w kierunku granicy. Burmistrz bardzo wzruszył się tą historią i postanowił koniecznie upublicznić wspaniały pomysł zakochanych. Na zdjęciu widać ile para ma przyjemności ze wspólnego spotkania i jak świetnie jest do niego przygotowana. Pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, więc ciepło ubrani, z termosem gorącego napoju mogą siedzieć tak godzinami!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

para

Kto z nas nie uśmiecha się, gdy widzi wspólnie spacerujących pod rękę staruszków?

para

Wielka miłość jest w stanie pokonać każdą przeszkodę. W czasach epidemii też można znaleźć sposób na celebrowanie uczucia.

para

Para staruszków nie przerwała swojego codziennego rytuału romantycznych spotkań. Tylko spójrzcie, jak świetnie są przygotowani!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Awantura na Mazowszu. Nie żyje 46-latek
  2. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  3. Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa. Które maseczki najlepiej chronią? Nie wszystkie są skuteczne
  4. Możesz zrobić zakupy w Biedronce nie wychodząc z domu, wiemy jak. Przywiozą Ci je za grosze w godzinę
  5. Wielkanoc: Już wiadomo, co ze świętami w kościele. Minister Zdrowia potwierdził
  6. Rzecznik polskiej policji opublikował niepokojące nagranie. Powinniśmy się bać?

Źródło: dobrewiadomosci.pl

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik