Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
24.04.2024 16:13 Jest postanowienie sądu! Janoszek nie odpuściła Stanowskiemu. Słono zapłaci

Natalia Janoszek pokazała na Instagramie decyzję sądu w sprawie Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego. Dziennikarz nie miał litości dla aktorki, a jego działania odbiły się negatywnie na jej wizerunku. Teraz przyjdzie mu za to słono zapłacić. 

Karol Strasburger
10.04.2024 21:32 Strasburger podsumował polskie "gwiazdy". Nie gryzł się w język

Karol Strasburger to legendarny prowadzący "Familiady", który słynie z niesztampowego poczucia humoru. Aktor w polskim show-biznesie działa od dobrych kilku dekad i przez ten czas zdążył wyrobić sobie opinię na temat rodzimej branży rozrywkowej. W najnowszym wywiadzie pozwolił sobie na dość zaskakujące stwierdzenie.

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
30.07.2023 20:45 Media podają co się dzieje z Natalią Janoszek po wstrząsającym filmie Stanowskiego. Jej bliscy przerwali milczenie na łamach tabloidu

W swoim nowym filmie Krzysztof Stanowski nie tylko zarzucił Natalii Janoszek szereg kłamstw i manipulacji, ale również przestawił dowody, którymi poparł swoje oskarżenia. Od publikacji materiału minęły dwa dni, podczas których celebrytka nie zabrała głosu w tej sprawie. Jeden z tabloidów dowiedział się jednak, co się z nią obecnie dzieje i jak radzi sobie z sytuacją, w której została postawiona przez Stanowskiego pod ścianą. 

Krzysztof Stanowski
30.07.2023 17:40 Najpierw dosadny film o Natalii Janoszek, teraz Krzysztof Stanowski grubo pojechał po celebrytach internetowych

Obszernym filmem, w którym zdemaskował Natalię Janoszek, Krzysztof Stanowski poruszył cały internet. Dziennikarz jednak nie poprzestał na samym wideo. W swoim najnowszym wpisie na mediach społecznościowych dosadnie podsumował internetowych celebrytów, a także zwrócił uwagę na obecny system wartości społeczeństwa, który pozwala na manipulacje. 

Natalia Janoszek
24.05.2023 18:48 Publicznie nazwał Janoszek "patologiczną kłamczuchą". "Najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów"

Kilkanaście miesięcy temu głośno zrobiło się o Natalii Janoszek, która miała wrócić z Indii, w których zrobiła niemałą karierę, by zaangażować się w polski show-biznes. Wzięła już nawet udział w najpopularniejszych programach rozrywkowych. Tymczasem popularny dziennikarz wziął pod lupę jej rzekomy, hinduski dorobek.Krzysztof Stanowski w swoim obszernym, autorskim materiale przedstawił argumenty za tym, że Natalia wcale nie jest gwiazdą Bollywood i wymyśliła fakt, że jest tam sławna.

Doda
01.04.2022 18:54 Doda i Stanowski właśnie ogłosili nieoczekiwaną wiadomość. Piosenkarka i dziennikarz sportowy mają wspólne plany

Doda w ostatnim czasie spełnia się nie tylko muzycznie. Niedawno premierę miał przecież film „Dziewczyny z Dubaju”, którego była producentem. Jak się okazuje, na tym nie koniec, bo wokalistka chce się sprawdzić w kolejnej roli. Co ciekawe, na nowy pomysł wpadła wraz z Krzysztofem Stanowskim, bardzo popularnym w ostatnich miesiącach dziennikarzem sportowym. Skąd to nietypowe połączenie?

Barbara Kurdej-Szatan
10.11.2021 20:16 Krzysztof Stanowski ostro o Barbarze Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio ciężki okres. Najpierw została zwolniona w trybie natychmiastowym przez prezesa TVP za swoją wypowiedź na temat straży granicznej, a dziś obraził ją, słynący z wulgarności, dziennikarz Krzysztof Stanowski. Kurdej-Szatan naraziła się Jackowi Kurskiemu, kiedy w reakcji na nagranie, ukazujące przemoc Straży Granicznej, nazwała jej funkcjonariuszy mordercami (więcej tutaj). Dziennikarz Krzysztof Stanowski, krytykując jej mocne słowa, sam nie żałował wulgaryzmów.