Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jest postanowienie sądu! Janoszek nie odpuściła Stanowskiemu. Słono zapłaci
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.04.2024 16:13

Jest postanowienie sądu! Janoszek nie odpuściła Stanowskiemu. Słono zapłaci

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
Fot. KAPiF, Instagram/krzysztof.stanowski

Natalia Janoszek pokazała na Instagramie decyzję sądu w sprawie Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego. Dziennikarz nie miał litości dla aktorki, a jego działania odbiły się negatywnie na jej wizerunku. Teraz przyjdzie mu za to słono zapłacić. 

Natalia Janoszek w poprzednim tygodniu przeszła operację

Tydzień temu Natalia Janoszek opublikowała na Instagramie relację ze szpitalnego łóżka. Jeden z portali postanowił skontaktować się z jej przyjaciółką, aby dowiedzieć się, co się stało. 

Natalka jest operowana. Stories wrzuciłą na 10 minut przed operacją i nawet nie wiedziałam, że czytała wtedy moją książkę. (...) Czekamy, aż Natalia się wybudzi po zabiegu, ale to pewnie jeszcze ze 2-3 godziny - relacjonowała wówczas Edyta Folwarska dla portalu Jastrząb Post. 

Teraz Natalia Janoszek znowu opublikowała materiał na InstaStories. Tym razem jednak ponownie zabrała głos w głośnej sprawie pomiędzy nią a Krzysztofem Stanowskim. 

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek Fot. KAPiF
Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show Wielka wtopa w "Milionerach". To przeszło do historii

Natalia Janoszek musiała skonfrontować się z zarzutami Stanowskiego

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski postanowił bliżej przyjrzeć się bollywoodzkiej karierze Natalii Janoszek. Wybrał się nawet specjalnie do Indii, aby przeprowadzić tam sondę uliczną na temat aktorki. Wielu internautów zarzuciło mu wtedy, że za bardzo zaangażował się w całą sprawę, a na punkcie Janoszek ewidentnie ma obsesję. Stanowski nie przejmował się tymi oskarżeniami i robił swoje do momentu, aż ujawnił “całą prawdę” o gwieździe. Główna zainteresowana nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Od początku straszyła dziennikarza sądem. 

Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu, które wówczas wystosowała. 

Krzysztof Stanowski ponownie nie zawracał sobie głowy ostrzeżeniami aktorki i opublikował jeszcze bardziej zjadliwy materiał na jej temat, za co teraz przyjdzie mu słono zapłacić. 

Natalia Janoszek pokazała decyzję sądu w sprawie Stanowskiego

W środę na InstaStories Natalii Janoszek pojawił się pewien dokument prawny. Po wczytaniu się w niego, okazało się, że dotyczy Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego. W dokumencie czytamy, że na Kanał Sportowy nałożono grzywnę w wysokości 15 tysięcy złotych i taką samą grzywną ukarano Krzysztofa Stanowskiego. Dodatkowo, obciążono ich kosztami sądowymi. 

Pod opublikowanym dokumentem Natalia Janoszek wyjaśniła, że “grzywna została zasądzona na rzecz Skarbu Państwa”. 

Skrin Natalii Janoszek
screen Instagram/nataliajanoszek