Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Krzysztof Stanowski ostro o Barbarze Kurdej-Szatan
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.11.2021 20:16

Krzysztof Stanowski ostro o Barbarze Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Barbara Kurdej-Szatan / Facebook

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio ciężki okres. Najpierw została zwolniona w trybie natychmiastowym przez prezesa TVP za swoją wypowiedź na temat straży granicznej, a dziś obraził ją, słynący z wulgarności, dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Kurdej-Szatan naraziła się Jackowi Kurskiemu, kiedy w reakcji na nagranie, ukazujące przemoc Straży Granicznej, nazwała jej funkcjonariuszy mordercami (więcej tutaj). Dziennikarz Krzysztof Stanowski, krytykując jej mocne słowa, sam nie żałował wulgaryzmów.

Barbara Kurdej-Szatan i Krzysztof Stanowski

Kurdej-Szatan później tłumaczyła się z emocjonalnej reakcji, wyjaśniając, że wstrząsnął nią krzyk dzieci i lament ich matek, jaki usłyszała na nagraniu (więcej tutaj), ale szef TVP nie miał litości. Krzysztof Stanowski także.

Stanowski, który stał się słynny po konflikcie z Marcinem Najmanem, z którym umówił się na ustawkę, na którą nie przybył, postanowił skomentować wpis aktorki:

Pani Szatan potrzebuje egzorcysty, a Straż Graniczna wsparcia. Albo chociaż świętego spokoju. Chociaż tego, żeby te wszystkie aktoreczki, piosenkarki, tancereczki nie dzieliły się ze światem swoimi stanami emocjonalnymi.

Nie był to jednak koniec jego wywodu. Stanowski dodał jeszcze:

– Dlatego trzeba tym wszystkim rozhisteryzowanym dziuniom odłączyć internet. Ten pisk i natężenie bzdur w tym momencie są nie do wytrzymania.

Krzysztof Stanowski przeciwko „rozhisteryzowanym dziuniom”

Warto wspomnieć, że w ostatnich wyborach prezydenckich Stanowski w pierwszej turze głosował na Pawła Kukiza, a w drugiej poparł Andrzeja Dudę. Kiedy Bronisław Komorowski ustępował z urzędu, dziennikarz napisał na Twitterze:

– Pakuj majdan i sp…dalaj.

Zresztą jego sukces internetowy, osiągnięty na kanale Youtube, gdzie prowadzi program „Dziennikarskie zero”, oparty jest w sporej części na wulgaryzmach.

W live streamie na Instagramie po tym, jak klub Widzew Łódź nie wystawił w pierwszym składzie piłkarza, którego Stanowski sprowadził do Polski, mogliśmy usłyszeć:

– Jestem wk…iony, mega wk…iony. Wk…iony dlatego, że dałem piłkarza za darmo, a nie wziąłem złotówki. […] Jakbym wymusił, że muszą za niego płacić tyle i tyle, a mogłem wymusić, to by go szanowali. […] Wyj…ane mam na ciebie.

Jak widać, dziennikarz sam może mieć problem z opanowaniem emocji.

Źródła: pudelek.pl, wirtualnemedia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania