Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media podają co się dzieje z Natalią Janoszek po wstrząsającym filmie Stanowskiego. Jej bliscy przerwali milczenie na łamach tabloidu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.07.2023 20:45

Media podają co się dzieje z Natalią Janoszek po wstrząsającym filmie Stanowskiego. Jej bliscy przerwali milczenie na łamach tabloidu

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
Tabloid zdradza, co dzieje się z Natalią Janoszek. Fot. Youtube.com/@Kanal_Sportowy, KAPiF

W swoim nowym filmie Krzysztof Stanowski nie tylko zarzucił Natalii Janoszek szereg kłamstw i manipulacji, ale również przestawił dowody, którymi poparł swoje oskarżenia. Od publikacji materiału minęły dwa dni, podczas których celebrytka nie zabrała głosu w tej sprawie. Jeden z tabloidów dowiedział się jednak, co się z nią obecnie dzieje i jak radzi sobie z sytuacją, w której została postawiona przez Stanowskiego pod ścianą. 

Krzysztof Stanowski opublikował film o Natalii Janoszek

28 lipca internet obiegł prawie 3-godzinny film Krzysztofa Stanowskiego, w którym dziennikarz zarzucił Natalii Janoszek kłamstwa i manipulacje, jakich ta miała dopuścić się, by zbudować sobie popularność. W materiale dziennikarz oskarżył celebrytkę o m.in. przerobienie trailera filmu, w którym wystąpiła, fałszowanie podróży prywatnym odrzutowcem, a nawet kupowanie obserwatorów. 

Reportaż Stanowskiego odbił się głośnym echem w sieci. Do tej pory wyświetliło go już ponad 2,5 miliona osób. Wiele osób wyczekuje komentarza Natalii Janoszek w tej sprawie, jednak ta publicznie w żaden sposób się nie wypowiedziała. Jednemu z tabloidów udało się jednak dotrzeć od jej bliskich, którzy zdradzili, jak się czuje. 

Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką

Wiadomo, jak czuje się Natalia Janoszek po publikacji głośno filmu Stanowskiego

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski otrzymał sądowy zakaz publicznego wypowiadania się na temat Natalii Janoszek oraz publikacji filmu. Mimo to dziennikarz uznał, że ważniejsze jest dla niego wykonanie swojej zawodowej powinności. Tym sposobem opublikował głośny film, o którym słyszeli już wszyscy! Jak z tym faktem czuje się Janoszek?

Natalia stara się robić dobrą minę do złej gry, ale prawda jest taka, że cała ta sytuacja mocno nią wstrząsnęła – wyznała “Pudelkowi” osoba z otoczenia celebrytki.

Tabloidowi udało się również dowiedzieć, iż najbliższym Natalii podobno udało się ją namówić do skorzystania z pomocy psychologa:

Rodzina i przyjaciele przekonali ją, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc, zwłaszcza że ataki Krzysztofa Stanowskiego nie ustają. Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej.

Bliscy wyznali prawdę o problemach Natalii Janoszek

Okazuje się, że oskarżenia Krzysztofa Stanowskiego pod adresem Natalii Janoszek nie pozostały bez echa nie tylko wśród mediów oraz jej fanów, ale również pracodawców. Celebrytka podobno miała stracić wszystkie zlecenia, które zostały jej powierzone do końca roku. Duże firmy i korporacje prawdopodobnie wolą trzymać się z dala od aktorki, dopóki sprawa się nie wyjaśni.

Sytuacja jest napięta, bo Natalia straciła właściwie wszystkie zlecenia, jakie miała zaplanowane do końca roku. Nie może teraz liczyć na kontynuację współprac reklamowych na Instagramie. Jedna ze stacji telewizyjnych zrezygnowała też z planów powierzenia jej roli prowadzącej nowego programu. Nie jest za ciekawie, a każda nowa publikacja Stanowskiego tylko podgrzewa atmosferę wokół jej osoby i utrudnia jakiekolwiek negocjacje biznesowe – zdradził w rozmowie z “Pudelkiem” znajomy Natalii Janoszek.

Projekt bez nazwy - 2023-07-30T202156.200.png
Tabloid zdradza, co dzieje się z Natalią Janoszek. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-07-30T202211.123.png
Tabloid zdradza, co dzieje się z Natalią Janoszek. Fot. KAPiF

źródło: pudelek.pl