Lifestyle.Lelum.pl > Kobieta

Kobieta

Joanna R., policjant
05.09.2023 19:37 Podano prawdziwą przyczynę śmierci Joanny z Łańcuta. Koszmarne doniesienia

Zabójstwo 25-letniej Joanny R. pochodzącej z Łańcuta na Podkarpaciu wstrząsnęła całą Polską. Bliscy kobiety wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. W tej sprawie został zatrzymany członek rodziny, który przyznał się do postawionych mu zarzutów. To, w jaki sposób pozbawił Joasię życia, jest wstrząsające. Właśnie podano, jaka była przyczyna jej śmierci. 

kobieta, Joanna R.
04.09.2023 18:35 Wstrząsające wieści po tragedii zaginionej Joanny. Zdruzgotana matka zabrała głos

Śmierć Joanny R. pochodzącej z Łańcuta (woj. podkarpackie) wstrząsnęła całą Polską. 25-latka wyszła z pracy do położonego zaledwie 2 kilometry dalej domu, jednak do celu nigdy nie dotarła. Policja odnalazła jej ciało 2 dni później, w miejscu zupełnie innym, niż kierunek, w którym szła. Pani Grażyna, mama Joasi, jest kompletnie roztrzęsiona. Właśnie ujawniła wstrząsające informacje.

Joanna R. z Łańcuta
02.09.2023 16:16 Do dziś wszyscy wierzyli, że się odnajdzie. Koszmarny finał poszukiwań zaginionej w tajemniczych okolicznościach Joanny

Ostatniego dnia wakacji doszło do zaginięcia młodej kobiety z Łańcuta (woj. podkarpackie). 24-letnia Joanna R. po raz ostatni była widziana podczas drogi powrotnej do domu. Niestety nie dotarła do niego. Do dziś wszyscy wierzyli, że odnajdzie się cała i zdrowa. Poszukiwania właśnie zakończono, a ich rezultat jest szokujący.

kobieta
26.01.2023 23:37 W wieku 18 lat ważyła prawie 200 kg. Trzy lata później wygląda jak inna osoba, powód może zaskoczyć

Pewna kobieta, obecnie 23-letnia, pokazała w mediach, jak wyglądała zaledwie kilka lat wcześniej. W wieku 18 lat ważyła ponad 180 kilogramów. Teraz zmieniła się nie do poznania. 23-latka z Cleveland w Ohio ujawniła w mediach społecznościowych, jaką przeszła ogromną metamorfozę. Udało jej się zrzucić niemal sto kilogramów w kilka lat.

kobieta
22.01.2023 19:02 Była w ciąży przez prawie 12 lat, sama wygląda jak nastolatka. Internauci przecierają oczy na widok jej zdjęć

Kora Duke jest mamą ośmiorga dzieci, ma też na koncie dziewięć ciąż. Policzyła, że w sumie była w ciąży przez dwanaście lat. Osoby, które dowiadują się, ile kobieta ma lat, nie mogą uwierzyć. Amerykanka prowadzi aktywnie media społecznościowe, w których relacjonuje przygody swojej licznej rodziny. Wrażenie robi nie tylko radosne stadko, ale i kondycja samej Kory.

Kobieta
21.01.2023 13:11 Kobieta przeszła atak niedokrwienny mózgu. Teraz ostrzega innych

Stacey Yepes to kanadyjka w średnim wieku. Kilka lat temu kobieta w trakcie prowadzenia swojego samochodu zaczęła czuć się źle. Choć traciła władzę w niektórych częściach ciała, sięgnęła po telefon, by nagrać, co dzieje się z jej organizmem. Dziś jej filmik to przestroga dla innych. Jej nagranie w serwisie YouTube obejrzało już prawie 6 milionów osób. Niewykluczone, że ktoś dzięki tej nabytej wiedzy już uratował swoje życie.

kobieta
15.01.2023 22:27 40-letniej kobiety szuka cała Polska. Dopuściła się najgorszego w stosunku do swoich dzieci

W ostatnim czasie w naszym kraju funkcjonariuszom przyszło szukać głównie osób zaginionych, w tym dzieci. Teraz jednak policjanci zabrali się za ściganie dorosłej kobiety, która ukrywa się, bo jak najbardziej ma do tego powód. Marlena Andrzejewska została bowiem skazana przez sąd. Na tę chwilę nie ma dokładnych informacji dotyczących tego, gdzie kobieta może się znajdować. Obszar poszukiwań jest naprawdę duży.

kobieta
15.01.2023 18:05 Kobieta nagrała rozpaczliwą wiadomość dla przyszłej żony swojego męża. „Dziękuję, że go kochasz”

Zwykle bywa tak, że żony raczej nie chcą nawet myśleć o ewentualnych, przyszłych ukochanych swoich mężów, a co dopiero jeszcze wystosowywać do nich wiadomości. Pewna kobieta publikująca na co dzień na TikToku ma jednak do tej sprawy zgoła inne podejście. Emily nagrała filmik, w których zwraca się bezpośrednio do przyszłej kobiety swojego obecnego męża. Dlaczego to robiła?

kobieta
09.01.2023 14:04 Okradziono trumnę ze zmarłą kobietą. Policja bada sprawę

Do niecodziennej, ale przy tym bardzo przykrej sytuacji doszło we Włoszech. Jak informują tamtejsze media, okradziona została kobieta, która już od 2 lat leżała pochowana na cmentarzu. Jak do tego doszło? Policja jeszcze nie złapała sprawców, ale ma już pewną hipotezę dotyczącą podejrzanych. Niewykluczone, że w najbliższych dniach uda się ją potwierdzić.

kobieta list
26.12.2022 13:06 Rodzice zerwali z nią kontakt, po roku dostała od nich kartkę świąteczną. Ujawniła oburzającą treść

Pewna TikTokerka podzieliła się z fanami swoją smutną historią. Kobieta od roku nie ma kontaktu z rodzicami, którzy nie akceptują jej stylu życia. Teraz postanowili wysłać jej świąteczną kartkę. Treść życzeń, jakie znalazły się w środku listu, zszokowały dziewczynę. Gwiazda TikToka wyznała, że poczuła się mocno urażona i nie spodziewała się takie przytyku.

Kobieta
21.12.2022 22:10 Młoda kobieta opowiedziała, jak potraktował ją lekarz podczas rutynowego badania

Kobieta, udając się do lekarza, niestety ryzykuje nie tylko to, że trafi na brak profesjonalizmu. W skrajnych przypadkach może ją spotkać molestowanie. Tak było i tym razem. Pacjentka wszystko opisała w sieci. Kiedy idziemy na wizytę lekarską, zwłaszcza w tak delikatnej dziedzinie, jak ginekologia czy badanie piersi, szczególnie zależy nam, by zostać potraktowanymi godnie i z szacunkiem. Niestety nie zawsze się to udaje.

kobieta
25.11.2021 15:14 Zakopane zwłoki kobiety znaleziono w lesie

Poręba to niewielka miejscowość w województwie śląskim. To tam policja znalazła wczoraj w lesie zwłoki. To już oficjalne: odnaleziona martwa kobieta to zaginiona Monika Wilgorska-Stanewicz. Do odkrycia zwłok doszło zeszłej nocy, ze środy na czwartek, tuż po północy. Ciało znaleziono w lesie między Zawierciem a Porębą. Policja przekazała informacje, że ofiara została zamordowana.

kobiety
20.10.2021 22:08 Młoda kobieta postanowiła się nie depilować. Powiedziała dlaczego

Jeszcze do niedawna depilacja kobiet była uznawana za coś oczywistego. Obecnie jednak sytuacja się zmienia dzięki ruchowi ciałopozytywności. Wiele osób świadomie decyduje, że nie ma potrzeby usuwania włosów z ciała. Należy do nich pewna kobieta z Kopenhagi. Czemu podjęła taką decyzję? Eldina Jaganjac z Kopenhagi postanowiła, że nie będzie się depilować – także na twarzy. Nie usuwa włosków z brwi ani znad ust. Robi to celowo i przyświeca jej bardzo ważny cel.

kobieta
18.10.2021 00:25 Po 12 dniach w śpiączce rodzina postanowiła odłączyć ją od aparatury. Kobieta nagle się odezwała

Historia, jaka przydarzyła się tej rodzinie, jest niesamowita. Pewna kobieta, matka dwójki dzieci, zapadła w śpiączkę. Lekarze nie dawali rodzinie żadnych nadziei, więc podjęto decyzję o odłączeniu jej od aparatury, wtedy Lyndee przemówiła. Lynde Brown Pellettiere-Swapp, 47-latka z Arizony, zapadła w śpiączkę. Mąż znalazł ją nieprzytomną i przewiózł do szpitala. Lekarze próbowali wszystkiego, ale w końcu uznali, że kobieta nigdy nie wybudzi się ze śpiączki i nic nie da się zrobić. Wtedy wydarzyło się coś niezwykłego.

agnieszka chylińska
15.10.2021 23:40 Na zdjęciu znajduje się naga kobieta. Trzeba się natrudzić, aby ją dostrzec

Lubisz zagadki z obiektem ukrytym na zdjęciu? Spróbuj swoich sił i odkryj, gdzie na powyższej fotografii ukrywa się naga kobieta! Ten test na spostrzegawczość przechodzą tylko niektórzy. Artysta Joerg Duesterwald jest mistrzem body paintingu. Swoje prace prezentuje w serwisie Instagram. Wielokrotnie już zadawał internautom zagadki z ukrytymi na fotografiach ludźmi. Dzięki wspólnej pracy fotografa i artysty malarza powstało kolejne zdjęcie — zagadka. Tym razem w jesiennym krajobrazie ukryła się naga kobieta. Potraficie ją znaleźć?

kobieta
13.10.2021 23:48 Związek kobiety plus size z kulturystą. Ludzie nie wierzą, że on ją kocha

Kobieta o nazwisku Alicia McCravell od pięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z kulturystą Scottem. Internauci nie mogą uwierzyć w szczerość ich miłości, dlatego wylewają pod zdjęciami kobiety w mediach społecznościowych falę hejtu. Mimo tego para nie przejmuje się tym, co mówią ludzie i w stu procentach oddają się sobie. Mężczyzna Alicii od wielu lat zawodowo zajmuje się kulturystyką, co jego ukochana pokazuje na swoim Instagramie. Internauci nie wierzą, że tak wysportowany mężczyzna może zakochać się w kobiecie, niedbającej o siebie.

pieniądze
12.10.2021 16:50 Na plecach kobiety pojawił się dziwny bąbel z dziurką. Wiemy, czym okazała się rana

Mieszkanka jednego z południowych stanów USA opublikowała na TikToku zatrważająca historię, której istotnym elementem stało się ugryzienie insekta, w dalszej kolejności zaś – błędna diagnoza lekarska. Kobieta odczuła ją na własnej skórze, tak dosłownie, jak i w przenośni. Wszystko zaczęło się zaś od niewielkiej, choć bolesnej zmiany skórnej na plecach.

poszukiwany
21.09.2021 16:43 Zginęła 61-letnia kobieta. Nagle wjechała w drzewo

W Dobrzeniu Wielkim niedaleko Opola doszło do tragicznego wypadku drogowego. Zginęła w nim 61-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło dziś (21 września) około godziny 7:30 rano, na ulicy Opolskiej. Natychmiast zostały na miejsce wezwane służby.

20.09.2021 00:11 Odkryto kolejne zwłoki przy granicy z Białorusią. Przy ciele kobiety były dzieci

Gazeta Wyborcza właśnie podała przerażającą informację: na granicy polsko-białoruskiej odkryto ciało kolejnej martwej osoby. Tym razem jest to kobieta. Co więcej, białoruscy pogranicznicy podali skandaliczne okoliczności, jakie towarzyszyły temu odkryciu. Służby białoruskie podały, że na linii kontrolnej na terytorium Polski w pobliżu miejsca, w którym odnaleziono zwłoki kobiety, widniały wyraźne ślady przeciągania z Polski na Białoruś. Przy ciele znaleziono także trójkę dzieci i dwie dorosłe osoby. Mieli być zmuszeni do przekroczenia polsko-białoruskiej granicy, twierdzą, że grożono im bronią. Kilka godzin temu informowaliśmy TUTAJ o ponurych odkryciach, jakich służby dokonały po polskiej stronie granicy w tej weekend. W sobotę znaleziono martwego mężczyznę w okolicy miejscowości Giby, a dziś po 17 Straż Graniczna poinformowała o odkryciu kolejnych trzech ciał. Zwłoki odnalezionej kobiety są zatem piątymi, które powinny ciążyć na sumieniu polskich władz.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
19.09.2021 16:50 Dwa dni po śmierci chłopaka dowiedziała się, że jest w ciąży. Wiadomość ogłosiła na pogrzebie

Hannah Probert i Bradley Lukins długo starali się o dziecko. Niestety, pewnego dnia Bradley zginął w wypadku samochodowym. Kiedy Hannah dowiedziała się kilka dni później, że jest w ciąży, zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich. Hannah i Bradley byli nierozłączni i mieli wiele wspólnych planów na przyszłość. Bardzo pragnęli zostać rodzicami. Wszystkie ich marzenia przekreślił wypadek samochodowy, w którym mężczyzna zginął. Bradley jechał samochodem ze swoim kolegą — siedział na fotelu pasażera, więc kiedy samochód dachował, ciężar uderzenia okazał się dla niego śmiertelny. Zmarł w szpitalu w wyniku krwotoku wewnętrznego.

policja
17.09.2021 22:28 Niebywałe, kobieta potrąciła dziecko na pasach. Po chwili zadała jedno pytanie i odjechała

Do zadziwiającej i przerażającej sytuacji doszło dziś (17 września) w Myślenicach w województwie małopolskim. Kobieta potrąciła na przejściu dla pieszych dziecko, po czym zrobiła coś całkowicie groteskowego. Wydarzenie miało miejsce po godzinie 8 rano, na przejściu dla pieszych przez ulicę Karola Kniaziewicza w miejscowości Myślenice. To tam pewna kobieta potrąciła dziewczynkę.

witaminy
02.09.2021 21:39 Monitoring zarejestrował, co zrobiła kobieta tuż przed wyjściem z autobusu

Policja opublikowała nagranie z miejskiego autobusu, pokazujące co zrobiła jedna z pasażerek chwilę przed opuszczeniem pojazdu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w zidentyfikowaniu kobiety. Olsztyńska policja próbuje ustalić tożsamość kobiety, która chwilę przed wyjściem z autobusu przywłaszczyła sobie leżącą na siedzeniu torebkę.

zagrożenie
16.08.2021 14:15 Nie żyje kobieta, która kąpała się w Bałtyku. Zaraziła się bakterią Vibrio vulnificus

Turystka, która spędzała wakacje nad Bałtykiem, zaraziła się niebezpieczną bakterią. Jak przekazuje radiozet.pl, kobieta zmarła w jednym z niemieckich szpitali. Eksperci apelują o ostrożność podczas przebywania na plaży. Kobieta przebywała nad Bałtykiem w drugiej połowie lipca. Niebezpieczną baterią – Vibrio vulnificus, przecinkowcem z rodziny Vibrionaceae – zaraziła się prawdopodobnie w wyniku zainfekowania otwartej rany.

kobieta
09.08.2021 20:56 Ciągle miała bóle głowy i mdłości. Rozwiązanie problemu znajdowało się za ścianą

W maju 2020 roku, kiedy niemal na całym świecie obowiązywał lockdown amerykanka o imieniu Reagan przez długi czas narzekała na ból głowy i mdłości. Zdecydowaną większość czasu spędzała w swoim mieszkaniu, które bez przerwy odkażała i czyściła, jednak mimo tego zalęgły jej się robaki i odczuwała nieprzyjemny zapach. Kiedy odkryła prawdę była przerażona. Odpowiedź znajdowała się za ścianą. Ta historia wydarzyła się w Los Angeles. Reagan o wszystkim opowiedziała za pośrednictwem swojego TikToka.

mama
08.08.2021 20:45 35-letnia mama 9 pociech zachwyca zdjęciami. Wygląda jak nastolatka

35-letnia Satu Nordling Gonzalez doczekała się już 9-ciorga dzieci. Mimo codziennego zapracowania, jako matka utrzymuje piękny i młodzieńczy wygląd, nad którym zachwycają się jej Instagramowi obserwatorzy. Kobieta udowadnia, że można pogodzić dbałość o rodzinę z dbałością o samą siebie. Pochodząca ze Szwecji Satu od 13 lat niemal co roku zachodzi w ciążę, jednak w ogóle tego po niej nie widać. Kobieta prowadzi swojego bloga na Instagramie, którego główną atrakcją są jej dzieci.

06.08.2021 18:19 Widzisz na zdjęciu nagą kobietę? Tylko nieliczni potrafią ją dostrzec

Uważasz, że jesteś spostrzegawczy i masz dobry wzrok? W takim razie koniecznie spójrz na poniższe zdjęcie. Czy widzisz na fotografii nagą kobietę? Przyjrzyj się uważnie, ona naprawdę tam jest! Niemiecki fotograf i artysta Jörg Düsterwald wykonał niesamowite zdjęcie. Przy jego wykonaniu wykorzystał swój talent w body paintungu i pomoc modelki. Nie bez powodu słynny Niemiec jest podziwiany przez wielu, a w 2008 roku zdobył nagrodę mistrza Niemiec w sztuce malowania na ciele. Poniższe zdjęcie jest tego najlepszym dowodem: Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kunstatelier Jörg Düsterwald (@joerg.duesterwald_art)

informacja
23.07.2021 19:24 Koniec długich poszukiwań zaginionej 26-latki. Ciało kobiety zostało znalezione w bunkrze

26-letnia kobieta, która była poszukiwana w Niemczech, nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Jej ciało znaleziono w dawnym nazistowskim bunkrze. 26-letnia kobieta nie żyje. W Niemczech doszło do tragedii. Ciało Bianki S. znaleziono w dawnym nazistowskim bunkrze pod Oranienburgiem.

Kobieta
18.07.2021 19:07 Została zwolniona. Wszystko zaczęło się od niestosownego stroju w pracy

Pewnego dnia Vanessa Zavala tak, jak zwykle poszła do pracy. Kobieta pracowała w barze jako kelnerka. Została jednak zwolniona przez swojego szefa po tym, jak zobaczył jej nagranie na TikToku, a wszystko zaczęło się od nieodpowiedniego stroju w pracy. Vanessa straciła pracę po tym, jak opublikowała nagranie, na którym narzeka na swojego szefa, który odesłał ją do domu z powodu nieodpowiedniego stroju.