Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monitoring zarejestrował, co zrobiła kobieta tuż przed wyjściem z autobusu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.09.2021 21:39

Monitoring zarejestrował, co zrobiła kobieta tuż przed wyjściem z autobusu

witaminy
fot. materiały prasowe/ Natura Siberica

Policja opublikowała nagranie z miejskiego autobusu, pokazujące co zrobiła jedna z pasażerek chwilę przed opuszczeniem pojazdu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w zidentyfikowaniu kobiety.

Olsztyńska policja próbuje ustalić tożsamość kobiety, która chwilę przed wyjściem z autobusu przywłaszczyła sobie leżącą na siedzeniu torebkę.

Policja prosi o pomoc

Do zdarzenia miało dość na początku czerwca. Kamery jednego z miejskich autobusów w Olsztynie zarejestrowały niedopuszczalne zachowanie jednej z pasażerek. Kobieta tuż przed opuszczeniem pojazdu zabrała z siedzenia obok cudzą torebkę.

Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, że kobieta już przymierzała się do wyjścia, jednak kilka sekund przed otwarciem drzwi, przywłaszcza sobie torebkę leżącą na tylnym siedzeniu.

Widać wyraźnie, że kobieta jest zdenerwowana, ponieważ zaraz po zabraniu torebki zaczęła dotykać na oślep różnych elementów pojazdu w poszukiwaniu guzika otwierającego drzwi.

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że w torebce znajdowały się nie tylko dokumenty, ale również gotówka. Wartość torebki szacuje się na około 1600 złotych.

Osoby, które rozpoznają kobietę z nagrania, proszone są o kontakt z policją pod numerami tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub drogą mailową, pod adresem: [email protected].

Zobacz wideo:

Olsztyn. Jedna z pasażerek autobusu miała przywłaszczyć znajdującą się na siedzeniu torebkę. Tożsamość kobiety próbuje ustalić policja. pic.twitter.com/88doFY4CM6

— Jan Manicki (@JanManicki) August 31, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Córka Adam Małysza przekazała radosne wieści

Źródło: KMP Olsztyn

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik