Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Związek kobiety plus size z kulturystą. Ludzie nie wierzą, że on ją kocha
Karol Osiński
Karol Osiński 13.10.2021 23:48

Związek kobiety plus size z kulturystą. Ludzie nie wierzą, że on ją kocha

kobieta
fot. instagram.com/aliciamccarvell

Kobieta o nazwisku Alicia McCravell od pięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z kulturystą Scottem. Internauci nie mogą uwierzyć w szczerość ich miłości, dlatego wylewają pod zdjęciami kobiety w mediach społecznościowych falę hejtu. Mimo tego para nie przejmuje się tym, co mówią ludzie i w stu procentach oddają się sobie.

Mężczyzna Alicii od wielu lat zawodowo zajmuje się kulturystyką, co jego ukochana pokazuje na swoim Instagramie. Internauci nie wierzą, że tak wysportowany mężczyzna może zakochać się w kobiecie, niedbającej o siebie.

Kobieta plus size w związku z kulturystą

Wiele osób uważa, że w miłości liczy się przede wszystkim wygląd, a osoby, które fizycznie do siebie nie pasują, nie mają szans zakochać się w sobie. Alicia i Scott przysięgli miłość, wierność i uczciwość małżeńską przy ołtarzu ponad pięć lat temu, jednak ich związek trwa znacznie dłużej, bo aż 15 lat.

Alicia od bardzo długiego czasu prowadzi aktywnie konta na Instagramie oraz TikToku, gdzie zamieszcza zdjęcia i wideo ze swoim ukochanym, pod którymi można przeczytać wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci twierdzą, że ich związek jest nieszczery, gdyż Scott nie byłby w stanie zakochać się w takiej kobiecie, jak ona.

On jest nieszczęśliwy i udaje,

Biedny facet spędza cały swój czas na siłowni i trafia mu się taka żona,

To brak szacunku. Schudnij dla swojego mężczyzny – piszą internauci.

Oczywiście nie brakuje także pozytywnych komentarzy, w których można przeczytać, że ich miłość przywraca wiarę w człowieczeństwo, a także odnawiają nadzieję wielu ludziom na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości, której oni doświadczają.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
  2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
  3. Michał Wiśniewski zostanie przesłuchany przez prokuraturę

Źródło: popularne.pl

Tagi: kobieta
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik