Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcie Karola Strasburgera w samych slipkach na plaży, obejmującego żonę i Skrzynecką trafiło do sieci
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 09.07.2022 13:23

Zdjęcie Karola Strasburgera w samych slipkach na plaży, obejmującego żonę i Skrzynecką trafiło do sieci

Karol Strasburger
fot. Pawel Wodzynski/East News

Karol Strasburger pochwalił się w sieci zdjęciem z wyjazdu do Świnoujścia. Na udostępnionej fotografii towarzyszy mu żona, Marcin Łopucki, Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Szwedes. Trzeba przyznać, że prowadzący „Familiady” jest w świetniej formie!

Okres wakacyjny trwa w najlepsze. Wszyscy Polacy tłumnie kierują się nad morze lub w góry i zażywają zasłużonego wypoczynku. Również nasze rodzime gwiazdy wyjeżdżają na urlopy, którymi chętnie chwalą się w sieci.

Karol Strasburger pokazał się na plaży

– Powiem Wam, że to był jeden z ostatnich, pogodnych dni w Świnoujściu, ale za to spędzony na wypoczynku w towarzystwie, z którym choć znamy się od lat to często nie mamy chwili by dłużej pobyć. Po Morskim Turnieju tenisowym i @wakacyjne_miasto_kobiet, podczas których również świętowałem 75. urodziny niełatwo było mi wracać do obowiązków zawodowych jakie już po weekendzie na mnie czekają lawinowo — napisał Karol Strasburger na Instagramie.

Na fotografiach widzimy, że wszyscy zgromadzeni są w wyśmienitych humorach i cieszą się słoneczną pogodą. W oczy rzuca się także forma, w jakiej jest sam Karol Strasburger. Mimo poważnego wieku wydaje się być zdrowy i wyćwiczony. Możliwe, że stara się pozostać w jak najlepszej formie nie tylko dla siebie, ale również żony. Partnerka Małgorzata, z którą zapozował do zdjęcia w Świnoujściu, jest od niego młodsza o 37 lat.

– 75?? Chyba 55 – napisała jedna z internautek o wieku Strasburgera.

Sekret zdrowia Karola Strasburgera

75 rok życia Karol Strasburger przekroczył w zasadzie niedawno. Jego urodziny miały miejsce 2 lipca. Z ich okazji Katarzyna Skrzynecka udostępniła inną fotografię z wyjazdu, na której widać całą sylwetkę prezentera. Zdjęcie szybko zrobiło niemałą furorę. Karol Strasburger swoją formą ani trochę nie odstawał od młodszych kolegów. W końcu 75-latek postanowił odnieść się do zalewających go komplementów i zdradził, jaki jest sekret jego zdrowia.

– Dziękuję Wam za każde miłe słowo, jakie do mnie kierujecie. A teraz słówko do tych młodszych, co tu zaglądają – dbajcie o siebie, nie palcie, nie niszczcie zdrowia, nie wyśmiewajcie się ze starszych i nie wyzywajcie ich od „dziadków, starych pryków, skamielin z obwisła skórą, obleśnych dziadów” itp., bo to właśnie oni często są dla was lepszym przykładem od rówieśników! Nie każdy w sile wieku jest fizycznie i mentalnie starszym człowiekiem, ale na to trzeba pracować całe życie! Uprawiajcie sporty, aby w moim wieku móc się szczerze uśmiechnąć do lustra z dumą i szacunkiem do siebie — napisał na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Miliony Polaków w weekend zasiądzie przed telewizorami. TVP, Polsat i TVN prześcigają się w hitach
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”