Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła szczerze o dzieciach i sprawach rodzinnych. Skoczek wyznał, co sądzi o plotkach krążących w sieci
Julia Smoleń
Julia Smoleń 24.03.2021 17:00

Piotr Żyła szczerze o dzieciach i sprawach rodzinnych. Skoczek wyznał, co sądzi o plotkach krążących w sieci

Piotr Żyła
fot. instagram.com/piotrzyla

W nowym wywiadzie z Piotrem Żyłą mężczyzna wypowiedział się na temat spraw zawodowych, ale poruszył także prywatne kwestie. Opowiedział również o dzieciach i zakończonej relacji z byłą partnerką – Justyną Żyłą. Co powiedział sportowiec?

Mimo tego, że związek Justyny i Piotra Żyły zakończył się już dawno temu, to temat ich małżeństwa często przewija się w mediach. Piotr Żyła obecnie związany jest z Marceliną Ziętek. W jaki sposób mężczyzna opowiada o swojej rodzinie i poprzednim związku?

Piotr Żyła o dzieciach

Relacje Piotra i Justyny Żyły od dłuższego czasu były napięte. Kłótnie między byłymi małżonkami wielokrotnie w przeszłości wypływały do mediów. Jednak od jakiegoś czasu, nie było słychać o nowych potyczkach Piotra i Justyny.

Teraz sportowiec wypowiedział się na temat swojej rodziny w wywiadzie dla portalu Onet Sport.

Choć wywiad dotyczył głównie sportu, Piotr został zapytany również o kilka prywatnych spraw. W wywiadzie zadano mu pytanie o związek z Marceliną i o wpływ jej wsparcia na jego karierę i sukcesy. Żyła podkreślił, że stara się oddzielać sferę zawodową od prywatnej.

– Nie łączyłbym jednego z drugim. Po prostu skoki traktuję jak pracę, a to, co jest poza nimi, jest prywatne i tylko moje. Zacząłem oddzielać te dwie rzeczy, bo tak się łatwiej żyje – podkreśla Żyła w wywiadzie z Onet Sport.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Żyła opowiedział również o swoich dzieciach: – Oboje cieszyli się z medali, jakie zdobyłem w Oberstdorfie. Córka Karolina zaczęła jeździć na nartach. Grywa na pianinie i na flecie. Kuba zrobił sobie przerwę od skoków i nie wiem, czy jeszcze wróci. Chyba nie bardzo ciągnie go na skocznię.

Piotr Żyła o byłej małżonce

Piotr Żyła został również zapytany o medialne doniesienia na temat Justyny Żyły. Sportowiec jednak nie był skory do udzielania konkretnej wypowiedzi, odpowiadając wymijająco:

– Nie wiem, skąd ludzie biorą te rzeczy w Internecie. To, co się tam dzieje, jest czymś zupełnie innym od normalnego i realnego życia. A ja żyję realnie, a nie w Internecie. Nawet czasem nie wiem, co się dzieje w tym wirtualnym świecie, bo średnio mnie to interesuje – podkreślił Żyła.

Wygląda zatem na to, że Piotr nie interesuje się tym, co dzieje się w sieci i być może nie zdaje sobie sprawy z wielu tematów, które są tu poruszane.

Piotr i Justyna Żyła wzięli ślub w 2006 roku. Piotr miał wtedy zaledwie 19 lat. Para rozstała się 12 lat później. Mają dwójkę dzieci – Piotrka i Karolinę.

Piotrowi Żyle życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl