Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesamowite informacje w Walentynki. Chodzi o Piotra Żyłę i jego relacje z Justyną
Michał Fitz
Michał Fitz 14.02.2022 14:33

Niesamowite informacje w Walentynki. Chodzi o Piotra Żyłę i jego relacje z Justyną

Piotr Żyła
TOMASZ JAGODZINSKI/East News

Tuż przed startem Igrzysk Olimpijskich okazało się, że Piotr Żyła nie jest już z Marceliną Ziętek. Jak wobec tego wyglądają jego relacje z byłą żoną, Justyną, z którą wcześniej był poważnie skonfliktowany?

Okazuje się, że te są już znacznie lepsze, co można było przypuszczać po ostatniej aktywności Justyny w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła i jego relacja z byłą żoną

W ostatnim czasie Justyna Żyła zaczęła publikować w sieci fotografie swojego męża. Najpierw zrobiła to przy okazji jego urodzin. Wrzuciła na Instagrama kilka zdjęć z przeszłości, na których bawi się on z dziećmi i złożyła mu przy tym życzenia. Później publikowała wspomnienia z jednego z konkursów, na którym go całowała. Chciała w ten sposób dodać mu otuchy w trudnym pod względem sportowym okresie w jego życiu.

Jak się okazuje, taka aktywność influencerki nie jest przypadkiem, ponieważ w ostatnim czasie faktycznie zaczęli się lepiej dogadywać. Justyna Żyła potwierdziła to w rozmowie z Party. Przyznała, że poważnie pogadała z Piotrem o ich relacji. Obydwoje doszli do wniosku, że przede wszystkim muszą być dobrymi rodzicami, w związku z czym poświęcają czas swoim dzieciom, przy okazji spędzając go razem. O żadnym konflikcie nie może być już mowy. Tym bardziej dlatego, że, co również potwierdziła influencerka, Piotr wsparł ją finansowo po tym, jak ta musiała zapłacić grzywnę za przegraną sprawę sądową.

Nawet jeśli Justyna Żyła chciałaby spędzić Walentynki ze swoim byłym mężem, to nie będzie jej to dane. Skoczek wciąż jest z resztą reprezentacji w Pekinie i właśnie dziś będzie wraz z kolegami walczył o medal w drużynowym konkursie. Możemy być więc pewni, że Justyna będzie trzymała kciuki za ojca swoich dzieci.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”