Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła właśnie zabrała głos po wygranej Piotra. ,,Postanowiłam pogratulować mu prywatnie”, była żona zachowała klasę
Karol Osiński
Karol Osiński 28.02.2021 12:06

Justyna Żyła właśnie zabrała głos po wygranej Piotra. ,,Postanowiłam pogratulować mu prywatnie”, była żona zachowała klasę

była żona
AFP/EAST NEWS

Wczoraj, tj. 27 lutego Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnej skoczni w Oberstdorfie. W sieci aż zawrzało, a Polacy z każdego zakątka kraju wysyłali gratulacje świeżo upieczonemu mistrzowi. Zauważono także brak reakcji ze strony Justyny Żyły, byłej małżonki Piotra. Gwiazda ostatecznie wyjaśniła na InstaStories, że zrobiła to prywatnie – Postanowiłam pogratulować mu prywatnie – napisała Justyna.

O sukcesie Piotra Żyły zrobiło się głośno w całym kraju, zatem nic dziwnego, że Polacy są bardzo usatysfakcjonowani z jego sukcesu. Okazuje się, że była żona jednak złożyła mu gratulacje na podłożu prywatnym.

Justyna Żyła pogratulowała byłemu mężowi sukcesu

Justyna Żyła zdradziła za pośrednictwem InstaStories, że pogratulowała byłemu mężowi tytułu mistrza świata, jednak zrobiła to prywatnie, nie pod publikę. Zauważyła, że wielokrotnie gratulując mu publicznie odnoszonych sukcesów, zarzucano jej, iż nie może o nim zapomnieć.

Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu – nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie – rozpoczęła swój wpis Justyna Żyła.

Gwiazda zauważyła, że wiele ludzie upatrywało złośliwości z jej strony, jednak nic takiego nie miało miejsca. Każda tego typu zagrywka, jest dla niej zwykłą próbą prowokacji, o czym także postanowiła napisać:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story, jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę – zagrzmiała celebrytka.

Piotr Żyła mistrzem świata w skokach narciarskich

Sobotnie popołudnie zostanie zapamiętane przez fanów skoków narciarskich przez długie lata. Piotr Żyła, który wcale nie był stawiany w gronie faworytów do zwycięstwa nie dał szans przeciwnikom i zdobył złoty medal mistrzostw świata w Oberstdorfie.

Nasz skoczek dorobił się dzięki temu prawdziwej fortuny pieniężnej, ale także niezwykłego prestiżu. Zważywszy na to, że nasz orzeł ma już 34 lata nietrudno się domyślić, że o następny taki sukces będzie bardzo ciężko, jednak trzymamy mocno kciuki, by było ich znacznie więcej.

Była żona zaraz po tym zdarzeniu wstawiła na InstaStories zdjęcie, które wskazywało na brak reakcji z jej strony, jednak teraz postanowiła wszystko sprostować. Całkowicie inaczej zareagowali fani, a także narzeczona Piotra, Marcelina Ziętek.

Aktorka znana z serialu 19 plus wstawiła na Instagrama nagrania, w którym okazała swoją niezwykłą radość z sukcesu jej przyszłego męża. Nie można się temu dziwić, w końcu tytuł mistrza świata zdobywa się bardzo rzadko!

Zobacz zdjęcie:

Była żona

Była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła zabrała głos w sprawie jego sukcesu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com