Lifestyle.Lelum.pl > Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk-Tekieli
04.12.2023 14:08 Justyna Kowalczyk-Tekieli zalana łzami. Nie była na to gotowa kilka miesięcy po śmierci męża

Justyna Kowalczyk-Tekieli kilka miesięcy temu straciła męża, który był miłością jej życia i ojcem jedynego syna. Mimo tego, że od tragicznych wydarzeń minęło już trochę czasu, sportsmenka wciąż nie poradziła sobie z tą wielką stratą i nie była dostatecznie gotowa na kolejną dawkę tych trudnych emocji. Niestety, podczas 21 Krakowskiego Festiwalu Górskiego zalała się łzami, kiedy na ekranie ponownie zobaczyła nieżyjącego męża.

Justyna Kowalczyk
17.11.2023 13:03 Przykre, co przeżywa Justyna Kowalczyk. Przejmujące wyznanie mistrzyni. Widok zdjęcia ściska serce

Justyna Kowalczyk jeszcze rok temu o tej porze cieszyła się z dziecka i szczęśliwego małżeństwa. Niestety, jej życiową sielankę przerwała lawina w szwajcarskich Alpach, która zabrała jej męża. Mistrzyni do dziś nie może pogodzić się z tą stratą. 

Justyna Kowalczyk nie próbowała kryć emocji podczas ważnej ceremonii, fot. Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli
24.09.2023 21:19 Najpierw zrozpaczona Peretti, teraz Justyna Kowalczyk nie mogła powstrzymać łez. Widok łamie na kawałki

17 maja był tragiczną datą dla Justyny Kowalczyk i jej malutkiego synka. Tego dnia zginął Kacper Tekieli, alpinista i mąż medalistki olimpijskiej. Mężczyzna zdobył czterotysięcznik Jungfrau, a podczas drogi powrotnej do schroniska porwała go lawina.

Justyna Kowalczyk
29.07.2023 15:23 Justyna Kowalczyk złożyła mężowi obietnicę. Chodzi o ich syna. Teraz ją spełnia, trudno powstrzymać łzy

Justyna Kowalczyk ponad 2 miesiące temu pożegnała swojego ukochanego męża, Kacpra Tekielego, który zginął tragicznie w szwajcarskich Alpach w wyniku lawiny. Przyrzekła mu już po śmierci, że będzie żyć i wychowywać syna w określony sposób. Jest bardzo słowna.

Kacper Tekieli
23.07.2023 21:33 Dwa miesiące po śmierci męża Justyny Kowalczyk poszli na jego grób. To, co tam zastali wyciska łzy

Minęły już ponad 2 miesiące od tragicznego wypadku w szwajcarskich Alpach, w wyniku którego zginął Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk. Jak po tym czasie wygląda grób alpinisty? Jego widok wiele osób może wprawić w osłupienie.

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
10.07.2023 14:16 Dwa miesiące po śmierci męża Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie. Nie wszystkim się spodoba. Aż przechodzą dreszcze

Pomimo olbrzymiej straty, jaką w ostatnim czasie poniosła Justyna Kowalczyk, szybko wróciła ona do swojego normalnego życia i robi wszystko, aby wciąż żyć na sportowo. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje górskie wyprawy i wycieczki rowerowe i często dokładnie pokazuje jakie trasy i szlaki przemierza. Jedna z jej ostatnich relacji może jednak budzić w fanach pewien niepokój.

Odwiedzili grób męża Justyny Kowalczyk - Kacpra Tekielego, fot. Instagram/@justyna.kowalczyk.tekieli
28.06.2023 15:43 Odwiedzili grób męża Justyny Kowalczyk. Niewiarygodne, co tam zastali

Od śmierci męża Justyny Kowalczyk minął już ponad miesiąc. Kacper Tekieli został pochowany na Cmentarzu Oliwnym w rodzinnym Gdańsku. Teraz na miejscu pochówku sportowca pojawił się niezwykle sentymentalny przedmiot.

Justyna Kowalczyk
24.06.2023 17:58 Justyna Kowalczyk "świętuje" Dzień Wdowy. Dodała osobliwy wpis, mógł nie spodobać się internautom

Justyna Kowalczyk zaskoczyła wszystkich najnowszym postem, jaki pojawił się na jej profilu na Twitterze. Sportsmenka nie tylko odniosła się w nim do zmarłego męża, ale też wspomniała o nowym powodzie do świętowania.

Justyna Kowalczyk
16.06.2023 11:14 W sieci krążą informacje, że Justyna i jej synek "spotkali tatę". Sportsmenka nie wytrzymała, przerwała milczenie

Ostatni post Justyny Kowalczyk, na którym sportsmenka pokazała zdjęcia z górskiej wyprawy z Grecji, wywołał w mediach ogromne poruszenie. Niektóre z portali dopatrywały się w nim ukrytego znaczenia. Teraz okazuje się, że Justyna Kowalczyk nie pozostała obojętna na te plotki.Polska medalistka dodała pod postem komentarz, w którym dosadnie podsumowała nadinterpretację jej słów: “to kompletnie debilne".

Justyna Kowalczyk
09.06.2023 14:19 Justyna Kowalczyk pokazała nieznane dotąd zdjęcie z prywatnego archiwum. Patrzymy i nie możemy uwierzyć, że Kacpra już nie ma

Od śmierci Kacpra Tekieliego minęły 3 tygodnie. Jego żona, Justyna Kowalczyk, stara się wrócić do codzienności. Mimo tego sportsmenka nie potrafi sobie odmówić wspominania sielskich chwil u boku ukochanego. Właśnie podzieliła się kolejną fotografią z prywatnego archiwum.Justyna Kowalczyk opublikowała na swoich mediach społecznościowych niezwykłą fotografię. Jaki ma związek z jej zmarłym mężem?

Justyna Kowalczyk
04.06.2023 11:04 Po tragicznej śmierci męża, Justyna Kowalczyk wyruszyła w góry. Spełnia prośbę ukochanego

Justyna Kowalczyk kilkanaście dni temu straciła swojego męża w tragicznym wypadku. Ten w trakcie zejścia z jednego z alpejskich czterotysięczników został ściągnięty przez lawinę, spod której już nie udało się go wyciągnąć żywego. Teraz olimpijka spełnia jego wolę.Mogłoby się wydawać, że narciarka będzie po tej tragedii unikała gór niczym ognia, ale jest zupełnie odwrotnie. 

Justyna Kowalczyk
02.06.2023 23:28 Justyna Kowalczyk w nocy wstawiła bardzo smutny wpis. Jak ona musi cierpieć, można tylko współczuć

Justyna Kowalczyk niedawno pożegnała swojego ukochanego męża Kacpra Tekielego. Teraz biegaczka narciarska dodała niesamowicie wzruszający wpis na swój oficjalny profil na Facebooku.Nikt chyba nie ma wątpliwości, że sportsmenka cierpi po stracie swojego wieloletniego partnera. W nocy dodała fragment wiersza, który pokazuje, jak gwiazda radzi sobie z ogromną rodzinną tragedią.

Justyna Kowalczyk
01.06.2023 21:42 Wyszło na jaw, co właśnie dzieje się z Justyną Kowalczyk. Po śmierci męża zobaczyliśmy ją z synkiem

Od 2 tygodni Polska żyje tematem śmierci Kacpra Tekieliego. Justyna Kowalczyk pochowała już męża i zaczęła nowe życie bez niego. W mediach społecznościowych relacjonuje, czym się aktualnie zajmuje.Alpinista spoczął na cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, gdzie został pochowany razem ze zmarłym kilkadziesiąt lat temu dzieckiem ze swojej rodziny. Podczas pogrzebu znakomita sportsmenka wygłosiła wzruszającą przemowę.

Kacper Tekieli
31.05.2023 11:24 Przy tym utworze chowano Kacpra Tekieliego. Łzy płyną same, bliscy wybrali wyjątkową piosenkę

Pogrzeb Kacpra Tekieliego, który miał miejsce 30 maja na cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, pełen był wzruszających momentów. Mężczyznę żegnali jego najbliżsi i rodzina, przyjaciele, a także zupełnie obcy ludzie, którymi wstrząsnęła jego tragiczna śmierć.Pogrzeb miał charakter świecki. Gdy urna z prochami opuszczała kaplicę, wszyscy zgromadzeni mogli usłyszeć wyjątkowy dla Kacpra utwór. 

Justyna Kowalczyk
30.05.2023 19:15 Justyna Kowalczyk na pogrzebie zabrała głos. Ujawniła, co stało się kilka dni przed śmiercią męża. "Nigdy nie zapomnę"

Kilkanaście dni temu media obiegła informacja o śmierci Kacpra Tekieliego. Został on dziś pochowany, a na uroczystości pogrzebowej głos zabrała jego żona - Justyna Kowalczyk. Podczas wzruszającego przemówienia ujawniła poruszające fakty o zmarłym. W sprawie alpinisty szwajcarska prokuratura prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności nieszczęśliwego wypadku, w którym zginął. Jego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku

Kacper Tekieli, urna
30.05.2023 16:08 Napis na urnie Kacpra Tekieliego wyciska łzy, tak żegna go Justyna Kowalczyk i ukochane dzieci

30 maja odbył się pogrzeb Kacpra Tekieliego, wybitnego alpinisty, a prywatnie męża Justyny Kowalczyk. Sportowca żegnała najbliższa rodzina, znajomi i przyjaciele, a także całkiem obcy ludzie, których poruszyła ta straszna tragedia. Ostatnie pożegnanie Kacpra Tekieliego miało miejsce na cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Widok jego urny sprawiał, że łza same napływały do oczu. Umieszczono na niej łamiący serce napis.

Kacper Tekieli z Justyną Kowalczyk
30.05.2023 14:40 Poruszające sceny na pogrzebie Kacpra Tekielego. W ten sposób chciano oddać mu cześć

Kacper Tekieli zginał podczas górskiej wybrany w Szwajcarii, podczas której towarzyszyła mu żona i syn. Mężczyzna zginął schodząc po zdobyciu szczytu Jungfrau, gdy zabrała go lawina. Choć mężczyzna zginął 17 maja, jego ciało zostało odnalezione dopiero dzień później. Wiadomość o śmierci alpinisty i męża olimpijskiej medalistki Justyny Kowalczyk wstrząsnął Polską. 30 maja miał miejsce pogrzeb mężczyzny. 

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
27.05.2023 08:15 Justyna Kowalczyk apeluje przed pogrzebem ukochanego. Ma dwie prośby do żałobników

Polska multimedalistka w biegach narciarskich, Justyna Kowalczyk, doznała ostatnio ogromnej straty. 17 maja w szwajcarskich Alpach zginął mąż, Kacper Tekieli. Wiadomo już, kiedy odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.Justyna Kowalczyk poinformowała o planowanej dacie pogrzebu. Zaznaczyła, że ma do żałobników dwie prośby. 

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
25.05.2023 11:26 Tekieli nie zginął przez błąd, polski himalaista przeprasza Justynę Kowalczyk. Wydał oświadczenie

Minął już tydzień, odkąd nie żyje Kacper Tekieli. W tym czasie media zdążyło obiec mnóstwo teorii związanych z okolicznościami jego śmierci. Autorem jednej z nich był Krzysztof Wielicki, legendarny polski himalaista. Teraz przeprasza za swoje słowa.Krzysztof Wielicki zwrócił się do Justyny Kowalczyk z przeprosinami. Wszystkiemu winny jest jego komentarz odnośnie śmierci Tekieliego, który padł jakiś czas temu w wywiadzie z “Faktem”.

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk
24.05.2023 17:23 Znajomy Kacpra Tekielego zdradził, o czym rozmawiali. Kulisy poruszają

Nie milkną echa po informacji o śmierci Kacpra Tekielego, która obiegła media 18 maja. Mąż Justyny Kowalczyk brał udział w projekcie zdobycia wszystkich 82 alpejskich szczytów o wysokości powyżej 4 tysięcy metrów w czasie jednej wyprawy. Na trasie towarzyszyła mu żona i syn. Kacper Tekieli zginął 17 maja podczas zejścia po zdobyciu szczytu Jungfrau. Mężczyzna spadł z lawiną, zmarł na miejscu. 

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
23.05.2023 17:38 Menadżerka Justyny Kowalczyk o oświadczeniu ws. śmierci. Jej słowa wskazują na wielkie cierpienie

Justyna Kowalczyk przeżywa żałobę po niespodziewanej śmierci swojego męża. Do tragedii doszło kilka dni temu. Kacper Tekieli, który uwielbiał górski wspinaczki zmarł podczas próby zdobycia kolejnego czterotysięcznika. Głos w tej sprawie zabrała menadżerka byłej sportsmenki.Polska biegaczka narciarska znana jest nie tylko w naszym kraju, ale także w Norwegii. To z tego kraju pochodzą największe rywalki Justyny Kowalczyk, a tamtejsze media postanowiły skontaktować się z przedstawicielką Polki.

Kacper Tekieli
23.05.2023 14:20 Wyciekło, co mówił mąż Justyny Kowalczyk po narodzinach syna. Sieć rozgrzana do czerwoności

17 maja media obiegła informacja o śmierci Kacpra Tekielego. Alpinista zginął dzień wcześniej w czasie schodzenia z góry po zdobyciu szczytu Jungfrau w Szwajcarii. Podczas jego wyprawy mającej na celu zdobycie wszystkich czterotysięczników towarzyszyła mu żona i syn. Kilka dni po jego śmierci do sieci trafił jeden z jego wywiadów, którego udzielił niedługo po narodzinach chłopca. 

Kacper Tekieli
23.05.2023 12:53 Legenda himalaizmu nie chciała milczeć o przyczynie śmierci Kacpra Tekielego. Mówi o błędzie

Nagła i niespodziewana śmierć męża Justyny Kowalczyk wywołała spore poruszenie. Kacper Tekieli zginął tragicznie podczas wyprawy w Alpy Szwajcarskie. Teraz głos w sprawie przyczyn jego odejścia zabrał znany himalaista Krzysztof Wielicki.Mężczyzna otwarcie twierdzi, że był to po prostu błąd, który niestety kosztował instruktora wspinaczki górskiej życie. Wskazuje również na jeden szczegół, który jego zdaniem mógł przyczynić się do tragedii.

Kacper Tekieli
21.05.2023 10:23 Synek Kacpra Tekielego niemal od urodzenia towarzyszył mu w górach. Szczegóły wzruszają

Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach osierocając niespełna dwuletniego synka Hugona. Mały chłopiec niemal od zawsze towarzyszył swoim rodzicom w wyprawach, również tych górskich.Wstrząsające informacje o śmierci Kacpra Tekielego spadły na media jak grom z jasnego nieba. 38-latek zginął w wyniku lawiny, która zerwała się podczas zejścia mężczyzny ze zdobytego uprzednio szczytu.

Kacper Tekieli
21.05.2023 08:11 Przyczyna śmierci Kacpra Tekielego. "Szanse na przeżycie bliskie zeru", media dotarły do wstrząsających informacji

Kacper Tekieli, alpinista i mąż Justyny Kowalczyk zginął tragicznie podczas alpejskiej wspinaczki w rejonie szczytu Jungfrau. Mediom udało się ustalić szczegóły okoliczności nieoczekiwanej śmierci 38-latka.Tragedią Kacpra Tekielego od kilku dni żyje cała Polska. Mężczyzna osierocił niespełna dwuletnie dziecko i pozostawił w rozpaczy wielokrotną medalistkę olimpijską Justynę Kowalczyk.

Marit Bjoergen, Justyna Kowalczyk
20.05.2023 21:10 Marit Bjoergen dowiedziała się o śmierci Tekieliego. Natychmiast zabrała głos, zwróciła się do Kowalczyk

Wiadomość o śmierci Kacpra Tekieliego obiegła całą Polskę, ale i nie tylko. Do Justyny Kowalczyk, której był mężem, napływają wyrazy współczucia. Od fanów, gwiazd, najbliższych znajomych. Wśród tych osób znalazła się także dawna rywalka sportsmenki.Marit Bjoergen zwróciła się do Justyny Kowalczyk w poruszających słowach. Taki gest zasługuje na wyróżnienie. 

Kacper Tekieli
20.05.2023 16:58 Jak wyglądała śmierć Kacpra Tekieliego? Tego dnia znajomy alpinista oglądał zdjęcia. Poczuł coś dziwnego

Kacper Tekieli zginął 17 maja w tragicznym wypadku w Alpach. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła całym krajem. Wiele osób podzieliło się nie tylko kondolencjami, ale również wspomnieniami o alpiniście.Jedną z nich jest Andrzej Marcisz, który na łamach programu “Dzień Dobry TVN” opowiedział, jakim człowiekiem był jego dobry znajomy, Kacper Tekieli. Podzielił się również własnymi przypuszczeniami na temat okoliczności śmierci sportowca. 

Justyna Kowalczyk
20.05.2023 12:24 Sąsiedzi Justyny Kowalczyk przerwali milczenie. To, co powiedzieli o niej i jej ukochanym dosłownie ściska za serce

Justyna Kowalczyk pochodzi z niewielkiej wsi Kasina Wielka, leżącej w powiecie limanowskim w Małopolsce. Teraz mieszkańcy jej rodzinnej miejscowości zabrali głos w sprawie tragedii.Sąsiedzi biegaczki narciarskiej pragną otoczyć ją ogromnym wsparciem i dać do zrozumienia, że zawsze, a zwłaszcza w tym trudnym okresie, może liczyć na ich pomoc.

  • 1
  • 2