Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Menadżerka Justyny Kowalczyk o oświadczeniu ws. śmierci. Jej słowa wskazują na wielkie cierpienie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.05.2023 17:38

Menadżerka Justyny Kowalczyk o oświadczeniu ws. śmierci. Jej słowa wskazują na wielkie cierpienie

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
fot. Facebook/@Justyna Kowalczyk - oficjalna strona

Justyna Kowalczyk przeżywa żałobę po niespodziewanej śmierci swojego męża. Do tragedii doszło kilka dni temu. Kacper Tekieli, który uwielbiał górski wspinaczki zmarł podczas próby zdobycia kolejnego czterotysięcznika. Głos w tej sprawie zabrała menadżerka byłej sportsmenki.

Polska biegaczka narciarska znana jest nie tylko w naszym kraju, ale także w Norwegii. To z tego kraju pochodzą największe rywalki Justyny Kowalczyk, a tamtejsze media postanowiły skontaktować się z przedstawicielką Polki.

Największa rywalka Justyny Kowalczyk komentuje śmierć jej męża

Fani sportu przed kilkoma laty pasjonowali się pojedynkami biegowymi Justyny Kowalczyk z Marit Bjoergen. Norweżka skomentowała w swoich lokalnych mediach tragedię, która spotkała Polkę.

- Bardzo smutna wiadomość do odebrania. Justynie i jej rodzinie składam najszczersze kondolencje w żalu i stracie - powiedziała biegaczka jednemu z tamtejszych dzienników.

Norwescy redaktorzy postanowili także skontaktować się z menadżerką polskiej sportsmenki.

Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Menadżerka Justyny Kowalczk powiedziała o oświadczeniu w sprawie śmierci jej męża

Małgorzata Ziemba potwierdziła krążące informacje o śmierci Kacpra Tekieliego na łamach norweskiego dziennika “Dagbladet”.

- Niestety, to prawda. Nie wydamy teraz żadnego oświadczenia w sprawie śmierci - przekazała menadżerka Justyny Kowalczyk.

Słowa, które przedstawicielka Polki przekazała norweskiej prasie, jasno wskazują na duże cierpienie, z którym zmaga się teraz całe otoczenie utytułowanej biegaczki. Potwierdzają to także nieliczne posty, które Kowalczyk zamieściła w mediach społecznościowych po śmierci męża.

Mąż Justyny Kowalczyk był bardzo zżyty z rodziną

Kacper Tekieli był bardzo zżyty ze swoją żoną i synem. Po jego śmierci odświeżony został wywiad, w którym opowiedziało tym, czy narodziny syna wpłyną na jego plany zawodowe.

Mężczyzna przyznał w nim, że dalej zamierza się wspinać. Niedługo później małżeństwo do swoich górskich wypraw dołączyło syna i Hugo towarzyszył im podczas wędrówek. W Alpach, gdzie zginął Kacper Tekieli, obecni byli wszyscy członkowie rodziny.

fot. Instagram/@ justyna.kowalczyk.tekieli
fot. Instagram/@ justyna.kowalczyk.tekieli

Źródło: sport.se.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik