Lifestyle.Lelum.pl > Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
27.05.2024 11:47 Ola pokazała, jak teraz wygląda Jolanta Kwaśniewska. Zapiera dech

26 maja w Polsce zwyczajowo obchodzi się Dzień Matki. Jest to niezwykłe święto, które miliony osób spędzają ze swoimi rodzicielkami. Aleksandra Kwaśniewska nie mogła postąpić inaczej, dlatego w jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć wyjątkową relację. Pokazała, jak teraz wygląda ulubiona Pierwsza Dama Polaków. 

Agata Duda i Jolanta Kwaśniewska
13.05.2024 12:33 Tylko u nas: Projektantka ocenia styl Agaty Dudy i Jolanty Kwaśniewskiej

Ikona mody i stylu. To właśnie jej zaufała Agata Kornhauser-Duda, czyli pierwsza dama Rzeczpospolitej, jeżeli chodzi o kreacje na specjalne okazje. Od lat Dorota Goldpoint ubiera żonę Prezydenta i w związku z tym, ani razu nie miały modowej wpadki. Starannie dobrane, wymuskane do każdego centymetra kreacje powodują zachwyt wśród Polek, ale również i całego świata. Postanowiłem porozmawiać z Dorotą Goldpoint i poprosić między innymi o porównanie stylu Agaty Kornhauser-Dudy, z ikoną klasy i stylu Jolantą Kwaśniewską.

Jolanta Kwaśniewska, Daniel Olbrychski
27.04.2024 21:17 Mało kto wie, co łączy Jolantę Kwaśniewską z Danielem Olbrychskim

Do biografii Jolanty Kwaśniewskiej wywiadu udzieliło wiele osób ze świata medialno-artystycznego. Należy do nich między innymi Daniel Olbrychski, który ma za sobą doświadczenie dość osobistego kontaktu z pierwszą damą. Wszystko jest związane z zagraniczną premierą filmu “Pan Tadeusz”.

Jolanta Kwaśniewska, pieniądze
23.03.2024 15:29 Znamy kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Polacy mogą jej pozazdrościć

Emerytury gwiazd często zaskakują swoją wysokością. Choć wiele osób może pozazdrościć im zarobków w czasie kariery, zazwyczaj sprawa ma się zupełnie inaczej, jeśli chodzi o kwestię świadczeń emerytalnych. Jaką emeryturę otrzymuje była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska? 

Jolanta Kwaśniewska
25.12.2023 11:48 "Czułam się bardzo, bardzo samotna". Poruszające wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej. Nikt nie powinien mieć takich Świąt

Jolanta Kwaśniewska przez wiele lat była najważniejszą kobietą w kraju. Wydawać by się mogło, że Boże Narodzenie takiej osoby będzie też najwspanialsze. Niestety, rzeczywistość okazała się dużo bardziej brutalna, o czym niedawno sama opowiedziała.

Stylizacje Aleksandry i Jolanty Kwaśniewskich ocenione przez stylistę, fot. KAPiF
06.12.2023 22:12 Zdjęcia już poszły w świat. Niebywałe, że Jolanta Kwaśniewska tak wyszła do ludzi. I te włosy!

Jolanta Kwaśniewska po dziś dzień pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich pierwszych dam. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego od zawsze mogła się pochwalić wyjątkowym wyczuciem stylu i doskonałymi stylizacjami. Niedawno przeszła jednak samą siebie.  

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala
11.11.2023 20:18 Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Wypadek na zawsze odmienił jej małżeństwo

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najsłynniejszych Pierwszych Dam, a jej związek z Aleksandrem Kwaśniewskim stanowi dla wielu prawdziwy wzór do naśladowania. Teraz gwiazda otworzyła się na temat swojego małżeństwa i opowiedziała o wypadku, który wywrócił jej życie rodzinne do góry nogami.

Jolanta Kwaśniewska
05.11.2023 15:06 Na salę wparowała Jolanta Kwaśniewska. Jak ona się ubrała?! Ludzie przecierali oczy, to może być hit jesieni

Jolanta Kwaśniewska przez lata uchodziła za ikonę mody w Polsce. Stylizacje byłej Pierwszej Damy zawsze były eleganckie, wyważone i olśniewające. Zawsze idealnie udawało jej się znaleźć balans między tym, co modne, a adekwatne do danej okazji. Jolanta Kwaśniewska do dziś, gdziekolwiek publicznie się pokaże, zachwyca strojem. Podczas ostatniego panelu z cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie" nieodmiennie zadała szyku.

Jolanta Kwaśniewska
13.10.2023 07:19 Zaraz wybory, a Jolanta Kwaśniewska TAK ubrana paradowała na imprezie. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Jolanta Kwaśniewska przez lata uchodziła za ikonę kobiecego stylu i pomimo nieubłaganie upływającego czasu udowadnia, że dalej śmiało na ten tytuł zasługuje. Tym razem pokazała to, fantastycznie prezentując się na Akademii Deni Cler.

Jolanta Kwaśniewska
13.09.2023 19:49 Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Jolanta Kwaśniewska doczekała się tylko jednego dziecka. W niedawnym wywiadzie wprost przyznała, że ta doprowadziła ją do płaczu. Mało tego, palce we wszystkim maczał także jej zięć, Kuba Badach. Dlaczego była pierwsza dama zalała się łzami?

Agata Duda, Jolanta Kwaśniewska
13.09.2023 10:43 Agata Duda nie chce słuchać Jolanty Kwaśniewskiej?! Była pierwsza dama przerwała milczenie o ich relacji

Jolanta Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu w programie Magdy Mołek. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego dla wielu uchodziła za wzór Pierwszej Damy, dlatego prowadząca postanowiła zapytać, czy ma ona jakieś rady dla Agaty Dudy, której mąż niedługo zakończy kadencję. Jolanta Kwaśniewska udzieliła na nie zaskakującej odpowiedzi!

Jolanta Kwaśniewska skrytykowana za spódniczkę
30.08.2023 15:30 Jolanta Kwaśniewska skrytykowana za zbyt KRÓTKĄ spódniczkę. Zdradziła, co musiała zrobić lata temu...

Jolanta Kwaśniewska przez wielu uważana jest jedną z najlepiej ubranych i najbardziej eleganckich Polek. Była Pierwsza Dama wielokrotnie zachwycała nas swoimi gustownymi stylizacjami. Tym bardziej zaskakujący wydaje się fakt, że została skrytykowana za długość swojej spódniczki.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
14.06.2023 13:17 Prawda o małżeństwie Kwaśniewskich właśnie wyszła na jaw, tego nie spodziewał się nikt. Ukrywali to nawet przed najbliższymi

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par prezydenckich. Wzięli ślub przed 44 laty i przez cały ten czas opinia publiczna była przekonana, że mają za sobą jedynie ceremonię cywilną. Okazuje się jednak, że prawda jest zgoła inna. Były prezydent i jego żona mają za sobą także ślub kościelny, ale nie był on typową ceremonią. 

Jolanta Kwaśniewska
03.06.2023 16:12 Wielka radość w domu Jolanty Kwaśniewskiej. Komentarze napływają z całej Polski, dzisiaj w ich rodzinie święto

Jolanta Kwaśniewska to niezwykła persona, którą na stałe wpisała się w polską historię. Pełniła funkcję Pierwszej Damy u boku Aleksandra Kwaśniewskiego w latach 1995–2005, ale dla Polaków była kimś znacznie więcej. Wyszła naprzeciw obywatelom, odpowiadając na ich potrzeby. Jej działalność dobroczynna trwa do dziś, choć już dawno odeszła od polityki.Sylwetkę żony byłego prezydenta kojarzą wszyscy, zarówno starsze jak i młodsze pokolenia. Dla Polaków wciąż jest autorytetem, wzorem do naśladowania, a także ikoną stylu! Dzisiaj w domu Jolanty Kwaśniewskiej wielkie święto.

Jolanta Kwaśniewska
18.04.2023 11:31 Zaatakowały Jolantę Kwaśniewską pod kościołem. Ksiądz wszystko widział. Nigdy nie zapomni jej słów

Jolanta Kwaśniewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich pierwszych dam. Żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego przez lata wspierała go w karierze, a także jako przedstawiciela polskich władz. Jej nienaganne zachowanie, stroje i aktywność zapadła w pamięć wielu Polaków. Niedawno na rynku ukazała się książka „Pierwsza wśród dam – Jolanta Kwaśniewska”, skupiająca się na tytułowej postaci. Zawiera ona dwadzieścia wywiadów ze znanymi osobami takimi jak Elżbieta Jaworowicz, Daniel Olbrychski czy Irena Santor. 

Jolanta Kwaśniewska
07.01.2023 20:12 Jolanta Kwaśniewska nagle zaczęła mówić o „synu”. Obok siedziała jej córka

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się ostatnio na szczerą rozmowę ze swoją córką Aleksandrą. Wszystko było transmitowane na żywo na Instagramie. W pewnym momencie wspomniała o swoim synu. Cała Polska doskonale zna rodzinę Kwaśniewskich i wie, że Aleksander i Jolanta doczekali się tylko jednej pociechy – córki Aleksandry. Teraz nagle podczas jednej z rozmów Pierwsza Dama wyznała, że ma też syna. O kogo konkretnie chodziło?

Jolanta Kwaśniewska
06.01.2023 14:17 Jolanta Kwaśniewska zdradziła, co działo się w Pałacu Prezydenckim. Narzekała na pewne aspekty

Jolanta Kwaśniewska w rozmowie live z córką szczerze opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie, gdy była Pierwszą Damą. Aż trudno sobie wyobrazić, co wówczas działo się za drzwiami Pałacu Prezydenckiego. Dziś nie do pomyślenia. Rozmowy Aleksandry Kwaśniewskiej z ojcem, byłym prezydentem Polski stały się jedną z najpopularniejszych serii live na Instagramie. Polityk i jego córka już od kilku miesięcy na bieżąco komentują sytuację i społeczne aspekty w kraju. Internauci chcieli jednak więcej. Zasypywali dziennikarkę pytaniami o jej matkę, byłą Pierwszą Damę.

Kwaśniewska
02.01.2023 08:59 Tak Jolanta Kwaśniewska z córką ubrały się na Sylwestra. Wyglądały wytwornie

Jolanta Kwaśniewska od zawsze była znana ze swojego wyczucia stylu. Z biegiem lat absolutnie go nie utraciła, co potwierdza ostatnie zdjęcie, które w mediach społecznościowych opublikowała jej córka. Co miały na sobie? Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem z tegorocznego Sylwestra. Tego wieczora panie nie świętowały same. Razem z nimi był również Aleksander Kwaśniewski.

Jolanta Kwaśniewska
29.12.2022 09:49 Jolanta Kwaśniewska w niecodziennej odsłonie. Tak ubrała się w butiku

Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich zdjęciami, które pojawiły się na instagramowym profilu znanego polskiego projektanta. Pierwsza Dama pozuje w nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego znana jest ze swojego niesamowitego wyczucia stylu i eleganckich stylizacji, jakimi zachwyca podczas publicznych wystąpień. Teraz gwiazda poszła o krok dalej i spróbowała swoich sił w pracy modelki.

Jolanta Kwaśniewska
26.12.2022 22:46 Są 43 lata po ślubie. Jolanta Kwaśniewska z mężem właśnie szczerze opowiedzieli o swoim małżeństwie

Jolanta Kwaśniewska już od 43 lat jest żoną byłego prezydenta Polski. Oboje przekroczyli już sześćdziesiątkę i w życiu odebrali wiele ważnych lekcji na temat miłości i związku. Najważniejszymi z nich właśnie postanowili się podzielić. Już po pierwszym spotkaniu Aleksander Kwaśniewski zapowiedział swoim znajomym, że ta kobieta zostanie jego żoną. Poznali się w trakcie studiów, byli sobą zauroczeni, aż wreszcie przyjaźń zrodziła miłość, która trwa aż do teraz. Przeżyli razem zmiany ustrojowe i prezydenturę a w tym roku, 21 listopada obchodzili 43. rocznicę ślubu. – To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy – mówił były prezydent w rozmowie z „Super Expressem”.

Jacek Kurski
09.12.2022 19:55 Jacek Kurski może liczyć na 8-krotnie wyższą emeryturę niż Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska, poza okresem, w którym pełniła funkcję Pierwszej Damy, zawsze była aktywna zawodowo. Jej emerytura jest więc satysfakcjonująca, jednak to mały procent tego, na jaką kwotę może liczyć Jacek Kurski. Porównanie szacunkowych emerytur Kwaśniewskiej i Kurskiego, o jakie pokusił się jeden z portali, robi ogromne wrażenie. Dlaczego różnica w wysokości jest tak znaczna?

Jolanta Kwaśniewska
11.11.2022 18:22 Jolanta Kwaśniewska namawiana do startu w wyborach prezydenckich. Jest komunikat jej córki, skomentowała sprawę

Jolanta Kwaśniewska wciąż zasypywana jest komentarzami fanów, w których zachęcają ją, aby wzięła udział w następnych wyborach prezydenckich. Teraz głos w sprawie całego przedsięwzięcia zabrała córka Pierwszej Damy – Aleksandra Kwaśniewska. Żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego do dziś uznawana jest za jedną z najlepszych Pierwszych Dam w historii naszego kraju. Gwiazda jest nieustannie chwalona za jej zaangażowanie w sprawy społeczne, genialne wyczucie stylu oraz wrodzoną grację i elegancję. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu w przestrzeni publicznej pojawiają się głosy, że to właśnie ona byłaby świetną kandydatką do roli prezydenta naszego państwa i powinna spróbować swoich sił w zbliżających się wyborach. Co na to jej córka?

Jolanta Kwaśniewska
28.10.2022 11:01 „Kroplówki dostawałam”. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o najcięższych chwilach w swoim życiu

Można zaryzykować stwierdzenie, że do dziś Jolanta Kwaśniewska jest najcieplej wspominaną pierwszą damą w naszym kraju. Zawsze była uosobieniem ciepła, empatii i szyku. Jak się okazuje, jej nienaganna postawa nie raz doprowadziła do konsekwencji zdrowotnych. Żona polityka opowiedziała o wszystkim w rozmowie z Michałem Olszańskim w ramach audycji „W cztery oczy”. Momentami jej organizm po prostu nie wytrzymywał.

Jolanta Kwaśniewska
01.10.2022 21:44 Ludzie w hotelu zobaczyli, jak ubrała się Jolanta Kwaśniewska i przecierali oczy

30 września miała miejsce uroczysta gala Woman Power, na której pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie zabrało byłej pierwszej damy. Jolanta Kwaśniewska zwróciła uwagę oryginalną stylizacją, zdobioną modnymi w tym sezonie piórami. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku na kobiecej gali. Żona byłego prezydenta od lat zachwyca swoim stylem i klasą. Nie inaczej było i tym razem. W sieci mnożą się głosy zachwyconych internautów.

Jolanta Kwaśniewska
09.09.2022 23:37 Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Elżbietą II. Dostała od niej niezwykły prezent

Od wczoraj cały świat pogrążony jest w żałobie po niespodziewanej śmierci królowej Elżbiety II. Brytyjska monarchini odeszła w wieku 96 lat. Teraz tę wybitną postać wspominają gwiazdy i politycy. Swoje spotkanie z władczynią wspomniała również Jolanta Kwaśniewska. Żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego miała zaszczyt osobiście spotkać królową Elżbietę II. Brytyjska królowa odwiedziła Polskę w 1996 roku podczas jednej ze swoich podróży zagranicznych. Jolanta Kwaśniewska pełniła wówczas rolę pierwszej damy. Podczas wizyty w naszej ojczyźnie monarchini spotkała się z parą prezydencką podczas wystawnej kolacji. Teraz pierwsza dama wspomniała jeden szczegół, który szczególnie zapadł jej w pamięć.

Jolanta Kwaśniewska
03.06.2022 11:58 Dziś Jolanta Kwaśniewska ma urodziny. Kim byli rodzice byłej pierwszej damy?

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat pełniła funkcję pierwszej damy, jednak nie wszyscy wiedzą, kim właściwie byli jej rodzice. Żona byłego prezydenta urodziła się w Gdańsku, a jej rodzina ma niezwykłą historię. Choć od zakończenia prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego minęło już 17 lat, zarówno on, jak i jego żona, Jolanta aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i dla wielu rodzin są prawdziwym wzorem. Byłą parę prezydencką lata temu połączyło silne uczucie, a jego owocem była Aleksandra, która dziś jest jedną z uwielbianych postaci w mediach. Jolanta Kwaśniewska starała się, mimo obowiązków, stworzyć dom pełen miłości, jednak sama za młodych lat doświadczyła nietypowego traktowania ze strony bliskich. Rodzice pierwszej damy mieli za sobą niełatwą przeszłość.

Jolanta Kwaśniewska
27.05.2022 20:57 Córka opublikowała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości. Niewielu jest w stanie ją rozpoznać

Jolanta Kwaśniewska do dziś jest najbardziej lubianą pierwszą damą. Często bierze udział w wydarzeniach publicznych lub komentuje ważne sprawy. Mimo ogromnej rozpoznawalności niełatwo rozpoznać ją na zdjęciu, jakie opublikowała jej córka. Relacje między Jolantą a Aleksandrą Kwaśniewską są bardzo ciepłe i bliskie. Nic dziwnego, że w Dzień Matki dziennikarka zapragnęła pochwalić się swoją rodzicielką. Pozwoliła też sobie na uroczy żart.

Kwaśniewscy
14.05.2022 15:50 Wielkie święto u Kwaśniewskich, cała Polska śle gratulacje. Jolanta i Aleksander mogą pękać z dumy

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają nie lada powód do dumy. Z całej Polski spływają gratulacje i ciepłe słowa. Była para prezydencka już wkrótce będzie miała okazję do świętowania, a w mediach zagościło wyjątkowe, archiwalne zdjęcie. Choć już od dawna nie są pierwszą parą Rzeczypospolitej, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy nadal nie zrezygnowali z aktywności społecznej, a ponadto mogą stanowić prawdziwy wzór dla wielu małżeństw. Były prezydent nieraz przyznawał, że uwielbia obdarowywać żonę kwiatami i komplementami, zaś ona zawsze wiernie stała u boku męża, nie bacząc na wszelkie trudności. A trzeba przyznać, że problemów było całkiem sporo. Nie jest tajemnicą, że kariera polityczna potrafi mocno odbić się na relacjach rodzinnych. W ubiegłorocznym wywiadzie Jolanta stwierdziła, że właściwie sama wychowywała córkę, podczas gdy jej mąż „jadał śniadania z Moniką Olejnik w Radiu Zet”.