Lifestyle.Lelum.pl > Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek
28.03.2024 17:09 Nowa dziewczyna Rozenka jest od niego młodsza o 20 lat! Planują ślub?

Jacek Rozenek niedawno podzielił się ze światem szczęśliwą nowiną. Aktor znalazł miłość u boku młodszej o 20 lat Marii, która chętnie występuje wraz z ukochanym na imprezach branżowych. Fani zastanawiają się, czy gwiazdor planuje już kolejny krok i myśli o poproszeniu partnerki o rękę?

Jacek Rozenek z partnerką
12.01.2024 08:29 Ile lat ma nowa partnerka Jacka Rozenka? Prawda w końcu wyszła na jaw, przygotuj się na istny szok

Życie uczuciowe Jacka Rozenka nie było łatwe. Mężczyzna ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, w każdym z nich doczekał się potomków. Przez kilka ostatnich lat niewiele było słychać o jego związkach, a nowe relacje z początku trzymał z dala od błysków fleszy. Nie inaczej było w przypadku obecnej partnerki aktora. Z Marią pierwszy raz pokazał się publicznie podczas spotkania autorskiego w Koluszkach. Niedawno ujrzeliśmy ich razem na premierze filmu “Pszczelarz”, a dziś wiemy też, ile kobieta ma lat.

Jacek Rozenek
08.01.2024 09:06 Jacek Rozenek chce do więzienia? Podjął nieoczekiwaną decyzję

Gruchnęły wieści dotyczące Jacka Rozenka. Przed aktorem niełatwe zadanie, ponieważ już wkrótce znajdzie się on w więzieniu, i to z własnej woli. Właśnie wyszło na jaw, w jaki sposób dokładnie przebiegnie jego pobyt w zakładzie karnym. Takich informacji jego fani z pewnością się nie spodziewali…

Jacek Rozenek
20.02.2023 22:05 Smutne wieści o Jacku Rozenku. Wygrał z chorobą, ale spotkała go kolejna przykrość

Uwielbiany polski aktor jakiś czas temu stanął na krawędzi. Sprawność mógł odzyskać tylko za sprawą wsparcia najbliższych i długiej, mozolnej rehabilitacji. Niestety, walka o zdrowie słono go kosztowała — ledwo wyrwał się ze szponów śmierci, a już musiał zmierzyć się z kolejnym problemem. Jacek Rozenek przyznaje, że jego sytuacja jest dość ciężka. Lekarze nie dawali mu większych szans. Mimo to, w 2019 roku Jacek Rozenek nie tylko uszedł z życiem po dwóch udarach, ale także był później w stanie powrócić do pracy zawodowej. Niestety, nie był to koniec problemów.

Jacek Rozenek
14.01.2023 18:17 Jacek Rozenek ujawnił, jak wyglądały początki relacji z Małgorzatą. Nie pozostawił wątpliwości, co myśli o jej karierze

Kiedy Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek brali ślub, oboje mieli już na koncie jedno nieudane małżeństwo. Ich własne zakończyło się po dekadzie. Jak teraz aktor myśli o swojej byłej żonie? Jacek i Małgorzata pobrali się w 2003 roku. Doczekali się dwójki synów: Stanisława i Tadeusza. 17 kwietnia 2013 ich relacja dobiegła końca. Rozstali się w zgodzie. Jak po latach wspominają swój związek?

Jacek Rozenek
08.11.2022 16:03 Dzieliło ich 25 lat różnicy. Gdy Roksana Gąska rozstała się z Jackiem Rozenkiem upokorzyła go, teraz przeszła przemianę

Wszyscy pamiętają o jego małżeństwie z Małgorzatą, ale mało kto dziś może kojarzyć, że Jacek Rozenek miał jeszcze inny, ciekawy epizod miłosny. W 2018 roku był związany z Roksaną Gąską, która od czasu rozstania z nim przestała pojawiać się w blasku fleszy. Młoda kobieta nie rezygnuje jednak z kariery i próbuje rozkręcać ją w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się za ich pośrednictwem metamorfozą, którą przeszła.

Jacek Rozenek
24.07.2022 15:39 Jacek Rozenek w „Pytaniu na śniadanie”. Opowiedział o koszmarze, który przeżył

Jacek Rozenek był bardzo popularnym aktorem, który regularnie pojawiał się na ekranach telewizorów i kin. Do czasu. Pewnego dnia nagle doznał udaru, który wywrócił jego życie o 180 stopni. W ostatnim wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” opowiedział historię swojej walki o powrót do normalności. Przy okazji do studia została zaproszona ekspertka, która brała udział w leczeniu aktora. Nie mogła nachwalić się tego, jak dzielnie artysta walczył o swoje zdrowie i pełną sprawność. Stwierdziła, że powinien być przykładem dla innych osób po udarze.

Jacek Rozenek
12.04.2022 15:57 Jacek Rozenek jest po dwóch udarach, bardzo się zmienił. Aktor właśnie pojawił się na planie „Barw szczęścia”

W 2019 roku Jacek Rozenek przeżył bardzo ciężki udar mózgu. Jak się wówczas okazało, niewiele brakło, a lekarzom nie udałoby się go uratować. Jego powrót do całkowitej normalności i tym bardziej do uprawiania zawodu wydawał się wtedy niemożliwy. Okazuje się jednak, że aktor wykazał się nadludzkim wręcz samozaparciem, bo znów pojawił się na planie serialu „Barwy Szczęścia”.

Jacek Rozenek
10.04.2022 17:26 Jacek Rozenek miał udar mózgu, teraz wraca do zdrowia. Wkrótce zobaczymy go na ekranie

W 2019 roku Jacek Rozenek przeżył poważny udar mózgu. Jego stan był zły, przez co aktor na długi czas musiał zniknąć z życia publicznego, by zadbać o swoje zdrowie i wrócić do formy. Nie było pewności, czy jeszcze wróci do zawodu i show-biznesu. Najnowsze zdjęcia wskazują jednak na to, że już mu się to udało. Aktor został bowiem uwieczniony na fotografii z planu jednego z czołowych, polskich seriali.

Jacek Rozenek
09.03.2021 19:56 Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Podzielił się dobrą wiadomością

Jacek Rozenek napędził wielu fanom porządnego stracha. Wszystko przez udar mózgu, który przeszedł w maju 2019 roku. Tymczasem aktor podzielił się bardzo dobrą informacją. Powoli wraca do zdrowia i sprawności fizycznej oraz psychicznej. W Dzień Dobry TVN jego syn Adrian oraz przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska zdradzili kilka faktów, jak wyglądało jego życie podczas choroby. Słynny aktor, Jacek Rozenek odzyskuje siły po potwornej chorobie, jaka go dotknęła. W pewnym momencie lekarze byli przygotowani na najgorsze i chcieli informować rodzinę, że nic się nie zrobi. Na szczęście ten czas minął i aktor wkrótce całkowicie stanie na nogi.

Jacek Rozenek
25.02.2021 08:39 Jacek Rozenek zmienił się nie do poznania. Wszystko to przez chorobę

Jacek Rozenek w maju 2019 roku przeszedł udar. Od tego czasu w jego życiu wiele się zmieniło. Aktor nie wygląda już tak, jak kiedyś i wiele czasu poświęca na rehabilitację. Jak się zmienił?Jak sam twierdzi, nigdy nie przypuszczał, że podobny los może go spotkać. Teraz zawzięcie ostrzega przed udarem i opowiada swoją historię.

Małgorzata
06.07.2020 10:53 Jacek Rozenek nagle został zapytany o Małgorzatę. Cała Polska poznała prawdę

Jacek Rozenek nie może mówić o udanym dla siebie okresie. W przeciwieństwie do swojej byłej żony, która, odkąd na świat przyszedł mały Henryk, swoim szczęściem dzieli się w social mediach. Były małżonek odpowiedział na pytanie, dotyczące Małgorzaty Rozenek.Jacek Rozenek – były mąż Małgorzaty Rozenek, nie miał ostatnio w życiu tyle szczęścia, co jego ex-małżonka. Zmagał się z chorobą, a następnie rehabilitacją oraz problemami finansowymi, które były następstwem panującej pandemii koronawirusa. Teraz został zapytany o byłą żonę. Cała Polska dowiedziała się jakie relacje panują pomiędzy rozwiedzioną parą. Jaka jest prawda?

Małgorzata Rozenek
04.07.2020 15:41 Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz

Były mąż Małgorzaty Rozenek ma kłopoty Trzeba przyznać, że gwiazda wykazała się naprawdę szczodrym sercem i szacunkiem wobec byłego męża. Nie ma jednak co się dziwić – pare łączą dzieci oraz kilka lat udanego małżeństwa!Jak donosi Jastrząb Post, wówczas z pomocą przyszła była żona aktora – Małgorzata Rozenek. Ta mocno wspierała byłego męża, podczas jego ostatniej wizyty w szpitalu, regularnie go odwiedzając, pomagając w organizacji rehabilitacji i rozmawiając z lekarzami. To jednak nie wszystko. Tysiące emerytów nie odzyska pieniędzy. Właśnie zapadła druzgocąca decyzja Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani Mieszkaniec warmińsko-mazurskiego trafił szóstkę w Lotto. Kwota odbiera mowę Nieprawdopodobne wieści o Michele Morrone z ”365 dni”. Nie ma wyjścia, musiał podjąć przełomową decyzję Wspaniała wiadomość o Zenku Martyniuku. W domu gwiazdora disco-polo nie brakuje szczęścia Niebywałe sceny na pogrzebie Karpiel-Bułecki. Zdjęcie pojawiło się w sieci Głównym źródłem utrzymania Jacka Rozenka jest praca na planie serialu Barwy Szczęścia oraz szkolenia z autoprezentacji dla firm. Jednak panująca w Polsce pandemia nieco zachwiała jego zarobki i płynność finansową. Należy także dodać, że aktor ma za sobą aż dwa udary mózgu. W związku z tym niezbędna okazała się być rehabilitacja – ta jednak również nie mogła przebiec bezproblemowo, ze względu na koronawirusa. Ponadto, jak podaje jastrzabpost.pl, gwiazda odciążyła byłego męża finansowo. Ten do tej pory regularnie wspierał pieniężnie Rozenek w wychowaniu ich wspólnych dzieci. Teraz jednak aktorka zaproponowała, by ten płacił tyle alimentów, ile jest w stanie. Ministerstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć Jacek Rozenek jest wdzięczny byłej żonie Były mąż Małgorzaty Rozenek – Jacek Rozenek, znalazł się w ciężkiej sytuacji. Perfekcyjna Pani domu nie pozostała jednak obojętna wobec tego faktu. Postanowiła zrobić dla niego coś wspaniałego. Trzeba przyznać, że gwiazda okazało się być naprawdę szczodra, a jej zachowanie jest godne podziwu. Jak się okazuje, nie tylko najbliższa rodzina może liczyć na jej pomoc – były mąż również. ZOBACZ ZDJĘCIA:Małgorzata Rozenek może się ostatnio pochwalić naprawdę dobrą passą. Najpierw na świat przyszło jej trzecie dziecko – Henryk. Następnie okazało się, że gwiazda poprowadzi kolejną edycję programu Projekt Lady. Tyle szczęścia jednak ostatnio nie miał były mąż gwiazdy – Jacek Rozenek.źródło: jastrzabpost.plZOBACZ TEŻ: foto Instagram @rozenekjacek Jacek Rozenek ma ostatnio problemy. fot. instagram.com/m_rozenek Gwiazda nie pozostała obojętna wobec jego problemów. foto Instagram @m_rozenek Nie tylko jej rodzina może na nią liczyć.

Jacek Rozenek
25.06.2020 20:56 Jacek Rozenek po latach wyznał bolesną prawdę o byłej żonie. Został zmuszony do ślubu?

Jacek Rozenek, który od lat gości na polskich ekranach i jest obiektem westchnień wielu kobiet, niestety nie ma szczęścia w miłości. Dwukrotny rozwodnik po latach milczenia zdobył się na szczerość i wyznał prawdę o byłej żonie. Takich informacji nikt się nie spodziewał — zwłaszcza w programie na żywo, jakim jest Pytanie na śniadanie. Co na to Małgorzata Rozenek? Nie obyło się bez komentarza o gwieździe.Jacek Rozenek ma za sobą bardzo ciężki rok. Doświadczenia takie jak poważna choroba, hospitalizacja, rehabilitacja, rozstanie i śmierć pierwszej żony nie rozpieszczały aktora, jednak takiego wyznania nikt się po nim nie spodziewał.

Jacek Rozenek
07.04.2020 17:40 Syn Jacka Rozenka do końca walczył o życie mamy. Słowa 28-latka dziś wywołują łzy

Syn Jacka Rozenka z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Litwiniak to 28-letni Adrian Rozenek, który wykazał się ogromną wolą walki o zdrowie obojga rodziców. W swoim młodym życiu musiał znieść już wiele przykrych momentów, m.in nowotwór matki oraz udar ojca.Syn Jacka Rozenka i jego pierwszej żony, Katarzyny Litwiniak, nie poddawał się i wytrwale walczył, aby jego matka wyzdrowiała. Kobieta niestety zmarła. Wielka miłość młodego mężczyzny do matki jest bardzo wzruszająca.

Jacek Rozenek
11.01.2020 20:04 Udar Jacka Rozenka zainspirował twórców „Barw Szczęścia”? Aktora czeka duże wyzwanie

Udar Jacka Rozenka sprawił, że jego życie zawodowe przyhamowało. To naturalna konsekwencja rehabilitacji, jaką przechodzi gwiazdor. Okazuje się, że życie potrafi napisać scenariusz do… serialu, w którym występuje aktor. Gdy Jacek Rozenek w maju minionego roku doznał udaru mózgu, nikt nie spodziewał się, że aktor tak szybko wróci do zdrowia. Może w końcu wrócić do realizowania się na polu zawodowym. Okazuje się, że jego historia posłużyła za inspirację dla scenarzystów serialu Barwy Szczęścia, w którym występuje aktor.

OJCIEC
05.08.2019 17:45 Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”

Barwy Szczęścia: serialowy Artur, czyli Jacek Rozenek (50 l.), w maju tego roku przeszedł rozległy udar. Mężczyzna spędził w szpitalu naprawdę dużo czasu. Poddawany intensywnej rehabilitacji, wciąż stara się wrócić do zdrowia. W zeszłą niedzielę aktor pojawił się w programie Pytanie na śniadanie, by opowiedzieć o tym trudnym dla niego okresie. Lekarze właściwie nie dawali mu szans. W wyniku udaru mężczyzna stracił głos i nie mógł się poruszać. W pierwszym wywiadzie, którego udzielił od czasu tego przykrego zdarzenia, aktor serialu Barwy Szczęścia wspomniał, jak bardzo zły był jego stan…

Jacek Rozenek
23.08.2018 13:26 Rozenek oświadczył się 26 lat młodszej Roxi Gąsce

Jacek Rozenek oświadczył się 23-letniej Roksanie Gąsce. Parę łączy gorące uczucie. Wygląda na to, że ich związek to coś poważnego. Do zaręczyn doszło we Florencji. Rozenek ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku z Perfekcyjną Panią Domu, czyli Małgorzatą Rozenek-Majdan. Ma kontakt z synami i jest dla nich dobrym ojcem. Teraz jego życie zaczyna się jednak na nowo. Roxy Gąska ma zaledwie 23 lata.