Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Udar Jacka Rozenka zainspirował twórców „Barw Szczęścia”? Aktora czeka duże wyzwanie
Michał Włoch
Michał Włoch 11.01.2020 20:04

Udar Jacka Rozenka zainspirował twórców „Barw Szczęścia”? Aktora czeka duże wyzwanie

Jacek Rozenek
East News

Udar Jacka Rozenka sprawił, że jego życie zawodowe przyhamowało. To naturalna konsekwencja rehabilitacji, jaką przechodzi gwiazdor. Okazuje się, że życie potrafi napisać scenariusz do… serialu, w którym występuje aktor.

Gdy Jacek Rozenek w maju minionego roku doznał udaru mózgu, nikt nie spodziewał się, że aktor tak szybko wróci do zdrowia. Może w końcu wrócić do realizowania się na polu zawodowym. Okazuje się, że jego historia posłużyła za inspirację dla scenarzystów serialu Barwy Szczęścia, w którym występuje aktor.

Udar w Barwach Szczęścia

Aktor powoli wraca do normalnego życia. Dołączył z powrotem do obsady serialu Barwy Szczęścia, w którym występuje od roku 2012, wcielając się w postać Artura Chowańskiego. Okazuje się, że choroba aktora zainspirowała scenarzystów serialu.

– Właśnie jestem w trakcie nagrywania scen, kiedy mój bohater dostaje udaru, czyli odgrywam właśnie to samo, co przeżyłem na własnej skórze – zdradził aktor gazecie Fakt.

Aktor wciąż pozostaje odrobinę tajemniczy w kwestii tego, jak będzie rozwijać się historia jego bohatera. Zwraca jednak uwagę na fakt, że już niedługo sami widzowie będą mogli zobaczyć, jak udar wpłynął na aktora.

– Niestety, nie mogę nic więcej zdradzić, bo obowiązuje mnie tajemnica. Ale już niedługo będzie można zobaczyć te sceny w serialu, prawdopodobnie w marcu – powiedział.

Pomoc kolegów z planu

W wywiadzie udzielonym Faktowi aktor zdradził, jak udar wpłynął na jego codzienność, oraz jak pracuje mu się po powrocie na plan. Gwiazdor może liczyć na wsparcie swoich kolegów z pracy.

– Powrót na plan był dla mnie bardzo naturalny, jakbym nigdy z niego nie wychodził. Mam wspaniałych kolegów w Barwach szczęścia, na których mogę liczyć i natychmiast mi pomagają, gdy mam jakąś trudność. Bardzo dobrze się czuję, wciąż chodzę na rehabilitację, ale wracam do zdrowia – wyjawił gazecie aktor.

Po tak ciężkich doświadczeniach wiele osób mogłoby sobie nie dać rady. Jacek Rozenek podchodzi do swoich obowiązków zawodowych sposób wysoce profesjonalny. Aktor nie pozwala, by przebyty udar, który powtórnie odtwarza w serialu, zajmował jego myśli.

Jestem aktorem, więc potrafię wejść w rolę, a po zakończonej scenie wyrzucić to z głowy – powiedział Faktowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

udar

Jacek Rozenek nie czuje się źle – to tylko charakteryzacja.

udar

Aktor jest bardzo szczęśliwy z powrotu do pracy, po tym jak przeżył udar.

udar

Aktor wciąż przechodzi rehabilitację i wygląda coraz lepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Źródło: Fakt