Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Rozenek jest po dwóch udarach, bardzo się zmienił. Aktor właśnie pojawił się na planie „Barw szczęścia”
Michał Fitz
Michał Fitz 12.04.2022 15:57

Jacek Rozenek jest po dwóch udarach, bardzo się zmienił. Aktor właśnie pojawił się na planie „Barw szczęścia”

Jacek Rozenek
TRICOLORS/East News

W 2019 roku Jacek Rozenek przeżył bardzo ciężki udar mózgu. Jak się wówczas okazało, niewiele brakło, a lekarzom nie udałoby się go uratować. Jego powrót do całkowitej normalności i tym bardziej do uprawiania zawodu wydawał się wtedy niemożliwy.

Okazuje się jednak, że aktor wykazał się nadludzkim wręcz samozaparciem, bo znów pojawił się na planie serialu „Barwy Szczęścia”.

Jacek Rozenek na planie „Barw Szczęścia”

Do tej pory nie pojawiła się oficjalna informacja na temat powrotu Rozenka do obsady serialu, ale jego obecność na planie zdradziła koleżanka po fachu Jacka. Monika Dryl wrzuciła bowiem na swojego Instagrama fotografię, na której widać ją właśnie z powracającym do zdrowia aktorem. Prawdopodobnie trzyma w ręku scenariusz, dlatego możemy sądzić, że nie wpadł na plan tylko w celu odwiedzin.

Jak prezentuje się Jacek Rozenek? Widać, że choroba odcisnęła na nim pewne piętno. Jest nieco bardziej pulchny niż dotychczas, ale poza tym nic więcej się w jego wyglądzie nie zmieniło. Co najważniejsze, w jego oczach widać radość. Sam aktor mógł nawet nie przypuszczać, że aż tak szybko wróci na plan. Zresztą, jego szczęście udziela się także stęsknionym współpracownikom, chociażby wspomnianej wyżej Monice Dryl.

„Barwy Szczęścia” to w końcu niezwykle istotny dla Rozenka serial. Swoją przygodę z tą produkcją rozpoczął bowiem dekadę temu. Już w 2012 roku pojawiał się w roli Artura Chowańskiego. Niewykluczone więc, że jego wątek zostanie przywrócony.

Z jakich jeszcze ról może być kojarzony Jacek Rozenek? Przez kilkanaście lat wcielał się w postać Rafała Kozienia w serialu „Klan”. Nieco krótszy epizod zaliczył z kolei jako Marek Szafrański w produkcji „Samo Życie”. Grał także w „Na dobre i na złe” oraz „Złotopolskich”.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Monika Dryl (@monika_dryl)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: fakt.pl