Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 05.08.2019 17:45

Jacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”

OJCIEC
instagram.com/ @rozenekjacek

Barwy Szczęścia: serialowy Artur, czyli Jacek Rozenek (50 l.), w maju tego roku przeszedł rozległy udar. Mężczyzna spędził w szpitalu naprawdę dużo czasu. Poddawany intensywnej rehabilitacji, wciąż stara się wrócić do zdrowia. W zeszłą niedzielę aktor pojawił się w programie Pytanie na śniadanie, by opowiedzieć o tym trudnym dla niego okresie.

Lekarze właściwie nie dawali mu szans. W wyniku udaru mężczyzna stracił głos i nie mógł się poruszać. W pierwszym wywiadzie, którego udzielił od czasu tego przykrego zdarzenia, aktor serialu Barwy Szczęścia wspomniał, jak bardzo zły był jego stan…

Jacek Rozenek opowiedział o udarze

Jacek Rozenek, zasiadający na kanapie w studio, został zapytany o to, czy pamięta, co działo się tego feralnego dnia. Mężczyzna przyznał, że pamięta doskonale, gdyż świadomość cały czas była.

Aktor nie tylko stracił mowę, ale również został sparaliżowany. Przemieszczał się wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Aktor znany m.in. z serialu Barwy Szczęścia wyznał, że znalazł się w krytycznym momencie swojego życia. Specjaliści, którzy się nim zajmowali, nie dawali mu większych szans na powrót do zdrowia i odzyskanie sprawności:

– W skali od 1 do 10 było minus 1. Lekarze właściwie nie dawali mi szans, byłem w stanie terminalnym — wyznał w programie.

Barwy Szczęścia: Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Mężczyzna przyznaje, że czuje się całkiem dobrze, choć przed nim jeszcze sporo pracy. Rozenek ćwiczy po sześć godzin dziennie:

– Są momenty, że się coś nie udaje i wtedy człowiek zamyka oczy ze złości. Jest jedna taka rzecz, która bardzo irytuje takie osoby jak ja. Ci, którzy się nami opiekują, mają taką tendencję, żeby zdrabniać — dodał — A jest pełna świadomość wszystkiego, tylko niemożność powiedzenia tego. Ale to wszystko mija.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barwy Szczęścia

Jacek Rozenek pojawił się w zeszłą niedzielę w studio programu Pytanie na śniadanie.

Barwy Szczęścia

Aktor opowiedział o swojej chorobie, dodając, że początkowo lekarze nie dawali mu najmniejszych szans. Jego stan był naprawdę ciężki…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci były dla Ani Przybylskiej najważniejsze. Ich ostatnie pożegnanie było bolesne
  2. Małgorzata Rozenek pochwaliła się Rolexem za 74 tysiące złotych! Internauci skrytykowali gwiazdę
  3. Aktor „Ojca Mateusza” ujawnił, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis na Instagramie
  4. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
  5. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?

Źródło: telemagazyn.pl