Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat
Karina Sulich
Karina Sulich 05.01.2020 14:20

Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat

taniec z gwiazdami
Fot. YouTube.com/ Wakacyjne Miasto Kobiet

Były mąż Iwony Pavlović dał się przypomnieć internautom po tym, jak znana tancerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z przeszłości. Nie obeszło się bez refleksji. Kim jest mężczyzna i czym się zajmuje? Odpowiedź jest prostsza, niż się wszystkim wydaje.

Nowy Rok to idealny czas na podsumowania. Tak też było w przypadku Iwony Pavlović. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, która szerszej publiczności dała się poznać jako najbardziej surowa jurorka Tańca z Gwiazdami, opublikowała na swoim profilu zdjęcie z byłym partnerem. Wpis opatrzyła noworocznymi życzeniami i przemyśleniami, odnosząc się do wspomnień z przeszłości.

Były mąż na Instagramie Iwony Pavlović

Iwona Pavlović od czasu do czasu lubi powrócić wspomnieniami do dawnych lat, i jak widać, ma do nich duży dystans! Ostatnio, czarna mamba – jak sama o sobie mówi, podzieliła się z fanami swoim sylwestrowym przebraniem. Teraz, z okazji Nowego Roku, postanowiła złożyć obserwatorom najlepsze życzenia.

W tym celu, na swoim Instagramie, zamieściła zdjęcie z tanecznej przeszłości. Czujnym fanom gwiazdy nie umknie jednak żaden szczegół! Pod opublikowanym postem, poza wyrazami zachwytu i życzeniami, niemalże od razu pojawiły się pytania o partnera artystki. Okazało się, ze na zmieszczonym zdjęciu gwiazda tańczy ze swoim pierwszym życiowym partnerem — Arkadiuszem Pavlović.

Kim jest były mąż Iwony Palvlović?

Były mąż Iwony Pavlović jest znanym polskim tancerzem oraz współzałożycielem olsztyńskiej szkoły Mistrzów Tańca. Arkadiusz i Iwona Pavlović poznali się ponad 30 lat temu na jednym ze zgrupowań tanecznych. Dawnych małżonków połączyła wspólna pasja.

Para tworzyła małżeństwo przez 19 lat, a ich rozstanie wstrząsnęło tanecznym światkiem. Gwiazda udzieliła na ten temat wielu wywiadów i publicznych wypowiedzi. Dziś Iwona Pavlović jest szczęśliwą żoną biznesmena Wojciecha Oświęcimskiego, z którym we wrześniu będzie obchodzić 11. rocznicę ślubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż

Iwona Pavlović opublikowała dawną fotografię, na której widnieje były mąż.

były mąż

Gwiazda ma dobre stosunki z byłym mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
  4. Staruszka przez całe życie skrywała sekret. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła prawdę
  5. Uwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
  6. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

źródło: plotek.pl