Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.09.2019 19:58

Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”

instagram.com@iwonapavlovic

Taniec z gwiazdami wciąż budzi wiele emocji wśród gwiazd oraz internautów. Po pierwszym odcinku głośno było o zarzutach byłego tancerza show – Żory Korolyova, który w mocnych słowach skrytykował opinie jurorów, a także taniec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlovic i aktorka odpowiedziały na jego zarzuty.

Po pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami Żora Korolyov nie szczędził ostrych słów pod adresem Barbary Kurdej-Szatan, Sandry Kubickiej, a także towarzyszących im na parkiecie partnerów. Były uczestnik show zarzucił, że Basia, która zdobyła aż 29 punktów zatańczyła nie do rytmu i jest faworyzowana przez jury. Teraz same zainteresowane zdecydowały się odpowiedzieć na jego krytykę.

Iwona Pavlovic i Żora Korolyov

W programie Taniec z gwiazdami aż kipi od emocji i konfliktów. Żora Korolyov skrytykował niemalże co drugą tańczącą parę, a także jurorów, zarzucając im, że są pobłażliwi wobec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlovic zdecydowała się odpowiedzieć na słowa krytyki Żory. Nie przebierała w słowach.

taniec z gwiazdami

– Każdy może wydawać swoją opinię. Żora jest tancerzem i ma prawo do swojej oceny. Ja oceniam jako sędzia, ale tak, jak każdy, ma prawo się wypowiedzieć. Żora nie jest sędzią i daleko mu do oceny sędziowskiej. Niech robi uprawnienia i sędzią zawodowym zostaje. Na razie to jest opinia jak opinia – mówiła Pavlovic na łamach Party.

Jurorka była zaskoczona, że Żora oceniał profesjonalnego tancerza, a nie gwiazdę, która mu towarzyszy.

Chociaż troszkę jestem zadziwiona, bo zdaję sobie sprawę, że my jako sędziowie zawodowi nie oceniamy nigdy tancerza, a on sobie na to pozwolił – wyznała sroga jurorka w rozmowie z Party.

Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę

Były tancerz programu najbardziej skrytykował debiutancki taniec Barbary Kurdej-Szatan. Według Żory, ta zatańczyła nie do rytmu, a co więcej, skrytykował ją również za słabą choreografię, której nie układała aktorka, tylko jej partner. Na końcu zaznaczył, że jury ją faworyzuje i zawyża noty. Barbara Kurdej-Szatan również odniosła się do mocnych ataków ze strony Korolyova.

Trenuję ostro, bez taryfy ulgowej. Sugerowanie, że dostaję fory od jury, jest zwyczajnie przykre i nie fair – skwitowała Kurdej-Szatan.

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze?

Taniec z gwiazdami

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Mama „sprzedała” 15-letnią Demi Moore obcemu mężczyźnie za 500 dolarów. „To był gwałt”
  3. Katarzyna Warnke wyznaje: „Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie jest fryzjer”
  4. Pies znalazł zakopanego w ziemi noworodka. Nikt inny go nie zauważył
  5. Burza po „Mam Talent”. Na scenę wyszła praktycznie goła 20-latka, widzowie oburzeni niestosownymi komentarzami jurorów
  6. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program „Nasz nowy dom”
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego