Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iwonie Pavlović puściły nerwy. Zdradziła, dlaczego tak surowo oceniła Krzysztofa Rutkowskiego, mocne słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2022 21:37

Iwonie Pavlović puściły nerwy. Zdradziła, dlaczego tak surowo oceniła Krzysztofa Rutkowskiego, mocne słowa

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami”

Nie milkną głosy wokół pierwszego odcinka wyczekiwanej 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” oraz niespodziewanego odpadnięcia aktora Łukasza Płoszajskiego. Dużo zamieszania wywołała również pierwsza w historii show jedynka od jurorki Iwony Pavlović. Głos w sprawie zabrał sam Krzysztof Rutkowski.

Poniedziałkowe wydanie programu „Taniec z Gwiazdami” na długo pozostanie w pamięci fanów. Do dziś nie brak słów oburzenia na wieść o odpadnięciu jednego z bardziej lubianych uczestników — aktora Łukasza Płoszajskiego. Internauci komentują również występ Krzysztof Rutkowskiego, który według nich zaprezentował się w nie najlepszym stylu.

Słowa telewidzów zdają się znajdować potwierdzenie w opinii ekspertów. Najpierw detektyw typowany był w notowaniach bukmacherów jako pierwszy kandydat do opuszczenia show, a później otrzymał najniższe oceny od jurorów. Michał Malitowski przyznał celebrycie dwa punkty, a Iwona Pavlović pokazała pierwszą w historii produkcji jedynkę.

Teraz głos w sprawie niskiej noty zabrał sam zainteresowany. Krzysztof Rutkowski zdradził swoje przewidywania na temat powodów, którymi kierowała się ekspertka przy ocenie jego występu.

Krzysztof Rutkowski komentuje niską ocenę od Iwony Pavlović

Uczestnik programu „Taniec z Gwiazdami” w rozmowie z portalem „Pudelek” zdradził, że wie, dlaczego jurorka przyznała mu zaledwie jeden punkt. Co ciekawe, detektyw uważa, że nie ma to nic wspólnego z jego występem, ale dotyczy sprawy, którą aktualnie się zajmuje i w którą zaangażowana jest Iwona Pavlović.

Według celebryty na niską ocenę tancerki wpłynęła sprawa Wojtka z Zanzibaru, nad którą pracuje obecnie detektyw. Krzysztof Rutkowski twierdzi, że podczas rozmowy z pewną dziennikarką dowiedział się, że w obsadzie programu „Taniec z Gwiazdami” znajdują się osoby powiązane z hotelarzem.

Myślę, że sytuacja być może wpłynęła na tę bardzo surową ocenę i taką trochę złośliwość i jad, który wypłynął niestety z języka naszej Czarnej Mamby — powiedział Krzysztof Rutkowski w rozmowie z „Pudelkiem”.

Iwona Pavlović odwołuje się do słów Krzysztofa Rutkowskiego na temat jej niskiej noty

Głos w sprawie zabrała następnie jurorka tanecznego formatu, która wydawała się być mocno zdenerwowana oskarżeniami detektywa. Gwiazda zdradziła, że podczas oceny występu uczestnika kierowała się tylko i wyłącznie tym, co mogła zobaczyć na parkiecie. Na dowód swoich słów posłużyła się również przykładem innego jurora — Michała Malitowskiego, który nagrodził Krzysztofa Rutkowskiego zaledwie dwoma punktami.

-Kompletnie nie rozumiem sensu informacji, którą otrzymałam i zadanego pytania. Jaki związek ma mój pobyt na Zanzibarze z niską oceną tańca? Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo……..? Bo nie potrafi tańczyć, i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę…. Michał Malitowski również dał niską ocenę 2, a nie był na Zanzibarze…. Więc nie ma tu żadnej logiki. Jednym zdaniem można to ująć w słowa… Krzysztof Rutkowski nie zachwycił…. nikogonapisała Iwona Pavlović w odpowiedzi na pytanie dziennikarza tabloidu „Pudelek”.

To jednak nie koniec całej sprawy. Tancerka postanowiła zobaczyć również wywiad detektywa i nie ukrywa swojego zdenerwowania wypowiedzią uczestnika tanecznego show. Według niej Krzysztof Rutkowski nie tylko podważył jej autorytet i wieloletnie doświadczenie w ocenie tańca, ale też zarzuca jej brak profesjonalizmu w pracy.

-Obejrzałam wywiady i nie ukrywam, że bardzo mnie najpierw ubawiły, a potem zirytowały. Dlaczego? Dlatego, że Krzysztof Rutkowski próbuje nieudolnie podważać moje kompetencje sędziowskie oraz zasady etyki sędziowania, które mam cały czas w sobie. Nie cieszyło mnie to, że dałam mu jedynkę, ale w dalszym ciągu uważam, że tylko na tyle zasłużył.Mam takie prywatne przesłanie dla Krzysztofa: „Prawdziwa cnota krytyki się nie boi”. Krzysztofie, mniej szumu wokół siebie, więcej pracy i może ten niewątpliwie bardzo głęboko ukryty talent taneczny wypłynie — powiedziała Iwona Pavlović podczas wywiadu z portalem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z Gwiazdami”. Wzruszające zakończenie programu. Publiczność wstała, nie brakowało łez
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury