Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski szykuje wielką niespodziankę. Pavlović zaniemówi po występie detektywa w „Tańcu z Gwiazdami”?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.09.2022 18:38

Krzysztof Rutkowski szykuje wielką niespodziankę. Pavlović zaniemówi po występie detektywa w „Tańcu z Gwiazdami”?

Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
fot. youtube.com/Maja Rutkowski

Pierwszy występ detektywa w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” okazał się klapą. Teraz Krzysztof Rutkowski trenuje do kolejnego popisu. Wiele wskazuje na to, że będzie miał niespodziankę dla widzów, a także Iwony Pavlović. 

Widzowie oczekują na kolejny „Taniec z gwiazdami”, jednak poprzedni odcinek nadal omawiany jest w mediach. Już od tygodnia Krzysztof Rutkowski nie schodzi z nagłówków. Nie tylko za sprawą niezbyt udanego popisu umiejętności tanecznych, ale także w związku z kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat Iwony Pavlović, z którą, lekko mówiąc, ma na pieńku.

Wygląda jednak na to, że kolejny występ detektywa może być niemałym zaskoczeniem, zarówno dla widzów, jak i samej Czarnej Mamby.

„Taniec z gwiazdami” wciąż wzbudza kontrowersje. Krzysztof Rutkowski w ogniu komentarzy

Nie da się ukryć, że pierwszy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” kręcił się wokół pary numer 4. Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska na pierwszy ogień zmierzyli się z salsą i, zdaniem jurorów oraz rzeszy widzów, walkę tę przegrali z kretesem.

Iwona Pavlović zarzekała się, że po raz pierwszy historii dała najniższą notę, a w rozmowie z „Faktem”, mimo superlatyw, jakimi obsypała nietuzinkową osobowość detektywa, stwierdziła stanowczo:

Po prostu tańczyłeś bardzo źle!

Także przykre insynuacje oraz zawoalowane groźby, które w ciągu ostatnich dni padały pod adresem szanowanej jurorki nie przekonały fanów. Nic dziwnego, że pod jednym z pierwszych nagrań z treningu do kolejnego tańca znów popłynęły soczyste słowa krytyki.

Teraz znów mogliśmy zobaczyć Krzysztofa Rutkowskiego na sali, wraz z Madeńską. Tancerka ostro wzięła się za podopiecznego. Widać pierwsze efekty.

„Taniec z gwiazdami”: Krzysztof Rutkowski poważnie wziął się za trening

W następnym odcinku Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska zmierzą się z finezyjnym i subtelnym walcem. Być może w tym arystokratycznym tańcu detektyw odnajdzie się znacznie lepiej. Na kanale Mai Rutkowski pojawiło się nagranie z treningu.

Instruktorka już przekazała partnerowi kroki. Uczyła go też chodzenia — elementu, który zresztą stał się najczęstszym obiektem żartów. Uczestnik stał się widocznie elastyczniejszy i bardziej sprężysty. Wygląda na to, że potrzebował nieco czasu, aby zgrać się z partnerką.

Wiele wskazuje na to, że po raz kolejny „Taniec z gwiazdami” może nam pokazać historię „od zera do bohatera”. Wcześniej szansę dano m.in. Mariuszowi Pudzianowskiemu, który nauczył się wykorzystywać swoją pozornie zbyt ciężką sylwetkę i zdecydowanie zdobył sympatię widzów. A przecież o to właśnie, finalnie, chodzi.

Jego postęp zaskoczy Iwonę Pavlović?

Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski
Taniec z gwiazdami Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sprowokowana Iwona Pavlović ostro odpowiada Rutkowskiemu. „Taki z Ciebie bardziej inspektor Cluseau, niż Holmes”
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat