Lifestyle.Lelum.pl > Gwiazdy Polsatu

Gwiazdy Polsatu

Marieta Żukowska
09.05.2024 15:15 Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy

Marieta Żukowska, która wielu widzów kojarzy obecnie z Telewizją Polską, jest gwiazdą najnowszej produkcji Polsatu. Aktorka pojawiła się na śniadaniu prasowym serialu “Zdrada”, które odbyło się dzień przed jego planowaną premierą na Polsat Box Go. Oczarowała wszystkich stylizacją, jednak całą uwagę przyciągnęły jej stopy. Postawiła na szalony kolor. 

Filip Chajzer w "Nasz nowy dom"
10.04.2024 11:28 Chajzer wystąpił w "Nasz nowy dom". Poruszyła go historia Kuby

W 12. odcinku ekipa Polsatu odwiedzi pana Roberta i jego syna, Kubę. Elżbieta Romanowska tym razem będzie miała jednak dodatkową pomoc, której z chęcią udzielił uczestnikom Filip Chajzer. Dziennikarz zajmie się problemami hejtu i wykluczenia.

Nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami"
04.04.2024 07:50 Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?

Widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania swoich faworytów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wieści. Emisja kolejnego odcinka jest zagrożona? Poznaliśmy już decyzję stacji w tej kwestii.

taniec z gwiazdami
21.01.2020 18:24 Kim jest Sylwia Lipka? 24-latka może nieźle namieszać w ”Tańcu z gwiazdami”

Taniec z gwiazdami: z każdą edycją emocje rosną coraz bardziej. Na wiosnę rusza kolejny sezon kultowego programu telewizji Polsat. Widzowie chcą poznać nazwiska gwiazd telewizyjnego show. Media podają, że nową uczestniczką będzie Sylwia Lipka. Kim jest dziewczyna? Nowa uczestniczka w Tańcu z gwiazdami może nieźle namieszać. Producenci programu zapraszają gwiazdy telewizji, muzyki i Internetu. Sylwia Lipka wniesie na pewno wiele energii i dostarczy dużo emocji w nadchodzącej edycji.

karolina szostak
28.02.2019 16:31 Karolina Szostak bez makijażu. Gwiazda „Polsatu” wygląda pięknie w wersji saute

Karolina Szostak bez makijażu wygląda wspaniale! Dziennikarka sportowa od zawsze emanuje elegancją i profesjonalizmem. Praca w telewizji wymaga od niej odpowiednio przemyślanych stylizacji i precyzyjnie pomalowanej twarzy. Jednak gdy gasną światła reflektorów, ceniona prezenterka może sobie pozwolić na odrobinę luzu. Gwiazda Polsatu wygląda pięknie w wersji sauté, a jej zdjęcia na portalu społecznościowym są najlepszym dowodem na taki stan rzeczy! Popularna dziennikarka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą na co dzień podkreśla makijażem. Wiele firm, produkujące kosmetyki chętnie z nią współpracują, a magazyny upubliczniają jej wizerunek na okładkach. Do tej pory jej piękną twarz gościła w takich poczytnych czasopismach jak: Viva!, Gala, Shape czy Flesz. Karolina Szostak bez makijażu wygląda zachwycająco!