Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.05.2024 15:15

Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy

Marieta Żukowska
Fot. KAPiF

Marieta Żukowska, która wielu widzów kojarzy obecnie z Telewizją Polską, jest gwiazdą najnowszej produkcji Polsatu. Aktorka pojawiła się na śniadaniu prasowym serialu “Zdrada”, które odbyło się dzień przed jego planowaną premierą na Polsat Box Go. Oczarowała wszystkich stylizacją, jednak całą uwagę przyciągnęły jej stopy. Postawiła na szalony kolor. 

Marietę Żukowską zobaczymy w nowej produkcji Polsatu

W czwartek 9 maja zorganizowano śniadanie prasowe najnowszej produkcji Polsatu. W serialu “Zdrada”, którego premiera już niebawem, zobaczymy m.in. Marietę Żukowską czy Pawła Małaszyńskiego. Aktorkę obecnie widzowie kojarzą głównie z rolą w serialu TVP “Barwy szczęścia”, gdzie występuje już od kilku lat. 

Jest to thriller psychologiczny opowiadający historię fotografki Julii, która poznaje na wernisażu swoich prac prawnika Pawła. Choć oboje mają rodziny nie mogą oprzeć się pożądaniu i zaczynają płomienny romans. Zdrada jest motywem przewodnim serialu, a bohaterowie będą się z nią mierzyć na wielu płaszczyznach -  nie tylko tej prywatnej, ale także biznesowej i zawodowej - czytamy w opisie serialu.

Marieta Żukowska dawno nie pokazywała się publicznie. Teraz zrobiła wyjątek i oczarowała swoim lookiem. 

Michał Danilczuk wprost o swojej orientacji. Pożegnał swoją wieloletnią miłość Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem

Marieta Żukowska zachwyciła stylizacją na evencie

Na śniadanie prasowe najnowszej produkcji ze swoim udziałem Marieta Żukowska postawiła na szary garnitur z krótkimi spodenkami. Zestawiła go z białą koszulą i butami z odkrytymi palcami. Aktorka od kilku miesięcy była niewidziana na ściankach, ale kiedy już się pojawiła, zadała szyku. 

Oprócz Żukowskiej na wydarzeniu pojawili się także Anna Karczmarczyk, Piotr Polk, Mikołaj Krawczyk, Przemysław Bluszcz czy Paweł Małaszyński.

Obsada serialu
Obsada serialu "Zdrada" Fot. KAPiF

Żukowska skradła show na ściance, my patrzymy na jej stopy

Marieta Żukowska postanowiła do szarego garnituru założyć szpilki z odkrytymi palcami. To jej pedicure przyciąga naszą uwagę. Trudno powiedzieć, co Żukowska miała na celu, pokazując tak pomalowane palce u stóp. Cały zabieg jej się jednak udał - wiele osób zastanawia się o co chodzi. Czy jest to pozostałość po patriotycznej majówce? Być może. 

Marieta Żukowska
Marieta Żukowska Fot. KAPiF
Stopy Mariety Żukowskiej
Stopy Mariety Żukowskiej fot. KAPiF

Na evencie pojawiła się także Karolina Matej - wnuczka Grażyna Szapołowskiej. Karolina również zdecydowała się na czerwone paznokcie u stóp. Najmodniejszy kolor na lato? Widać, że gwiazdy już go sobie upodobały. 

Karolina Matej
fot. KAPiF