Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest Sylwia Lipka? 24-latka może nieźle namieszać w ”Tańcu z gwiazdami”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 21.01.2020 18:24

Kim jest Sylwia Lipka? 24-latka może nieźle namieszać w ”Tańcu z gwiazdami”

taniec z gwiazdami
instagram.com.sylwialipka_music

Taniec z gwiazdami: z każdą edycją emocje rosną coraz bardziej. Na wiosnę rusza kolejny sezon kultowego programu telewizji Polsat. Widzowie chcą poznać nazwiska gwiazd telewizyjnego show. Media podają, że nową uczestniczką będzie Sylwia Lipka. Kim jest dziewczyna?

Nowa uczestniczka w Tańcu z gwiazdami może nieźle namieszać. Producenci programu zapraszają gwiazdy telewizji, muzyki i Internetu. Sylwia Lipka wniesie na pewno wiele energii i dostarczy dużo emocji w nadchodzącej edycji.

Taniec z gwiazdami ogłasza nowych uczestników programu

Taniec z gwiazdami od wielu sezonów wzbudza dużo emocji w widzach, ale także w mediach, które prześcigają się w ogłaszaniu nowych uczestników. Od początku programowi towarzyszy wiele plotek, kto i z kim zatańczy w kolejnych edycjach.

My wiemy, że kolejną uczestniczką będzie młoda piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka. Dziewczyna zna się na muzyce, czuje rytm, dlatego może być ogromną konkurencją dla reszty uczestników.

– Sylwia bardzo ucieszyła się na tę propozycję, bo uwielbia tańczyć. Od lat prężnie działa muzycznie, więc umiejętności nabyte w programie będzie mogła wykorzystać podczas swoich przyszłych występów. Nie może się doczekać startu treningów, ale jest zestresowana, bo wciąż nie wie, z kim będzie tańczyć – osoba z produkcji show zdradza portalowi eska.pl

Wcześniej ekipa Tańca z gwiazdami potwierdziła udział Anny Karwan i Marcina Bosaka. Program dalej poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Kim jest Sylwia Lipka?

Sylwia Lipka jest 24-letnią youtuberką, jej profil na Instagramie śledzi prawie 900 tysięcy osób, ale największą popularność zdobyła, publikując swoje piosenki na własnym kanale. Nowa gwiazda programu skradła serca swoim wokalem, jej piosenki mają kilka milionów wyświetleń.

Najpopularniejsze utwory Sylwii to: Zapomnieć Chcę (prawie 7 milionów), Zobacz (prawie 5 milionów) czy Kalkulacje (2,3 miliony). Sylwia otwarcie mówi, że lubi tańczyć, oraz że bardzo cieszy z udziału w programie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami

Wiosną rusza 11 edycja Tańca z gwiazdami.

taniez z gwiazdami

Gwiazda YouTube nie może się doczekać treningów.

taniec z gwiazdami

Dziewczyna kocha muzykę i taniec.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Edyta Górniak ma nowy romans? Została przyłapana w klubie, ze znanym mężczyzną
  3. Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera
  4. Lekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródła: eska.pl, fakt.pl