Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Szostak bez makijażu. Gwiazda „Polsatu” wygląda pięknie w wersji saute
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 28.02.2019 16:31

Karolina Szostak bez makijażu. Gwiazda „Polsatu” wygląda pięknie w wersji saute

karolina szostak
instagram.com @karolinaszostak

Karolina Szostak bez makijażu wygląda wspaniale! Dziennikarka sportowa od zawsze emanuje elegancją i profesjonalizmem. Praca w telewizji wymaga od niej odpowiednio przemyślanych stylizacji i precyzyjnie pomalowanej twarzy. Jednak gdy gasną światła reflektorów, ceniona prezenterka może sobie pozwolić na odrobinę luzu. Gwiazda Polsatu wygląda pięknie w wersji sauté, a jej zdjęcia na portalu społecznościowym są najlepszym dowodem na taki stan rzeczy!

Popularna dziennikarka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą na co dzień podkreśla makijażem. Wiele firm, produkujące kosmetyki chętnie z nią współpracują, a magazyny upubliczniają jej wizerunek na okładkach. Do tej pory jej piękną twarz gościła w takich poczytnych czasopismach jak: Viva!, Gala, Shape czy Flesz. Karolina Szostak bez makijażu wygląda zachwycająco!

Karolina Szostak bez makijażu olśniewa

Praca w Polsacie wymaga nie tylko talentu, pasji i doświadczenia. Wizytówką stacji są prezenterki i dziennikarki, które profesjonalnie potrafią poprowadzić dyskusję, opowiedzieć o pogodzie czy oznajmić widzom najważniejsze informacje. Dodatkowo inspirują swoimi stylizacjami i wizażem kolejne kobiety.

Jedną z gwiazd stacji jest niewątpliwie Karolina Szostak, która swoim szykiem, czarem i pięknym makijażem podbiła sportowy świat. Bez makijażu wygląda równie imponująco! Proporcjonalne rysy twarzy sprawiły, że stała się rozpoznawalna również dla marek kosmetycznych, które chętnie podejmują z nią współpracę. Jeżeli chcesz nabrać pewności siebie, koniecznie zobacz zdjęcia, które publikuje w Internecie bez makijażu!

Karolina Szostak chętnie pokazuje się na Instagramie

Karolina Szostak bez makijażu pojawia się na naszych ekranach raczej rzadko, ale na Instagramie gwiazda nie ma problemu z pokazywaniem się bez pomalowanych oczu czy ust. Zupełnie się nie dziwimy- jej uroda jest niezwykła. Wystarczy spojrzeć na te ujęcia, które pokazują ja przed upiększaniem się pędzlami.

Taki kadr zestawiony z innym, na którym jest już w pełni pomalowana praktycznie niczym się nie różni! Dziennikarka ma piękne, duże oczy, prosty nos i świetnie wymodelowane brwi. Dodatkowo może pochwalić się świetną cerą. Niejedna modelka może jej z pewnością pozazdrościć urody!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Karolina Szostak bez makijażu

Choć pasją cenionej prezenterki jest sport, z taką urodą zrobiłabym furorę również na wybiegu.

Karolina Szostak bez makijażu

Ceniona prezenterka przeszła w ostatnich latach niesamowitą metamorfozę! Wygląda świetnie!

Karolina Szostak bez makijażu

Jej uroda jest imponująca! Wiele firm kosmetycznych dostrzegło w niezwykłych rysach twarzy dziennikarki potencjał do wykorzystania przy promocji produktów.

Karolina Szostak bez makijaż

Karolina Szostak bez makijażu prezentuje się świetnie! Na jej Instagramie znajdziecie wiele inspiracji i ujęć bez umalowanej twarzy.

Karolina Szostak bez makijażu

Karolina Szostak bez makijażu często prezentuje się na łamach portali społecznościowych. W takim wydaniu jest jej do bardzo do twarzy 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakim samochodem jeździ Omenaa Mensah? Kosztuje nawet 700 tysięcy zł
  2. Paulina Sykut-Jeżyna zanim stała się sławna wykonywała ciekawy zawód. Co robiła?
  3. Anna Powierza schudła 30 kg! Aktorka walczyła jednocześnie z poważną chorobą

źródła: viva.pl