Lifestyle.Lelum.pl > Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak
08.06.2024 12:33 Zapendowska szczerze o konflikcie z Górniak. Nie przebierała w słowach

Konflikt pomiędzy Elżbietą Zapendowską a Edytą Górniak trwa już od dobrych kilku lat. Trenerka śpiewu jako pierwsza zauważyła wielki talent obecnej diwy polskiej sceny. Dziś ponownie odnosi się do jej słów, jakoby to właśnie wokalistka utorowała jej ścieżkę do sukcesu.

Luna, Elżbieta Zapendowska
08.05.2024 18:05 Zapendowska skomentowała występ Luny na Eurowizji. Nie owijała w bawełnę

Znamy już wyniki pierwszego półfinału Eurowizji. Niestety reprezentantka Polski, Luna nie awansowała do kolejnego etapu. Jej przygodę z konkursem skomentowała doświadczona trenerka głosu Elżbieta Zapendowska. Dostało się jurorom polskich preselekcji.

Elżbieta Zapendowska
29.04.2024 17:57 Był od niej młodszy o 19 lat. Z Zapendowską musiał wiele znosić

Elżbieta Zapendowska bez wątpienia jest bardzo znana. Wszystko przez swój cięty język w stosunku do gwiazd polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że jej partnerem był młodszy o niespełna dwie dekady Andrzej Kruk. Ich relacja trwała przez 27 lat. Dlaczego nagle zdecydowali się na rozstanie?

Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna
15.03.2024 09:57 Wielki powrót uwielbianego show Polsatu. Widzowie muszą przygotować się na ogromną zmianę

Stacje telewizyjne lubią wracać po latach do znanych i sprawdzonych formatów, które wcześniej przyciągały przed ekrany telewidzów. Wszystko wskazuje na to, że stacja Polsat zdecydowała się wyciągnąć stary format z lamusa. 

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak
21.02.2024 07:46 Zapendowska zaorała Górniak: "Krnąbrne dziewczę"

Elżbieta Zapendowska nauczała śpiewu wiele polskich gwiazd. Do tego grona należy również Edyta Górniak. Mimo dobrego początku, między kobietami nie ma dziś jednak najlepszych relacji. Regularnie stosują wobec siebie uszczypliwe uwagi i nie szczędzą sobie gorzkich słów. Tak było też w ostatnim czasie. Spodziewaliście się takiej wypowiedzi?

Elżbieta Zapendowska zmieszała z błotem piosenkę Luny!
20.02.2024 07:56 Elżbieta Zapendowska skrytykowała piosenkę Luny! Padły MOCNE słowa

Elżbieta Zapendowska jest znaną polską krytyk muzyczną i specjalistką od emisji głosu. Zyskała w naszym kraju ogromną rozpoznawalność jako jurorka w takich show rozrywkowych, jak: “Idol” (2002–2005, 2017), “Jak oni śpiewają” (2007–2009) czy “Must Be the Music. Tylko muzyka” (2011–2016). Co sądzi o najnowszej piosence Luny „Tower”, z którą młoda piosenkarka będzie nas reprezentować podczas tegorocznej Eurowizji?

Elżbieta Zapendowska
12.10.2023 17:34 Elżbieta Zapendowska nie odzyska już wzroku. "Pogodziłam się". Wstrząsające informacje

Informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Elżbiety Zapendowskiej pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak tak źle, jak jest teraz, wcześniej nie było. Znana polska krytyczka muzyczna właśnie opowiedziała o swoim stanie. To bardzo przykra wiadomość dla wszystkich jej wychowanków i wiernych fanów.

Elżbieta Zapendowska
23.09.2023 12:15 Przykre wieści o Elżbiecie Zapendowskiej, stan jej zdrowia uległ pogorszeniu. "To było do przewidzenia"

Elżbieta Zapendowska jest najbardziej znaną w Polsce krytyczką muzyczną, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie “Idol”. Surowa jurorka budziła postrach wśród niejednego uczestnika show. Co więcej, to właśnie pod jej skrzydłami wyrosły takie gwiazdy jak np. Doda! Okazuje się, że po latach była mentorka gwiazdy wystąpiła u niej w programie. To, co wyznała przed kamerami na temat swojego zdrowia, jest wstrząsające.

Elżbieta Zapendowska
14.07.2023 17:18 Elżbieta Zapendowska przyznała, ile dostaje emerytury. "Nie wiem, co robić z kasą"

Elżbieta Zapendowska jest prawdopodobnie najpopularniejszą nauczycielką wokalną w naszym kraju. Oceniała i szkoliła największe gwiazdy. Pomimo niewątpliwych zasług dla polskiej rozrywki i kultury, wciąż musi pracować. Z emerytury by nie wyżyła.

Edyta Górniak
29.03.2022 00:34 Elżbieta Zapendowska nt. nowego utworu syna Edyty Górniak. Opinia może zaboleć?

27 marca syn Edyty Górniak, Allan Krupa skończył 18 lat. Tę niezwykłą okazję uczcił wypuszczeniem debiutanckiego singla. Raperska kariera młodego artysty dopiero się rozkręca, a tymczasem jego nauczycielka, Elżbieta Zapendowska nie przebierając w słowach skomentowała utwór. Nie mamy wątpliwości co do tego, że nastoletni syn Edyty Górniak, Allan jest oczkiem w głowie i powodem do dumy dla matki. Gwiazda niejednokrotnie wspominała o nim w swoich relacjach, chwaląc także dokonywane przez chłopaka drobne gesty, jak chociażby przygotowanie śniadania-niespodzianki. Z reguły matki prezentują swoich synów, jako tych, którzy mogą zdobyć cały świat. W tym przypadku jednak, początkujący artysta ma szerokie pole do popisu i z pewnością jeszcze nieraz usłyszymy o nim w mediach.

09.09.2021 21:03 Zapendowska apeluje do Górniak, chodzi o rodziców diwy. Wstrząsające, co się z nimi dzieje

Elżbieta Zapendowska zabrała głos po tym, jak Edyta Górniak wyznała, że była bita przez matkę w dzieciństwie. –Nie jest mi obojętne to, co mówi Edyta, bo znam ją od niemal 37 lat, tak samo jak jej rodziców — powiedziała specjalistka od emisji głosu w rozmowie z Pomponikiem. Edyta Górniak podczas swojego wystąpienia w ramach festiwalu w Opolu wyznała, że w dzieciństwie jej mama czasami uciekała się do kar cielesnych. Artystka owe wyznanie przemyciła między słowami, prezentując swoim obserwatorom na Instagramie miejscową starówkę. Elżbieta Zapendowska skomentowała całą sytuację.

Edyta Górniak
09.09.2021 16:39 Ciężko chora mama Edyty Górniak zadzwoniła do Zapendowskiej i płakała do słuchawki. Rodzice gwiazdy potrzebują wsparcia

Relacje Edyty Górniak z rodzicami nie należą do najlepszych. Jakiś czas temu wokalistka opowiedziała fanom o trudnym dzieciństwie, kiedy to miało dochodzić nawet do przemocy domowej. Kwestię te podważa w rozmowie z Pomponikiem Elżbieta Zapendowska – jedna z najsłynniejszych trenerek śpiewu w Polsce, a prywatnie przyjaciółka rodziców piosenkarki.

Elżbieta Zapendowska
21.05.2021 21:11 Elżbieta Zapendowska podsumowała występ Brzozowskiego. „Od początku miał zerowe szanse”

Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską powiedziała, co sądzi o występie Rafała Brzozowskiego. Specjalistka od emisji głosu nie owijała w bawełnę. Elżbieta Zapendowska wyraziła swoją opinię na temat występu Rafała Brzozowskiego. W jej ocenie artysta „Od początku miał zerowe szanse”.

Elżbieta Zapendowska
14.03.2021 22:42 Elżbieta Zapendowska podsumowała Rafała Brzozowskiego. „Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału”

Elżbieta Zapendowska znana jest ze swoich ostrych opinii na temat osób związanych z muzyką. Ze względu na nagły wzrost popularności Rafała Brzozowskiego spowodowany jego udziałem w Eurowizji, postanowiła powiedzieć o nim kilka słów. Jak się okazało, gorzkich. Zdaje się, że słynna nauczycielka śpiewu ma niepochlebne zdanie o niektórych gwiazdach polskiej muzyki.

Elżbieta Zapendowska
04.08.2020 14:32 Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”

Elżbieta Zapendowska od dziecka boryka się z genetyczną wadą. Tylko nieliczni są świadomi, z czym na co dzień boryka się krytyczka. Sama przyznaje, że tak źle jeszcze nie było, jest naprawdę ciężko.Elżbieta Zapendowska to niezwykle ceniona krytyczka i nauczycielka śpiewu. Wylansowała takie gwiazdy jak Edyta Górniak i Doda. Sama przyznaje, że jest z nią coraz gorzej. Nie można mi pomóc – mówi w wywiadzie dla Twojego Imperium. Co się stało?

elżbieta zapendowska
03.08.2020 12:26 Porażające informacje o stanie zdrowia Elżbiety Zapendowskiej. ”Już nie można mi pomoc”

Elżbieta Zapendowska to niepodważalny autorytet w dziedzinie śpiewu. Kobieta zyskała sławę, ucząc wokalu najlepsze polskie wokalistki. W ostatnim czasie coraz rzadziej gwiazda pojawia się w telewizyjnych show, to za sprawą pogarszającego się stanu zdrowia.Elżbieta Zapendowska przeżywa prawdziwy dramat. Nauczycielka śpiewu i jurorka telewizyjnych show na łamach magazynu Twoje Imperium przyznała, że jest bardzo źle z jej stanem zdrowia. Gwiazda podsumowała gorzko swoje samopoczucie: Już nie można mi pomóc.

Eurowizja 2020
24.02.2020 21:19 Elżbieta Zapendowska oceniła występ Szemplińskiej: „Muszę być mocno krytyczna”

Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Kto będzie reprezentował Polskę podczas już 65. edycji konkursu? Elżbieta Zapendowska postanowiła wypowiedzieć się na temat kandydatki. Muszę być mocno krytyczna — powiedziała w rozmowie z portalem wp.pl Eurowizja 2020 to bardzo poważny konkurs i choć młodej wokalistce nie można odmówić wokalnego talentu, internauci nie są pewni, czy piosenka śpiewana przez Alicję Szemplińską jest wystarczająco dobra, na wydarzenie takiego formatu. Co sądzi o tym Elżbieta Zapendowska? Eurowizja 2020. Jak Elżbieta Zapendowska ocenia kandydatkę? Eurowizja 2020 odbędzie się już 12 maja w Rotterdamie. Elżbieta Zapendowska oceniła kandydatkę. Co, jedna z najbardziej znanych polskich trenerek wokalnych, myśli o wykonie Alicji Szemplińskiej? var block_td_uid_2_63c68e0e1074b = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68e0e1074b.id = "td_uid_2_63c68e0e1074b"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"170496","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68e0e1074b); Ile zarabia Zenek Martyniuk? „Nie bierze za koncert mniej niż…” Karina Sulich - 24 lutego 2020 0 — Muszę być mocno krytyczna — wyznała Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską. Znana krytyk muzyczny, określiła utwór jako — niebrzydki, dość pompatyczny, ale sympatyczny —. Kobieta stwierdziła również, że w ostatnich latach na Eurowizji pojawiały się bardzo różne utwory. Nie dziwi ja również to, że Polacy nie mogą się z utożsamiać z piosenką naszej reprezentantki. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej utwór jest bardzo wschodni, a jak sama powiedziała: – Tu przecież króluje raczej disco polo -. Jurorka wielu talent show ma jednak do młodej gwiazdy jedno, bardzo istotne zastrzeżenie. – Muszę być niestety mocno krytyczna wobec Szemplińskiej. Powinna bardzo intensywnie popracować nad intonacją, czyli czystością swojego śpiewu. Dwoje pozostałych uczestników finału zaśpiewało bardzo czysto, a zwyciężczyni ma w tej kwestii sporo do poprawienia. — oceniła reprezentantkę Polski Elżbieta Zapendowska. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku Kim jest Alicja Szemplińska? Alicja Szemplińska to zwyciężczyni 10. edycji programu The Voice Of Poland. Młoda wokalistka ma 17 lat, a swój talent muzyczny szlifowała przy trenerze wokalnym Micheala Jacksona. W wieku 14 lat, dzięki udziałowi w programie Hit Hit Hurra, wystąpiła na jednej scenie z Marlą Rodowicz. Wówczas wspólnie zaśpiewały przebój: Niech żyje bal. Nastolatka wygrała Szansę na Sukces. Eurowizja 2020 ze swoją balladą Empires, tym samym pokonując Kasię Dereń i Alberta Cernego. Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Kto będzie reprezentował Polskę podczas już 65. edycji konkursu? Elżbieta Zapendowska postanowiła wypowiedzieć się na temat kandydatki. Muszę być mocno krytyczna — powiedziała w rozmowie z portalem wp.pl Eurowizja 2020 to bardzo poważny konkurs i choć młodej wokalistce nie można odmówić wokalnego talentu, internauci nie są pewni, czy piosenka śpiewana przez Alicję Szemplińską jest wystarczająco dobra, na wydarzenie takiego formatu. Co sądzi o tym Elżbieta Zapendowska? Eurowizja 2020. Jak Elżbieta Zapendowska ocenia kandydatkę? var block_td_uid_2_63c68e0e1074b = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68e0e1074b.id = "td_uid_2_63c68e0e1074b"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"170496","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68e0e1074b_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68e0e1074b.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68e0e1074b); Ile zarabia Zenek Martyniuk? „Nie bierze za koncert mniej niż…” Karina Sulich - 24 lutego 2020 0 — Muszę być mocno krytyczna — wyznała Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską. Znana krytyk muzyczny, określiła utwór jako — niebrzydki, dość pompatyczny, ale sympatyczny —. Kobieta stwierdziła również, że w ostatnich latach na Eurowizji pojawiały się bardzo różne utwory. Nie dziwi ja również to, że Polacy nie mogą się z utożsamiać z piosenką naszej reprezentantki. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej utwór jest bardzo wschodni, a jak sama powiedziała: – Tu przecież króluje raczej disco polo -. Jurorka wielu talent show ma jednak do młodej gwiazdy jedno, bardzo istotne zastrzeżenie. – Muszę być niestety mocno krytyczna wobec Szemplińskiej. Powinna bardzo intensywnie popracować nad intonacją, czyli czystością swojego śpiewu. Dwoje pozostałych uczestników finału zaśpiewało bardzo czysto, a zwyciężczyni ma w tej kwestii sporo do poprawienia. — oceniła reprezentantkę Polski Elżbieta Zapendowska. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku Kim jest Alicja Szemplińska? Alicja Szemplińska to zwyciężczyni 10. edycji programu The Voice Of Poland. Młoda wokalistka ma 17 lat, a swój talent muzyczny szlifowała przy trenerze wokalnym Micheala Jacksona. W wieku 14 lat, dzięki udziałowi w programie Hit Hit Hurra, wystąpiła na jednej scenie z Marlą Rodowicz. Wówczas wspólnie zaśpiewały przebój: Niech żyje bal. Nastolatka wygrała Szansę na Sukces. Eurowizja 2020 ze swoją balladą Empires, tym samym pokonując Kasię Dereń i Alberta Cernego.